Horoskop na zítra »

Máte-li obchod nebo firmu, většina dnešních klientů či zákazníků se k vám v budoucnu bude pravidelně vracet. Každému totiž ochotně poradíte, všechno vysvětlíte a taková péče se jim samozřejmě bude líbit. To, že se začíná blýskat na lepší časy, poznáte již večer na vyšších tržbách nebo dvojnásobném počtu objednávek oproti jiným dnům.

Partner

Ráno mu poraďte, aby si s sebou vzal pouze obnos „na přežití“. Bude zamyšlený nepozorný, přímo ukázková oběť pro kapesní zloděje!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Dopřejte si parafínový zábal rukou a manikúru. Váš horoskop je vhodný také k aplikaci gelových nehtů. Lak by neměl být fádní, vhodná bude například kombinace modré se stříbrnou.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li v rodině sportovce, můžou se mu hodit bezprsté kožené rukavice a značková sportovní taška.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Vaše erotické hrátky budou tuto noc dravější, lehce agresivní. Tak dávejte pozor, ať nezraníte partnerovo mužství!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Z úterního jídelníčku byste měly vyřadit uzeniny, maso i mořské plody. Ráno vypijte velký šálek antilipidového čaje a popíjejte ho celý den. Obsahuje látky, které zvyšují imunitu a zároveň podporují regeneraci jaterních buněk. Dopoledne konzumujte avokádo, neboť obsahuje spoustu užitečných vitaminů a minerálů. Oběd by neměl obsahovat tuky, které by zatěžovaly játra, takže ideální budou těstoviny se špenátem a velká mísa ledového salátu. Odpoledne jezte rajčata, budete-li mít chuť na sladké, dejte si jogurt, do něhož vmíchejte ovesné vločky, nastrouhané nepražené mandle a nakrájené mandarinky. K večeři bude vhodný tvaroh s čerstvou paprikou a cibulkou a knäckebrot. Kolem 18. hodiny intenzivně popíjejte čaj s lístků břízy, pročistí ledviny i játra.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.