Hlavní obsah

Dámská jízda: To je erotický večírek jen pro holky!

Foto: Greta Blumajerová

Tenhle večer byl jen o nás a pro nás. Na zdraví!

I se mnou je nás tu osm žen. Sedím na gauči se sklenkou sektu, pokukuji po jednohubkách a uculuju se. Jsem totiž na večírku spojeném s prezentací a prodejem nejnovějších erotických hraček a pomůcek.

Článek

Nedávno jsme psali o novince v podomním prodeji, ze které šílí ženy v USA. Místo vysavačů či hrnců si v pohodlí svého obýváku totiž pořizují úžasné erotické pomůcky (více se o tom dočtete zde). Tenhle hit už dorazil i k nám!

Vyrážíme na večírek

Princip je jednoduchý. Pozvete k sobě domů šest kamarádek (pozor, mužům je vstup zakázán), připravíte pohoštění a počkáte na příchod agentky z Dámské jízdy, která se vám postará o milý, uvolněný a tak trochu lechtivý večírek spojený s prezentací těch nejúžasnějších erotických vychytávek. Nic jí neplatíte, přijde vás pobavit zdarma. A co se týče nabízených produktů, nebojte, koupit můžete, ale nemusíte!

Foto: Greta Blumajerová

Občerstvení sice zajišťuje hostitelka, ale každá slušná návštěva něco malého přinese

Mě pozvala Andrea, krásná vysoká blondýnka, maminka téměř pětiletého klučíka. Dneska večer jsou ale myšlenky na manžely, děti, nevyžehlené prádlo a neutřený prach zakázané. „Dnes je to jen o vás, dámy,“ hlásí hned po příchodu agentka, uhrančivá tmavovláska Marie a s potutelným úsměvem otevírá svůj obří růžový kufr.

Foto: Greta Blumajerová

Naše agentka Marie byla skvělá, ve světě erotiky se rozhodně vyznala

Začínáme zlehka

Marie ví, jak na nás. Pomalu a něžně, tak jak to mají ženy rády. Jako první nám ukazuje kosmetické poklady v podobě různých voňavých emulzí na holení a hydratačních pěn na tělo. Nadšení v nás ale vyvolá ochutnávka produktu s názvem Orální potěšení. Všechny sice víme, k čemu jsou tyto gely v několika příchutích určeny, ale poté, co ochutnáme verzi „čokoláda“, na chlapa nemyslí žádná z nás. Jahody a maliny určené původně do šampaňského namáčíme do tohoto zázraku a mručíme blahem. „A víte co? Má to nula kalorií,“ povzbuzuje nás Marie.

Foto: Greta Blumajerová

Být hostitelkou má své výhody. Jednou z nich je například malý dáreček od agentky, vibrující kačenka do vany

Foto: Greta Blumajerová

Začaly jsme kosmetikou, ta baví a zajímá snad všechny ženy

Velký ohlas ale získá i speciální lubrikační gel se silikonem. Je totiž multifunkční! „Některé ženy ho občas používají i na sex, ale skvěle funguje třeba na roztřepené konečky vlasů či na promazání vrzajících dveří,“ směje se Marie.

Foto: Greta Blumajerová

Všechno jsme detailně očichaly, vyzkoušely, a co šlo, to jsme i ochutnaly

Foto: Greta Blumajerová

Já vyzkoušela multifunkční lubrikační gel, skvělý je prý i na roztřepené konečky vlasů

Přítel na baterky? Proč ne!

S další lahví šampaňského se atmosféra uvolňuje a Marie může směle přejít k vibrátorům. Jsme připravené a chceme se něco dozvědět. Koluje mezi námi několik modelů a Marie nám prozrazuje trik, jak si je otestovat, aniž bychom přišly o kalhoty. „Přiložte si je na nos, to je také velmi citlivé místo. Když vás to šimrá, že se vám chce skoro kýchnout, je to ono,“ vysvětluje. Renata v tu chvíli kýchne a vztyčeným palcem dává najevo svou spokojenost.

Foto: Greta Blumajerová

Jak poznat dobrý vibrátor? Na nose! Jestli šimrá a chce se vám kýchnout, je to ono

Stud je pryč, zábava je v plném proudu. A Andrea z nadšení vytahuje svůj trumf, průhledná silikonová brčka ve tvaru penisu. „Jé, to je teplý, fuj,“ stěžuje si Klára na nevychlazený džus, ovšem s tímto brčkem v ústech si vyslouží jen výbuch smíchu.

Foto: Greta Blumajerová

Andrea nic nepodcenila, i její pohoštění bylo stylové

Zhruba po dvou hodinách se blíží konec a my se vrháme na Mariiny poklady vyložené na jídelním stole. Chichotáme se, zkoumáme zboží a ve formulářích, které nám Marie rozdala, zaškrtáváme produkty, po kterých jsme zatoužily. Další postup už bude snadný. Andrea jako hostitelka od nás vybere peníze, pak je hromadně zašle agentce a během krátké doby jí dorazí balík plný růžových uzavřených taštiček označených našimi jmény. Co jsme si objednaly, se prostě nedozví. Tedy pokud jí to samy neprozradíme.

Foto: Greta Blumajerová

Byla to zábava, vážně jsme se nenudily

Foto: Greta Blumajerová

Blíží se konec, čas na detailní prozkoumání nabízeného zboží

Překvapivě super

S holkami se shodujeme, že jsme příjemně překvapeny. Bylo to fajn, hodně jsme se zasmály, něco nového se dozvěděly a zdá se, že ani naši muži nepřijdou zkrátka. „Je to fakt zážitek, dlouho jsem se takhle nezasmála. Ale přiznávám, že jsem tu našla i velkou inspiraci, jak překvapit a udělat radost příteli,“ raduje se Renata.

I naše hostitelka je spokojená a právem pyšná, že se jí podařilo takhle bezvadný večírek zorganizovat. „Jsem nadšená. Ideální večírek pro moje trhlý kamarádky,“ směje se Andrea.

Foto: Greta Blumajerová

Marie se s námi loučí, naše objednávkové formuláře si pečlivě schovala, a my už se těšíme na naše nové poklady

Tak co tomu říkáte? Nezasloužily byste si taky takový hezký holčičí večírek?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.