Horoskop na zítra »

Jakmile to bude možné, do batůžku si zabalte vodu, opusťte byt a zamiřte do přírody! V ohnivém Beranu dochází ke konjunkci Slunce s retrográdní Venuší, a vy budete potřebovat nejen dostatek tekutin a čerstvý vzduch, jinak vás začala bolet hlava, ale i kontakt s přírodou. Ta vám poskytne relaxaci, kterou nikde jinde po náročném pracovním týdnu nenajdete.

Partner

Jste-li nezadané, a žádný chlapík se v noci nenabídne, že vás z diskotéky doprovodí domů, zamyslete se nad svým chováním. Navenek totiž můžete dělat dojem, že muže k životu vlastně nepotřebujete!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o vztazích »

Krása

Nejste-li těhotné a máte zdravé srdíčko, zajděte si odpoledne do parní sauny nebo na lymfatickou masáž. Když to nebude možné, večer si nohy sprchujte střídavě teplou a studenou vodou, poté si masírujte chodidla tymiánovým olejem.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o kráse »

Nákupy

Máte-li v plánu pořídit si venkovní vířivku nebo zahradní bazén, projděte si odpoledne specializované obchody. Pod dohledem Luny v Rybách je takřka nemožné, že byste při výběru sáhly vedle.

Ilustrační obrázek Přečtěte si naše tipy na nakupování »

Sex

Noční fáze Měsíce je jako stvořená pro početí potomka! Otěhotníte-li do zítřejšího podvečera, narodí se vám velmi pokorné dítě, které od vás převezme všechny zvyky, ale i zlozvyky. Tak před ním nekuřte a nepijte alkohol!

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o sexu »

Astrojídelníček

Sobotní fáze Měsíce vám radí zařadit do jídelníčku hodně kořeněné delikatesy. Vaše tělo bude potřebovat zejména kurkumu, bílý pepř a hřebíček. K snídani si pochutnejte na pečených jablkách, přidejte k nim hojně hřebíčku a skořice. Celé dopoledne mlsejte meloun, obsahuje totiž vodu, která pomůže z organizmu vyplavovat škodliviny. Oběd zahajte fazolovou polévkou, jako druhý chod by mělo být rybí filé, jeho úprava záleží na vaší fantazii, brambory vařené ve slupce a jako přílohu salát ze zelených paprik, do kterých vmíchejte bambusové výhonky. Na odpoledne si připravte pikantní zeleninové tousty, do směsi přidejte kari, pepř, ostrou červenou papriku. K večeři by měl být ovocný salát, chybět by v něm nemělo kiwi. Po 20. hodině si bez černého svědomí vypijte skleničku kvalitního červeného vína. Průběžně se během soboty snažte vypít alespoň dva litry čisté minerální vody bez bublinek.

Ilustrační obrázek Přečtěte si články o zdravé výživě »

Charakteristika

Silné stránky

Najít skrytou příčinu problému dokážou pouze ženy narozené ve znamení Štíra. I ve stresových situacích zachovají klid a stačí jim jeden pohled, aby poznaly náladu a úmysly lidí ve svém okolí.

Slabé stránky

Když je zraníte nebo podrazíte, raději jim jděte z cesty a nejlépe se jim ztraťte i ze života. Nikdy na to nezapomenou, a když dostanou příležitost, vrátí vám to i s úroky, a pro větší efekt ještě nasypou do otevřené rány sůl.