Hlavní obsah

„Živá voda“ pro vaši pleť!

Vaše pleť potřebuje účinnou hydrataci

Která žena by si nepřála omladit svou pleť a vrátit jí léty ubývající svěžest? Co dělat, aby měla její pokožka hladký vzhled a působila zdravým, pružným dojmem? Ke splnění takového přání slouží kosmetika obsahující kyselinu hyaluronovou! V čem tkví tajemství jejího úspěchu? To se dozvíte v následujícím článku…

Článek

Aby byla naše pleť jemná, hladká a pružná, musí být dobře hydratovaná. Pokud má dostatečný obsah vlhkosti, je chráněna proti podráždění a proti nepříznivým vlivům zvenčí. Ke správné hydrataci dokážou pomoci speciální kosmetické přípravky, které obsahují právě kyselinu hyaluronovou.

Geniální látka

Co vlastně dokáže tato kyselina s naší pokožkou? Má unikátní schopnost vázání vody v těle. Zvládne vázat až 6000x větší množství vody, než je její hmotnost. Tím v kůži ukládá životodárnou vlhkost. Jakmile se potká s receptory v naší pokožce, začne téměř okamžitě zvyšovat její schopnost vázat vodu, podporuje tvorbu kolagenových vláken v kůži, dokáže posílit pevnost a elasticitu. Jako bonus navíc je kůže po ošetření kyselinou hyaluronovou hladší a má zdravý, přirozený vzhled.

Obnovuje i chrání

Kde se k této látce dostat? Ideální je přípravek zvaný Hyaluron Gel. Ten funguje jako okamžitý přírodní lifting, umí redukovat známky stárnutí pokožky, které jsou již viditelné, pomáhá obnově buněk a buněčné struktury uvnitř. Jeho plusem je také fakt, že je vhodným přípravkem pro každý typ pleti, může se používat i jako podklad pod make-up.

Navíc je ideálním přípravkem pro každodenní péči o pleť, protože ji účinně chrání před vnějšími vlivy, obzvlášť nyní v náročném zimním období. O tom, jak nadstandardně pečovat o své tělo a o přípravku Hyaluron Gelu, se více dozvíte na www.hyaluron.cz.

EFEKTIVNÍ VÁZÁNÍ VLHKOSTI PRO VYPNUTÝ A JEMNÝ VZHLED KŮŽE

  • Okamžitý přírodní lifting pro každodenní péči.
  • Pomáhá udržovat hladkou a hydratovanou kůži.
  • Redukuje viditelné známky stárnutí pokožky.
  • Podporuje obnovu kolagenu a elastinu.
  • Revitalizuje buněčnou obnovu a buněčnou strukturu.
  • Vyhlazuje kůži a pomocí vázání vlhkosti.
  • Je vhodný pro každý typ pleti, ideální také jako podklad pod make-up.
  • Chrání pleť před vnějšími vlivy prostředí.
  • Není testováno na zvířatech. Žádné obsažené látky nejsou živočišného původu.
  • Balení: 30ml
ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.