Hlavní obsah

Co čeká Berana v neděli 29. března

Tím, že jsou vaše aktuální životní plány v ohrožení, se nezabývejte. Místo toho se těšte z příjemných zpráv, které k vám konečně dorazí. Pořád dokola si nahlas opakujte, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří…

Článek

Láska a sex

Aktuálně je situace na to, abyste si pustila nějaký romanticko-erotický film. Miláček a jeho smysl pro humor, který bude projevovat i v posteli, vás do patřičné nálady nedostane.

Partner a rodina

S rodinou není problém. Pokud potřebujete, aby děti vstaly, podaří se jim to docela dobře navzdory časovému posunu. Navíc budou celý den v pohodě. Dokonce tak, že si zase jednou řeknete, že rodičovství je vlastně docela dobrá zábava.

Domácnost a nákupy

Miláček zrovna nemá co dělat, takže vás pozoruje a velice vám tím leze na nervy. Když vám začne předhazovat, co děláte špatně a co byste podle něho měly dělat jinak, bude vaše trpělivost v ohrožení.

Krása a zdraví

Zatímco jindy vnímáte posun času skoro jako osobní útok, letos je vám to nějak jedno. Nadšením sice nejásáte, ale taky nenadáváte. Berete to jako něco, co prostě je a co vás z míry nevyvede.

Astrojídelníček

Neděli strávíte s Lunou v Blížencích a budete mít enormně citlivé dýchací cesty, což je zvlášť nepříjemné pro astmatiky, alergiky i kuřáky. Pokud to není nutné, raději vůbec neopouštějte bezpečí domova. Nejen ráno, ale i celé dopoledne popíjejte čaj obsahující saponiny, například z prvosenky či divizny velkokvěté. Posnídejte ovoce, dodá vám přirozenou cestou vitamin C, který posiluje imunitu. Je jedno, zda to bude pomelo, nebo pomeranče. K svačině si nachystejte celozrnné pečivo s libovou šunkou.

Oběd by měl být pikantní, například vepřové či hovězí maso na zázvoru s rýží. Odpoledne uvařte nebo upečte hrušky, takto upravené jsou skvělým bojovníkem proti kašli, dokonce tiší projevy astmatu. K večeři si uvařte polévku z řapíkatého celeru. Před spaním vypijte šálek čaje z jilmu amerického, usnadňuje polykání, působí protizánětlivě a potlačuje alergické reakce.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama