Horoskop na zítra »

Odmítnout byste dnes měly pomoc lidem, kteří si postupem času zvykli na to, že když jim dojdou peníze, vy jim vždycky půjčíte. Když jim tuhle výchovnou lekci neuštědříte, bude to čím dál horší! Šikovně by vás zatáhli i do svých dalších problémů, což by se negativně podepsalo na vaší psychice.

Partner

Fáze Luny vaše znamení varuje před krádežemi a vloupáním. Tak mu u snídaně připomeňte, aby před odchodem z bytu zkontroloval, zda jsou dveře opravdu zamčené na dva západy. Pořádně by měl zabezpečit také auto.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Večer spařte petržel. Do vychladlého nálevu namočte tampony a přiložte si je na oční víčka. Odstraní kruhy pod očima a vyhladí vrásky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Doplnit byste si měly domácí vinotéku o zahraniční vína, zejména růžová a červená. Zeměmi původu by měly být Maďarsko či Austrálie.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Partnerovi se dnes hormony vzbouří vždy naprosto nečekaně. Nedá se proto vyloučit, že si užijete rychlovku při ranním i večerním sprchování.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Systematická, inteligentní a pracovitá Panna je požehnáním pro každého muže, stejně tak zaměstnavatele. Je totiž i manuálně zručná, díky trpělivosti jí nevadí ani stereotyp a její smysl pro detail je přímo geniální.

Slabé stránky

Neberou v úvahu emoce. Z jejich střízlivého a racionálního přístupu k životu občas citlivější znamení zamrazí v zádech.