Hlavní obsah

5 čtenářek s různými postavami: Vybírali jsme jim plavky!

Foto: Greta Blumajerová

Máte v zásobě tisíc a jednu výmluvu, proč zrovna nemůžete k vodě? S pěticí statečných čtenářek vám dokážeme, že plavky nemusejí být jen stresující záležitostí. Ať už máte jakoukoli postavu!

Článek

Ruku na srdce, většina žen se v plavkách cítí všelijak, jen ne sebejistě. Proto bychom chtěli vzdát hold našim čtenářkám, které se do nich nejen oblékly, ale nechaly sei vyfotit. Ukázat se přede všemi v těch malých kouscích látky vyžaduje notnou dávku odvahy. Naše dnešní modelky jsou jasným důkazem, že u vody to může slušet opravdu všem. Ať už jste podědily, jak se říká, prsa po tátovi nebo máte silnější postavu.

Jana, 23 let

Ani s velikostí 46 nemusíte bojkotovat koupací sezonu. Pokud nechcete ukazovat bříško, pořiďte si tankiny, klidně v barevném a vzorovaném provedení. Dáváte přednost bikinám? Dvoudílné plavky nemají takovou kamuflovací schopnost, pokud se v nich ale cítíte dobře, máte od nás zelenou. Čtenářka Jana má větší prsa, kterým svědčí pevné horní díly s košíčky a kosticemi. Kalhotky by v případě silnější postavy neměly být příliš nízké ani úzké na bocích.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky F&F – horní díl 299 Kč a spodní 229 Kč, boty (Topshop, 1520 Kč), náušnice (Ann Christine, 129 Kč), náramek (Parfois, 229 Kč), prstýnky – čtenářky vlastní

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky Marks & Spencer – horní díl 799 Kč a spodní 449 Kč, boty (Mel, 1299 Kč), náhrdelník (Parfois, 549 Kč), náramky (Reserved, 249 Kč), prstýnky – čtenářky vlastní

Markéta, 39 let

Čtenářka Markéta nic maskovat nepotřebuje, i po dvou dětech je krásně štíhlá. Problémy ale má s výběrem horního dílu – většina střihů jí nesedí a Markéta, která má velikost 75 A, si přeje vršek, který prsa trochu zvětší. Nejlépe jí padly podprsenkové střihy s push-up efektem a obecně i ty, které nejsou příliš titěrné.

Jestli vám ani ten nejmenší košíček nesedí, pořiďte si dobře střižené trojúhelníčky s vycpávkou a šněrováním, díky kterému plavky stáhnete podle potřeby. Obloukem se vyhýbejte úzkým pruhům přes prsa, které na drobný hrudník upozorní.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky Ann Christine – horní díl 349 Kč a spodní 199 Kč, boty (Baťa, 2199 Kč), taška (Parfois, 849 Kč), náramek (F&F, 299 Kč), náušnice (I´am, 149 Kč)

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky New Yorker – horní díl 349 Kč a spodní 229 Kč, boty (Baťa, 959 Kč), náramky (Parfois, 199 Kč), náhrdelník (Reserved, 249 Kč)

Zuzana, 49 let

Opravdu svízelné je pořizování horního dílu ve větší velikosti. Čtenářka Zuzana ví, o čem je řeč, potřebuje totiž podprsenku 70 I. A tu opravdu jen tak neseženete. Jednou z možností pro dámy s objemným hrudníkem jsou plavky vcelku. Ty se hodí v případech, že na prsa nechcete zbytečně upozorňovat.

U bikin si dejte velký pozor na podprsenku, která musí ňadrům poskytnout dostatečnou oporu a udržet je na místě. Košíček by také neměl být příliš vykrojený, aby z něj prsa nepřetékala. Při pátrání se budete muset zaměřit převážně na specializované obchody.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (Reserved, 599 Kč), boty (Humanic, 1499 Kč), náhrdelník (Topshop, 599 Kč)

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky Panache, Debenhams – horní díl 1199 Kč a spodní 599 Kč, náhrdelník (Lindex, 399 Kč), sluneční brýle (Parfois, 379 Kč), taška (Ann Christine, 529 Kč), boty (Tom´s, 3230 Kč)

Eva, 27 let

Eva měří metr šedesát a kromě drobné postavy má i menší prsa. V jejím případě jsme se proto zaměřili na vršky, které dokážou hrudník opticky zvětšit. Stejně jako u Markéty jsme proto pátrali po vyztužených plavkách. Své udělají také výrazné potisky a barvy. Čtenářka si díky své štíhlé postavě může dovolit i trend léta – spodní díl se zvýšeným pasem.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (Astratex, 968 Kč), boty (Reserved, 549 Kč), náramky (F&F, 159 Kč/set), batoh (Ann Christine, 799 Kč)

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky F&F – horní díl 239 Kč a spodní 229 Kč, boty (Baťa, 1399 Kč), náhrdelník (Ann Christine, 199 Kč), hodinky (Ann Christine, 249 Kč)

Míša, 23 let

Opačný problém má čtenářka Míša, která touží po mladistvých plavkách, ale na svá velká prsa málokdy seženete vhodný vršek. I ona potřebuje díl, který bude držet jako přibitý. Odvážnou variantou jsou plavky s potiskem, které mají véčkový dekolt a díky zavazování za krkem dobře drží. Proužkované bikiny poskytují nicméně lepší oporu a budou vhodnější pro plavání nebo aktivní den u vody. Větší velikosti nabízejí Astratex, Bra Expert, Triola, Panache nebo Le Chaton.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky C&A – horní díl 298 Kč a spodní 225 Kč, boty (Deichmann, 249 Kč), náramek (I´am, 199 Kč), náušnice (C&A, 149 Kč), taška (Topshop, info o ceně v obchodě)

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky Panache, Debenhams – horní díl 999 Kč a spodní 599 Kč, prsten (Parfois, 249 Kč), náhrdelník (Parfois, info o ceně v obchodě), boty (Marks & Spencer, 899 Kč)

Vyberte si plavky, které budou lichotit vaší postavě, přestaňte zkoumat každý ďolíček na stehnech a užijte si léto!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama