Hlavní obsah

Článek pro milovnice sukní! Máme pro vás super kousky do 500 Kč!

Foto: New Yorker

Sukně jsou v létě hitem číslo 1. Jaká se líbí vám?

Spotřeba sukní v létě prudce stoupá! Krátké, dlouhé, lehké, teplejší – všechny je třeba mít v šatníku, protože na každou z nich dříve nebo později dojde. Že vám některá chybí? Možná máme řešení!

Článek

Sukně hrají v létě jednoznačně prim. Jsou vzdušnější než kalhoty, ty volnější nikde neškrtí, krásně větrají, v krátkých délkách navíc dokonale „prodáte“ své dlouhé nohy... Ze všech těchto důvodů doporučujeme, abyste co nejdříve zkontrolovaly svoje letošní zásoby.

Že je oddělení sukní ve vaší skříni poloprázdné? Tak to si žádá okamžitou akci! Nebojte se, peněženka tentokrát nemusí úpět. Těchto 10 sukní totiž pořídíte do 500 korun!

Foto: archiv firmy

Plisování a midi délka? My říkáme ano! Tuhle skládanou sukni koupíte v Reserved za sympatických 299 Kč

Foto: archiv firmy

Máte postavu na mini? Pak neváhejte a jděte do této kobaltově modré. Koupíte ji na ASOS za 464 Kč

Foto: archiv firmy

Pouzdrovky s průhledným detailem jsou hitem letošního jara a léta. Pokud se vám zalíbila tato, koupíte ji v bílém i černém provedení v Zaře. Cena je 499 Kč

Foto: archiv firmy

A ještě jedna variace na plisování. Sukně do pasu, svěží potisk, sklady – zkrátka a dobře většina letních trendů na jedné sukni! Tento kousek koupíte v obchodě Stradivarius za 399 Kč

Foto: archiv firmy

Tip pro něžné víly. Bezpečnou spodničku halí lehounká vrchní část. Pořídíte v Pull&Bear za 499 Kč

Foto: archiv firmy

Zdály se vám předchozí tipy málo barevné? Tak si spravte chuť! Tuhle mini s volány koupíte v Mangu – aktuálně zlevněnou na 449 Kč!

Foto: archiv firmy

U veselých barev ještě chvilku zůstaneme – zaujaly vás letos tropické motivy? Nás také! A pokud navíc sukně stojí pouhopouhých 174 Kč jako tento kousek z Bershky, voláme jasné Ano!

Foto: archiv firmy

Ano, uznáváme. I v létě je občas chladněji. To je ovšem problém, který hravě vyřeší tato maxi sukně z ASOS. Koupíte ji za 464 Kč

Foto: archiv firmy

Sluší vám délka pod kolena? Gratulujeme! Tahle sukně z H&M totiž vypadá opravdu pohodlně. Pokud ji chcete, připravte si 349 korun. P. S.: Mají ji i v růžové!

Foto: archiv firmy

A jdeme do finále! To patří – jak jinak – ananasu! :-) Tuto roztomilou sukni střihu „skater skirt“ koupíte v ASOS za 464 Kč

Vybraly jste si?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama