Hlavní obsah

Horoskop Berana na neděli 23. 1.

dnes 00:00

Luna ve vašem partnerském sektoru a Slunce v konjunkci s Merkurem se postarají o zajímavý den. Neustále musíte reagovat na něco nového a překvapivého. Naštěstí dokážete k tomu, co se děje, přistoupit tak, abyste na tom spíš získaly, než ztratily.

Článek

Láska a sex

Pro partnera a jeho „erotickou spokojenost“ jste schopné udělat opravdu hodně. Navíc máte štěstí, protože má v úmyslu v podstatě něco podobného. O lásce sice mluvit nemusíte, ale přesto je jasné, že ji intenzivně cítíte. Do experimentů se raději nepouštějte, ovšem klasiku si užijete naplno.

Partner a rodina

Když se v rodině o něčem jedná, musíte se postarat, abyste s partnerem táhli za jeden provaz. Z jeho strany to sice vyžaduje drobné vyladění přístupu, ale to vám nevadí. Vy mu už dokážete vysvětlit, že to je to nejmenší, co pro vás a domácí pohodu může udělat.

Domácnost a nákupy

Při Luně ve Vahách se váš postoj k domácím pracím všech druhu zásadně změní. Dokonce se můžete rozhodnout, že je nebudete brát jako protivnou povinnost, nýbrž zábavu, takže k činnostem přistoupíte tvůrčím způsobem.

Krása a zdraví

V péči o zevnějšek jste neobvykle důsledné. Konečně jste pochopily, že se od toho, jak vypadáte, tak se i cítíte. Následně se od toho odvíjejí i vaše nálada a životní postoje. Bude s vámi radost komunikovat i žít.

Astrojídelníček

Od rána do stmívání v pravidelných intervalech doplňujte tekutiny, například každou půlhodinu vypijte skleničku pramenité vody. Neděli totiž strávíte s Měsícem ve znamení Vah, které má pod svou vládou ledviny, a ty nesmějí zůstat na suchu. Ráno popíjejte brusinkovou šťávu naředěnou teplou vodou nebo snězte brusinkový kompot. Dopoledne jezte granátová jablka, která podporují vylučování škodlivin.

K obědu bude optimální pohanková kaše se slaninou, takže nemusíte použít klasickou sůl, a miska nakládané červené řepy. Odpoledne jezte nektarinky a broskve a kolem 18. hodiny popíjejte čaj z pýru plazivého. Tyto plodiny mají močopudný účinek a ledvinám usnadní vyplavování nahromaděných toxinů. Večeře by měla být lehce stravitelná, ideálně zeleninový vývar, do něhož přidejte hojně celerovou a petrželovou nať.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek