Hlavní obsah

5 důvodů, proč vyměnit klasickou žehličku za parní generátor

Foto: Philips.cz

Klidně nechte žehličku položenou na oblečení na žehlicím prkně. Bez rizika spálení látky – garantujeme!

Žehlení s ním je jiná liga. Zjistěte, v čem vás překvapí a proč už nebudete chtít žehlit jinak.

Článek

Žádné zběsilé přejíždění po látce sem a tam a nakonec smutný pohled na ošklivý záhyb, který stejně nezmizel. Žádné třídění prádla, žádné nastavování teploty a čekání, než se žehlička ochladí. Žádné zbytečné obavy, jestli jste žehličku náhodou nezapomněla položenou na prkně, protože žádné spálení látky nehrozí. Žádné bolavé zápěstí. A žádný vodní kámen. Vítejte ve světe snadného žehlení s parním generátorem Philips PerfectCare Elite Plus!

1. důvod: Dokonale odstraní i ty nejhlubší záhyby

Poradí si nejen s tenkým bavlněným trikem, ale úplně se vším. Klidně mu naservírujte na prkno tvíd, džínovinu nebo ložní prádlo a přejeďte je jedním tahem – uvidíte, jak silný je parní ráz a že narovná opravdu každý materiál i záhyb. Inteligentní snímač přesně rozpozná, kdy se žehlička pohybuje, a automaticky uvolňuje páru pouze při žehlení. O dokonale hladké klouzání se postará odolná žehlicí plocha z nerezové oceli. Ne nadarmo ji 94 % uživatelů považuje za nejchytřejší žehličku, kterou kdy používali*!

Foto: Philips.cz

Hedvábná halenka a džíny? Klidně je žehlete najednou. S Philips PerfectCare Elite Plus můžete

2. důvod: Bez nastavování teploty

Díky speciální technologii nemusíte dokonce ani nastavovat teplotu a čekat, až se žehlička zchladí nebo zahřeje. Prostě ji zapnete a žehlíte prádlo v takovém pořadí, v jakém vám padne pod ruku. Pyšní se i certifikací Woolmark Gold, která ji hodnotí jako bezpečnou pro jakoukoliv vlnu.

3. důvod: Bez rizika spálení látky

Philips PerfectCare Elite Plus zároveň garantuje, že nespálí ani ten nejjemnější materiál. Zatímco u klasické žehličky je nemyslitelné, že byste ji mohla odložit žehlicí plochou na oblečení na žehlicím prkně a odskočit si třeba pro pití, s Philips PerfectCare Elite Plus to není žádný problém. Klidně ji takto odložte a jděte si vyřídit, co potřebujete. Oblečení zůstane ve stejné formě jako předtím, a pokud byste se zdržela déle, žehlička se po pár minutách nečinnosti sama vypne.

4. důvod: Samotná žehlička je ultralehká

Už žádné namožené zápěstí! Díky nízké váze a možnosti nechat ji položenou na žehlicím prkně už nehrozí, že by vás z neustálého odkládání a zdvihání žehličky bolelo zápěstí. A navíc kromě klasického žehlení můžete Philips PerfectCare Plus použít i na žehlení vertikální, například na saka nebo závěsy.

Foto: Philips.cz

Žehlička je lehká, takže šetří vaše zápěstí

5. důvod: Vydrží vám dlouho

Žádný vodní kámen, i když běžně používáte vodu z kohoutku. Parní generátor se sám ozve – pomocí zvukového a světelného signálu – v okamžiku, kdy je nutné vyprázdnit nádobku s posbíraným vodním kamenem. A celé vám to zabere méně než minutu. S velkou odnímatelnou nádržkou na vodu také nemusíte průběžně odbíhat a vodu dolévat, můžete žehlit nepřetržitě až 2 hodiny.

Foto: Philips.cz

O vodní kámen se místo vás postará systém Easy De-Calc Plus

*Výsledky domácího testu mezi 52 uživateli parních generátorů; (Německo, červenec 2017)

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek