Hlavní obsah

Co čeká Berana v sobotu 23. ledna

dnes 00:00

Při Luně v Blížencích musíte především mluvit. Nejde o to, že byste o nějakou dlouhou řeč stály vy, ale o to, že vaše okolí potřebuje slyšet zdůvodnění toho, co po něm chcete. Zatněte zuby a hovořte.

Článek

Láska a sex

Informace o erotické minulosti svého partnera, které se dozvíte, s ním raději nerozebírejte. Kdyby se stalo a začalo se mluvit o tom, co jste do známosti s ním prožily vy, taky by se vám to nelíbilo.

Partner a rodina

Mezilidské vztahy jsou pod tlakem. Ať řeknete cokoli, vždycky se najde někdo, kdo začne ostatní přesvědčovat, že je to nesmysl. Naštěstí dokážete aktivovat svou přirozenou autoritu, takže neshodám zabráníte.

Domácnost a nákupy

Nabídka na nákup něčeho exkluzivního vás dostane do náročné situace. Rozum říká, že by to vůbec nebylo rozumné a že na to ani nemáte, ale srdce vás přesvědčuje o opaku.

Krása a zdraví

Je potřeba, abyste si udělaly čas na alespoň malou fyzickou zátěž. Jedině tak máte šanci zjistit, zda se během posledních týdnů vaše kondice zhoršila, nebo zůstala na stejné úrovni jako koncem minulého roku.

Astrojídelníček

V 8.43 hodin se Měsíc překulí do znamení Blíženců, které kromě jiného vládne průduškám a plícím. Bude tedy rozumné, když se budete vyhýbat prašnému prostředí a kouříte-li, omezte počet cigaret na minimum. Po probuzení vypijte velkou sklenici teplé vody, do níž vymačkejte šťávu z půlky citronu. Dbejte na to, abyste do jídelníčku zařadily plodiny, které účinkují jako přírodní antibiotika, což je například česnek. K snídani si třeba udělejte topinky potřené česnekem a poté snězte alespoň dvě mandarinky, potlačí nelibé česnekové aroma. Dopoledne snězte alespoň jeden velký pomeranč nebo grep, vitamin C posiluje obranyschopnost organismu a pomáhá čelit virózám.

K obědu budou vhodné zapečené brambory a celerový salát. Odpoledne dle libosti konzumujte žlutá jablka a žvýkejte kandovaný zázvor, má blahodárný vliv na dýchací cesty. K večeři si připravte zapečené žluté papriky s kuskusem. Začnete-li mít pocit, že se o vás pokouší chřipka, popíjejte čaj z květů černého bezu. Pročistí zahleněné průdušky, ničí bakterie a vyvolá pocení, takže dojde k vyplavení škodlivin a nahromaděných toxinů z těla.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.