Hlavní obsah

Další porce cviků, které zrychlí vaše hubnutí

Foto: Marie Bartošová

Naďa Harenčáková si pro vás připravila účinnou sestavu cviků

Cviky na vylepšení trávení u vás měly tak velký ohlas, že jsme se rozhodly pro vás briskně natočit cvičební video. Pomůže vám rozpohybovat metabolismus a zrychlit tak hubnutí. Zkuste ho!

Článek

Jasně, že je vaše tělo zimou zpomalené. Nic kromě spaní se mu vlastně nechce. Jenže vy byste přece jen s jarem nechtěli vypadat jako medvědi, viďte? Abyste mu tedy pomohli se rozpohybovat, začněte třeba s pozicemi z powerjógy, které jsou zaměřené na probuzení střev, peristaltiky a zkrátka celkové vylepšení vašeho trávení. Jak? Podívejte se sami zde:

„Stačí si párkrát tyto cviky zacvičit, a uvidíte, že se budete hned cítit lépe,“ uvádí lektorka jógy Naďa Harenčáková, která si pro vás cvičební sestavu připravila a ve videu vás jí provede. Pozice vám nezaberou moc času, proto je můžete provádět, kdykoli si najdete chvilku. Vnímejte dech, své tělo a soustřeďte se jen a jen na správné provedení... A až se jaro zeptá, co jste dělali v zimě, budete mít odpověď :-).

Tip redakce:Pokud jste příznivci dynamického cvičení, inspirujte se třeba videem s názvem: Hardcore Spalovač nebo Funkční trénink. Klidnější pozice pak najdete v textu Cviky pro klidný spánek nebo v úvodu zmíněných 7 cviků, které vám vylepší trávení.

Tak co vy na to? Zkusíte, nebo se budete jen dívat?

Za umožnění natáčení děkujeme Energy studiu, Hellichova 1, Praha 1.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.