Hlavní obsah

Chcete nové spodní prádlo? Pořiďte si super kousky ve slevách

Foto: Profimedia

Spodní prádlo by mělo být kvalitní a krásné. Rozhodně ale nemusí být drahé

Spodní prádlo je základ! Pokud zrovna nějakou novou podprsenku, kalhotky či jiný kousek, co se nosí pod šaty, potřebujete, zpozorněte. Našli jsme pro vás modely ve slevách!

Článek

Na spodním prádle by se nemělo šetřit, mělo by být kvalitní a dobře sedět. Přesto ale za ně nemusíte utratit celou výplatu. Stačí vychytat slevy, díky nimž můžete sehnat super kousky za bezkonkurenční cenu. Vyberete si třeba z následujících zlevněných modelů?

Foto: Archiv firem

Černá podprsenka je základ a rozhodně unosíte víc než jednu. Proto se vyplatí pořídit ji ve slevě. Nám padly do oka třeba tyhle kousky. Na foto (zleva): Change Lingerie (prodává Answear), 559 Kč (původně 799 Kč), Lindex, 350 Kč (původně 699 Kč)

Foto: Archiv firmy
Více

Klasický střih i barva, ale přesto rafinovaná, originální a zatraceně sexy. I tak může vypadat černá podprsenka. Na foto: Astratex, 487 Kč (původně 749 Kč)

Foto: Archiv firem

Kalhotek není nikdy dost. A s černými krajkovými neuděláte chybu. Na foto (zleva): Y.A.S. Peony (prodává Zoot), set tří kalhotek za 329 Kč (původně 689 Kč), Marks & Spencer, set dvou kalhotek za 125 Kč (původně 297 Kč)

Foto: Archiv firmy
Více

Pokud zkombinujete bílou barvu s krajkou a průsvity, rázem budete mít doma luxusní a svůdný kousek. Na foto: Astratex, 594 Kč (původně 699 Kč)

Foto: Archiv firem

Chcete něco výraznějšího? Žádný problém, ve slevách se objevují i barevné kousky. A odstíny červené vypadají skvěle. Na foto (zleva): Icone (prodává Zoot), 319 Kč (původně 459 Kč), H&M, 279 Kč (původně 399 Kč)

Foto: Archiv firmy

Hledáte spíš něco něžného, ale zároveň svůdného? Jste-li majitelkou drobnějšího poprsí, dokonale vám poslouží krajkové podprsenky bez nebo s minimem výztuže. Na foto (zleva): obojí Mango, 299 Kč (původně 499 Kč) a 399 Kč (původně 599 Kč)

Foto: Archiv firem

Body by nemělo v šatníku chybět žádné ženě. Je to totiž velmi svůdný kousek, který ale zároveň dokáže skvěle vytvarovat postavu. Na foto (zleva): Y.A.S. (prodává Zoot), 789 Kč (původně 1129 Kč), H&M, 629 Kč (původně 899 Kč)

Foto: Archiv firem

Růžová je skvělá a rozhodně to není barva jen pro malé holčičky. Podprsenky v tomto odstínu vypadají víc než dobře. Na foto (zleva): Marks & Spencer, 125 Kč (původně 500 Kč), Gossard (prodává Answear), 869 Kč (původně 1299 Kč)

Foto: Archiv firmy

Dobrá volba je i podprsenka v některém z odstínu šedé. Působí decentně, ale zároveň sexy. Na foto (zleva): obojí Lindex, 300 Kč (původně 599 Kč)

Foto: Archiv firem

Bílé podprsenky mohou působit možná trochu nudně a obyčejně, ale rozhodně je tak rychle nezatracujte. Alespoň jednu byste mít měly! Na foto (zleva): H&M, 419 Kč (původně 599 Kč), Triumph (prodává Answear), 799 Kč (původně 999 Kč)

Tak co, tyhle slevy jsou celkem příjemné, nemyslíte?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek