Hlavní obsah

Co čeká Berana v sobotu 18. ledna

Záležitosti, které dosud vypadaly komplikovaně, se začínají jakoby samy od sebe řešit. Od vás se jen chce, abyste do průběhu tohoto procesu pokud možno nezasahovaly. Omezte se na monitorování situace, ale jinak se tvařte, jako by se nic nedělo.

Článek

Láska a sex

V některých záležitostech jdete až do krajnosti. Pokud se vám někdo zamlouvá, dáváte mu to najevo způsobem, který ho vyvede z míry tak, že nebude mocný slova. Berte to jako první krok k lásce, která bude velice šťastná.

Partner a rodina

Neustále se vracíte k něčemu, na co byste měli oba ve vlastním zájmu už dávno zapomenout. Je sice pravda, že Luna ze Štíra k takovému jednání přímo vybízí, ale taky je fakt, že byste měli jejímu tlaku odolat.

Domácnost a nákupy

Když miláček přijde s tím, že by nutně potřeboval nové auto, budete v šoku. Ještě víc budete překvapené tím, že se s vámi o něčem takovém vůbec baví. Obvykle se přece rozhoduje vám a vás postaví před hotovou věc.

Krása a zdraví

V tom, co se vašeho těla týče, vás čekají příjemná překvapení. Na displeji váhy se ukáže sympatická cifra. Navíc vám budou volné kalhoty, které jste ještě nedávno měly problém vůbec zapnout.

Astrojídelníček

Sobotu strávíte s Měsícem ve znamení Štíra. Jelikož ubývá, strava by měla být výživná. Rozhodně není rozumné držet půst, byly byste malátné a oslabila by se obranyschopnost organismu. Ráno vypijte smoothie ze zeleného hroznového vína. Dopoledne snězte jogurt, do něhož nakrájejte fíky, a celozrnný rohlík.

Oběd by měl být pikantní, například ďábelský kotlík s rýží. Vzhledem k lunární fázi po obědě klidně vypijte skleničku 12° piva, nebo polosuchého vína. Odpoledne si dejte zapečená jablka v listovém těstě. Kolem 16. hodin, kdy má největší aktivitu močový měchýř, popíjejte močopudný čaj z břízy bělokoré. Vyplaví z těla soli, kyselinu močovou a pročistí krev i močové cesty. K večeři si uvařte krémovou česnečku.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama