Hlavní obsah

Denimový speciál: V jarních kolekcích najdete volánky i džíny se sukní

Foto: Eva Malúšová

Denim v jarních kolekcích. Co říkáte na spojení džínů a sukně?

24. 4. 2017

Máte pocit, že už vás po všech těch letech společného soužití nemá čím překvapit? Při pohledu na úlovky z jarních kolekcí určitě změníte názor. I tentokrát se totiž denim ukázal v trochu jiném kabátku.

Článek

Džínovina se ze seznamu módních trendů ani nehne. Objevuje se v každé sezoně bez výjimky, i když pokaždé v různé míře. Na jaře bude denimu spousta, takhle jednoduše ale toto téma neuzavřeme. Oblíbená látka se totiž nosí v různých provedeních. Tentokrát půjdou na odbyt volánky, ledabyle ustřižené nohavice i džíny s přišitou sukní...

A zase ty volány!

Pokud naši módní rubriku nečtete poprvé, určitě vás nezaskočí sukně s volánem. Tento trend se dotkl i denimu, takže jestliže si pohráváte s myšlenkou, že byste daly záhybům na látce šanci, můžete začít klidně s obdobným modrým kouskem.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: top (H&M, 799 Kč), sukně (Twin-Set, 5900 Kč), boty (H&M, 599 Kč)

Džíny, nebo sukně?

Tentokrát můžete obléknout obojí! V nových kolekcích se objevují kousky kombinující kalhoty s našitou sukní. Je vám tento trend povědomý? Ano, v minulosti tu už samozřejmě byl, i když většinou nešlo o džínovou kombinaci. A mimochodem, zaregistrovaly jste prudký nárůst „plyšových“ pantoflí a sandálů?

Foto: Eva Malúšová

Na foto: džíny se sukní (Mango, 1299 Kč), top (COS, 1900 Kč), boty (Marella, 5800 Kč)

Až na(d) zem

Pakliže vám nedělá problém maxi délka, můžete si do kabinky odnést i šaty sahající téměř na zem. A pokud šaty úspěšně absolvují cestu z obchodu až do vašeho šatníku, vzpomeňte si na tip, týkající se obuvi – této délce nejvíce svědčí boty bez podpatku.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (Twin-Set, 5600 Kč), kabelka (Lindex, 999 Kč), boty (H&M, 990 Kč)

Foto: archiv firem

Že vás maxi délka nebere? Vytipovali jsme pro vás i trojici šatů v kratší variantě. 1. šaty Dorothy Perkins, 999 Kč, 2. šaty Miss Selfridge, 899 Kč, 3. šaty Vero Moda, 849 Kč

Inspirováno kimonem

Patříte-li mezi zaryté příznivkyně džínoviny, můžete zainvestovat rovnou do kabátu. Naším favoritem je kimonový svršek se zkrácenými rukávy, který osvěží i ten nejjednodušší outfit. Harmonicky vypadá v doprovodu užších střihů.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kabát (Lindex – Re:Design, 2499 Kč), body (COS, info o ceně v obchodě), džíny (Lindex – Re:Design, 999 Kč), kabelka (H&M, 799 Kč), boty (Reserved, 1299 Kč), prsten (H&M, 299 Kč)

Další džíny?

Máte za to, že jich nikdy nemůžete mít dost? Vyzkoušejte trend sezony – džíny s rovným střihem a zkrácenými nohavicemi, které působí dojmem, že jste je právě zkrátily nůžkami. Ozvláštňovat je mohou i lampasy.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: džíny (Lindex – Re:Design, 1399 Kč), košile (COS, 1900 Kč), hodinky (Reserved, 599 Kč), kšiltovka (Reserved, 299 Kč), kabelka (Lindex - Re:Design, 999 Kč), kožené boty (CCC – Lasocki, 999 Kč)

Foto: archiv firem

Máte slabost pro hodinky? Připište si na wish list některé z této trojice. 1. hodinky Daniel Wellington, od 1857 Kč, 2. hodinky Swatch, od 1500 Kč, 3. hodinky Komono, od 1880 Kč

Náš tým a poděkování

  • Styling - Ivana Pražáková
  • Vizáž - Janka Letková
  • Modelka - Nikola Berková (Unique One)

Která kombinace vás zaujala nejvíce? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek