Horoskop na zítra »

Vedete-li s expartnerem spor o majetek, do něhož jste společně investovali, a dnes si půjdete vyzvednout na poštu dopis s pruhem, ve vlastním zájmu si ho přečtěte až doma. Výrok soudu vás totiž rozčílí doruda, ale neházejte flintu do žita a hned podejte odvolání. Při dalším řízení už spravedlnost slepá nebude!

Partner

Když společně podniknete první letošní výlet na kole, nepodřizujte se jeho tempu. Pojede jako šílenec a doslova by vás uštval!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Máte-li ve zvyku vpodvečer se venku proběhnout nebo si zacvičit v posilovně, tentokrát vám horoskop doporučuje udělat změnu. Protáhněte se doma, ideální bude fyzicky nenáročná hathajóga.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li děti, dnes byste měly investovat peníze do koupě vakcíny proti klíšťové encefalitidě. Jaro už je za dveřmi.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Toužíte-li po dalším potomkovi, jděte večer brzo do postele, protože fáze Měsíce bude pro vaše znamení vhodná k otěhotnění. Dětem počatým tuto noc sudičky nadělí moudrost, poctivost, pracovitost a smysl pro spravedlnost, takže na ně bude spolehnutí i v bouřlivém období puberty.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Hned po probuzení nalačno vypijte čaj z jahodníku. Podpoří vyplavování usazenin solí z organismu, což je účinná prevence proti revmatismu. Asi za deset minut posnídejte jogurt, do něhož přidejte mleté vlašské ořechy. Dopoledne se snažte víc pít, tím předejdete dehydrataci pokožky. Na mističku si připravte libovolné ořechy a pojídejte je, co hrdlo ráčí, až do večera. Jsou zdrojem vitaminu H, který prospívá pokožce. K obědu bude vhodná ovesná kaše, například se skořicí, rozinkami či jiným sušeným ovocem. Když nebudete mít chuť na sladké, zvolte zapečené těstoviny a hlávkový salát. Na odpoledne si nachystejte celozrnné pečivo s vaječnou pomazánkou a vypijte alespoň dvě sklenice kvalitního mléka. K večeři si dejte drožďovou polévku a minimálně jeden pomeranč. Kolem 21. hodiny stejně jako ráno popíjejte jahodníkový čaj.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Systematická, inteligentní a pracovitá Panna je požehnáním pro každého muže, stejně tak zaměstnavatele. Je totiž i manuálně zručná, díky trpělivosti jí nevadí ani stereotyp a její smysl pro detail je přímo geniální.

Slabé stránky

Neberou v úvahu emoce. Z jejich střízlivého a racionálního přístupu k životu občas citlivější znamení zamrazí v zádech.