Hlavní obsah

Horoskop Berana na neděli 19. 9.

dnes 00:00

Pocit, že se vám do ničeho nechce, protože si přece nebudete kazit neděli nějakou pracovní aktivitou, je při krásně aspektované Luně v Rybách zcela oprávněný. Naštěstí se nenajde nikdo, kdo by vás do něčeho nutil.

Článek

Láska a sex

Kromě toho, co s partnerem děláte obvykle, najděte něco, co s nedělní, trochu snovou atmosférou harmonuje. Kdybyste se naladili víc romanticky, bude to skvělé. Nicméně když miláčkovi místo, nebo v rámci milostné předehry uděláte erotickou masáž, bude vrnět blahem.

Partner a rodina

S partnerem nejsou problémy. Když potřebujete něco prosadit nebo s něčím pomoct, klidně mu to řekněte. Zprvu bude sice překvapený, ale pak usoudí, že i drobná laskavost se mu později v tom nejlepším vrátí.

Domácnost a nákupy

I když sladkosti obvykle nevyhledáváte, s chutí a rády uděláte výjimku. Zapátrejte ve starých rodinných receptech a najděte něco, co je jednoduché na přípravu a přitom odpolední kávě dodá pravou nedělní atmosféru.

Krása a zdraví

Hlídejte si, jak jste naladěné. Všechno, co si myslíte, se odrazí nejen na vašem aktuálním rozpoložení, ale i na vašem vzhledu. Zkuste se hned od rána vědomě usmívat a uvidíte, že i svět zkrásní.

Astrojídelníček

Neděli strávíte s Měsícem v Rybách, proto se snažte od rána do večera pravidelně pít pramenitou vodu, naopak omezte pití kávy a alkoholu se raději ani netkněte, patrně byste rozhodily lymfatický systém. Jelikož v úterý nastane úplněk, nalačno si dejte švestky nebo jahody, kromě tohoto ovoce a dýňových semínek celé dopoledne nejezte nic jiného. Tyto plodiny zrychlují látkovou výměnu, navíc vyvolávají pocit nasycení.

K obědu bude vhodný hrách, a je jedno, zda to bude hustá polévka, kaše, nebo placky. Odpoledne dle libosti jezte zelené blumy a kiwi. Kolem 18. hodiny popíjejte močopudný pampeliškový čaj, jenž podporuje vyplavování nahromaděných toxinů z těla. K večeři si dejte grilovanou cuketu nebo lilek.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek