Horoskop na zítra »

I banální výběr partnera ze společného účtu budete mít sklony kritizovat, což by ale ve vašem vztahu mohlo zafungovat jako odjištěný granát. V bojovném Beranu totiž doznívá novoluní a vaše mentorování si drahoušek nenechá líbit. Když mu nedáte pokoj, vyběhne do ulic, vrátí se až zítra ráno a čtrnáct dnů vás nechá tápat, kde vlastně strávil noc.

Partner

Odpustit by si měl jízdu na kole. Pocítí velký příval energie, ale vzhledem k horoskopu by si patrně večer stěžoval na bolest v rozkroku, o sobě by dala vědět přetížená třísla.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Po setmění si avokádovým olejem masírujte pokožku hlavy. Posílíte vlasy a je to účinná prevence proti migréně. Poté si vlasy umyjte běžným způsobem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Na teplejší dny byste si měly pořídit pohodlné bezešvé spodní prádlo, pokud jste přibraly nějaké kilo, hodit se vám budou stahovací kalhotky.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Jste-li nezadané a toužíte po vášnivém partnerství, večer neseďte doma! Vzhledem k fázi Měsíce navážete vztah s mužem, který vás uspokojí v kteroukoli denní i noční hodinu!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nervózní a podrážděné budete hned po probuzení díky doznívajícímu novoluní v Beranu. Abyste úterým prošly bez hádek, nejezte těžká a kořeněná jídla, čokoládu a nepijte klasickou kávu. Protože je tento den přímo ideální k zahájení jarní očistné kúry, udělejte prvotní krok, a to tím, že razantně zvýšíte příjem tekutin, abyste vypily do večera alespoň dva litry čisté, neokysličené minerální vody. To dokážete snadno, když přibližně každou půlhodinu vypijete 2 dcl. Posnídejte meloun, protože je zdrojem velkého množství vody a nemá skoro žádné kalorie. Dopoledne jezte bez omezení rajčata, podpoří odbourávání jedů a zároveň vám dodají i energii, takže se nebudete cítit unavené. K obědu se spokojte se silným a hustým zeleninovým vývarem. Odpoledne chroupejte bez omezení červená jablka a čerstvou mrkev, k večeři se spokojte s miskou ovesných vloček, zapijte je hojně vodou. V žaludku nabobtnají a nebudete mít pocit hladu. Okolo 18. hodiny vypijte pomalými doušky velký šálek zeleného jasmínového čaje, pomůže vašemu tělu vyplavit nahromaděné škodliviny, má i detoxikační účinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Systematická, inteligentní a pracovitá Panna je požehnáním pro každého muže, stejně tak zaměstnavatele. Je totiž i manuálně zručná, díky trpělivosti jí nevadí ani stereotyp a její smysl pro detail je přímo geniální.

Slabé stránky

Neberou v úvahu emoce. Z jejich střízlivého a racionálního přístupu k životu občas citlivější znamení zamrazí v zádech.