Horoskop na zítra »

Máte-li v úmyslu pozměnit interiér bytu, jinak uspořádat nábytek, rodině svůj nápad sdělte dnes, a to při snídani. Budete mile překvapené, jak všichni začnou ochotně kmitat. Pomůžou vám nejen se stěhováním skříněk, ale odpoledne i při výběru dekorací.

Partner

Máte-li stejnou profesi nebo společně podnikáte, večer se snažte strávit sólo. Do vašeho vztahu se totiž začne vkrádat ponorková nemoc.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Zejména když strávíte část neděle na čerstvém vzduchu, večer se věnujte péči o rty. Natřete je vazelínou a masírujte měkkou houbičkou. Následně je potírejte kostkou ledu, tím se zklidní, a nakonec je ošetřete mandlovým olejem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li sedavé zaměstnání a nemáte čas chodit do posilovny, abyste si protáhly tělo, měly byste si pořídit například točnu a obruč. Když budete s tímto náčiním pravidelně cvičit, rozpohybujete každý sval i kloub a uvolníte si kyčle.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Mazlení se bude partner dožadovat během dne i uprostřed noci. Bude mít totiž pocit, že ho vaše doteky dobíjejí energií!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Nedělní fáze ubývající Luny varuje před užíváním projímadel, mohly byste si úplně rozhodit metabolismus! Ovšem játra pročistit potřebují, proto ráno nalačno vypijte alespoň dva větší šálky pampeliškového čaje. Následně byste měly tělu dodat kyselinu listovou, která se nachází třeba v čerstvém ovoci a listové zelenině. K obědu si dejte játra, zda restovaná, nebo grilovaná, to záleží na vašem apetitu, a také si naservírujte červenou řepu. Těmito potravinami dodáte tělu vitaminy A i skupiny B, které podporují funkci jater. Ke svačině si připravte něco sladkého, například jablečný štrúdl nebo banán. Kolem 18. hodiny popíjejte slabší odvar z ostropestřce mariánského. K večeři bude vhodný tmavý toustový chléb namazaný rostlinným máslem a sypaný čerstvou pažitkou. V žádném případě večer nepijte alkohol, protože byste se zítra ráno probudily s tmavými fleky na obličeji!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.