Článek
Terezu Pergnerovou baví svět bez příkras – a to i ten internetový. Oblíbená moderátorka přidala na svůj instagramový účet náladovou černobílou fotku, na které je zcela nenalíčená. „Jen abychom zachovali prostor pro svobodu bytí,“ napsala ke svému příspěvku.
Krásná jak zvenku, tak zevnitř
Právě autenticita a upřímnost je to, co na Tereze Pergnerové fanoušci oceňují nejvíce. Pod příspěvkem se začaly objevovat desítky pochvalných komentářů. „Krásná jak zvenku, tak hlavně zevnitř,“ znělo v jednom z nich.
A kompliment hvězdě složil i moderátor Honza Musil. „Krásná jsi a krásná vždycky budeš,“ vzkázal Tereze. Moderátorka za všechny milé reakce poděkovala, zároveň ale připomněla, že vzhled by neměl být tím nejdůležitějším, co na druhých hodnotíme.
Jsme nádherné lidské bytosti, říká Tereza
Ve svém komentáři se zamyslela nad posedlostí dokonalostí, která je zejména na sociálních sítích stále patrnější: „Jsem už přesycená dokonalostí. Bože, jsme nádherné lidské bytosti. Začínám mít averzi na systém – sluší vám to, jste skvělá. Oh, nikoliv, jsme kým jsme, různé fáze bolesti i radosti. A každá z těch fází jsme my.“






