Hlavní obsah

Chystáte se k moři a nemáte plavky? Máme pro vás skvělé tipy!

Foto: profimedia

Nové plavky vám zpříjemní vaši zimní dovolenou u moře

24. 1. 2017

Jezdíte na dovolenou k moři v zimě a právě jste zjistily, že by se vám hodily nové plavky? Poradíme vám, jaké jsou ve vybraných obchodech aktuálně k mání. Inspirujte se našimi tipy.

Článek

Plavková sezona je ještě v nedohlednu, a vy potřebujete nutně sehnat nějaký model teď v zimě? Nemějte obavy, i s tímhle problémem vám dnes poradíme. Víme totiž, jaké obchody je nabízejí. A nemusíte se spoléhat jen na internetové e-shopy. Krásné kousky najdete i v některých kamenných prodejnách, kde si je v klidu vyzkoušíte.

Vybírat můžete z široké škály střihů, barev i vzorů v podobě proužků, květinových i tropických motivů. Pokud se však necítíte ještě po Vánocích na dvoudílné bikiny, klidně dejte přednost jednodílným modelům. I v těch můžete vypadat šik. Prohlédněte si následující tipy, nechte se inspirovat, a poté unášet myšlenkou na moře a teplý písek.

Dvoudílné plavky

Foto: archiv firem

Černá klasika nikdy nezklame. Na foto (zleva): Lisca (horní díl 1119 Kč, spodní díl 849 Kč), Lindex (horní díl 499 Kč, spodní díl 349 Kč)

Foto: archiv firem

K oblíbeným modelům patří také černobílé kombinace s podprsenkou vázanou za krk. Na foto (zleva): Lisca (horní díl 1119 Kč, spodní díl 649 Kč), Marks & Spencer (horní díl 775 Kč, spodní díl 434 Kč)

Foto: archiv firmy

Modely pro boubelky s vyztuženou podprsenkou a kalhotkami s vyšším pasem lze sehnat v různém provedení. Na foto: oboje H&M (horní díl 699 Kč, spodní díl 499 Kč)

Foto: archiv firmy

Bikiny s tenkými ramínky budou slušet pevnému menšímu poprsí. Na foto: oboje H&M (hodní díl 399 Kč, spodní díl 299 Kč)

Foto: archiv firem

Plavky ve sportovním stylu vyniknou v pestrých barvách. Na foto (zleva): Lindex (horní díl 499 Kč, spodní díl 349 Kč), Marks & Spencer (horní díl 604 Kč, spodní díl 434 Kč)

Foto: archiv firem

Odjíždíte za exotikou? Tyhle modely vám budou rozhodně slušet. Na foto (zleva): H&M (hodní díl 499 Kč, spodní díl 299 Kč), Seafolly (horní díl 669 Kč, spodní díl 599 Kč)

Foto: archiv firem

Skvěle vypadají také plavky s bandážovou podprsenkou. Na foto (zleva): Calzedonia (horní díl 1200 Kč, spodní díl 600 Kč), Next (horní díl 630 Kč, spodní díl 505 Kč)

Foto: archiv firem

V modelech bez ramínek se skvěle opálíte. Na foto (zleva): H&M, (horní díl 399 Kč, spodní díl 299 Kč), Calzedonia (horní díl 850 Kč, spodní díl 450 Kč)

Foto: archiv firmy
Více

Pokud máte rády výrazné barvy a vzory, určitě se vám budou líbit tyto dva tipy. Na foto (zleva): Lisca, (horní díl 1497 Kč, spodní díl 919 Kč), Lisca (prodává Zoot), 1039 Kč

Jednodílné plavky

Foto: archiv firem
Více

K hotelovému bazénu se budou hodit i šmrncovní jednodílné plavky. Na foto (zleva): ASOS, 620 Kč, Lisca (prodává Zoot), 2449 Kč

Foto: archiv firem

Vyzkoušet můžete i modely s rafinovanými průstřihy. Na foto (zleva): H&M, 899 Kč, Calzedonia, 1399 Kč

Foto: archiv firem

Tyto kousky seženete zaručeně i ve větších velikostech. Na foto (zleva): H&M, 899 Kč, Marks & Spencer, 1085 Kč

A jak jste na tom s dovolenou a výběrem plavek vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek