Hlavní obsah

Aréna mužů: Chlapi se přiznali, co provedli ženám, a dodnes se za to stydí

Foto: Thinkstock

Snad každý řekne někdy něco, za co se pak hluboce stydí. Ale dobré je, že si to pamatuje. V tom je totiž velká naděje, že už se to podruhé nestane

Něco strašného provedli. Něco nehezkého řekli. A nejde to vzít zpět! V naší Aréně mužů jsme si zahráli na pravdu. Co muži ženám provedli nebo řekli, a pak se ještě dlouho styděli?

Článek

Zklamali! Někteří v roli gentlemanů a milenců, jiní jako spolehliví a fér partneři. Ale nebojí se to přiznat, ostatně jako správní tvrdí chlapi. V Aréně mužů dnes přistála otázka opravdu na tělo, a takhle se s ní dotyční popasovali!

Ptáme se: Jakou nejhorší věc jste někdy nějaké ženě provedli nebo řekli, a následně se za to doopravdy styděli?

Míra Hejda (30 let), moderátor:„Docela dlouho přemýšlím nad odpovědí. Což beru jako dobrou zprávu, že si takovou situaci nevybavuji hned. Asi to bylo tehdy, když jsem při hádce přítelkyni vysadil z auta. Bylo to cestou na rodinný oběd a výměna názorů byla dost bezedná. Fakt mě to mrzelo, až jsem se zastyděl. Pak jsme se ale oba shodli, že to při takovém slovním ohňostroji byla nejlepší varianta."

Ladislav Jenšík (27 let), osobní trenér a hráč amerického fotbalu:„Jednou, při silné výměně názorů, kterou asi slyšeli i sousedi, jsem partnerku oslovil jménem její nejlepší kamarádky. Druhá věc, za kterou jsem musel zpytovat svědomí, je dívčin natržený svetřík drahé značky, při mé večerní nedočkavosti... No a třetí: usnul jsem v tu nejnevhodnější chvíli... romantik ze mě asi nikdy nebude."

Jakub Kořínek (24 let), podnikatel a blogger:„Byl jsem typický příklad hodného kluka, který se snaží splnit ženám, co jim na očích vidí, aniž by si to zasloužily. A to bylo asi to nejhorší, co jsem jim udělal. Být k nim upřímný a občas je poslat s jejich nesmyslem ,někam', občas se na ně naštvat a občas jim vynadat, to by pro mnohé ženy mohlo být mnohem užitečnější..."

Jaroslav Vydržel (41 let), feng-šuej praktik a astrolog tradiční čínské astrologie:„Musím přiznat, že bylo několik situací, kdy jsem se nechoval zrovna ukázkově. Nechci uvádět konkrétní situace, protože mi to samotnému není příjemné, takhle je zveřejnit. Jednal jsem v tu chvíli čistě sobecky, bez ohledu na svoje svědomí, ale omezil, nebo dokonce jsem i upřel partnerce její práva, která ve vztahu dvou lidí partneři mají."

Zažili jste také okamžiky, kdy jste se za své věty styděli, ale nešlo to vzít zpět?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.