Hlavní obsah

Co čeká Berana v sobotu 11. července

dnes 00:00

Luna, která se ráno přesouvá do vašeho znamení, vám dodá energii, i kdybyste nechtěly. Nebudete moci dospat a s chutí se pustíte do každé aktivity, která se nabízí. Večer se budete divit, že s vámi miláček nechce jít tancovat.

Článek

Láska a sex

Kolem 18.10 hodin, kdy budete pod vlivem kvadratury mezi Lunou a Merkurem, hrozí ostré spory. Vy máte pocit, že miláček nedbá na vaše přání, zatímco on má dojem, že se samy sobě věnujete až moc.

Partner a rodina

S dětmi musíte mít svatou trpělivost. I když máte pocit, že se vám jen pletou pod nohy, nesmíte to dát najevo. Když je od nějakých užitečných aktivit zaženete, budete je těžko lákat zpátky.

Domácnost a nákupy

Pozor si dávejte při práci, kterou vykonáváte venku, třeba na zahradě. Zejména v podvečer chcete mít už všechno hotové, takže kvaltujete. Může se tedy lehce stát, že ustřihnete něco, co jste chtěly nechat růst.

Krása a zdraví

Ať jdete ven, nebo jste na zahradě, měly byste mít přes ramena chráněná vzdušnou košilí a na hlavě klobouk. Předejdete tak spálení kůže nebo bolestem hlavy. Těmto nepříjemnostem se skutečně můžete vyhnout.

Astrojídelníček

V 7.06 hodin Měsíc nakráčí do Berana. Jelikož se jedná o ohnivé znamení, které bývá spouštěčem bolestí hlavy, nepodceňujte pitný režim, dostatečným přísunem tekutin se navíc vyhnete pocitům únavy z horka. Začněte hned ráno a po probuzení vypijte nalačno velkou sklenici vlažné vody, do níž vymačkejte šťávu z půlky citronu. Posnídejte vajíčko a sklenici kvalitního mléka. Svým způsobem přírodním bojovníkem proti migréně jsou omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které v hojném množství obsahují chia semínka, tak je chroupejte dle libosti celé dopoledne, rovněž popíjejte smoothie z čerstvých jahod. Po 11. hodině vypijte čaj z borůvčí, zlepšuje prokrvení mozku a oční sítnice.

K obědu budou vhodné brambory zapečené s parmazánem. Odpoledne si dejte jogurt, do něhož vmíchejte maliny nebo jiné sezonní ovoce. K večeři vám bohatě stačí rajčatový salát. Budete-li dodržovat pitný režim, a přesto vás začne pobolívat hlava, vypijte čaj z kopretiny řimbaby, má takřka okamžitý účinek.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.