Hlavní obsah

Editorial: Nákup spodního prádla? Horor!

Foto: Jakub Jurdič

Spodní prádlo nebo plavky? Je čas se trochu stydět!

2. 6. 2014

Když dojde na nákup spodního prádla nebo plavek, je většinou zle. Buď někde něco chybí, nebo přebývá. A když vám náhodou nikde nic nekouká, tak kouká někdo na vás. Co teď?

Článek

Minulý týden jsem se musel odměnit, a tak jsem vyrazil na nákup spodního prádla. Když jsem vešel do obchodu s výhradně pánským prádlem, u pokladny už zrovna platil pán „v nejlepších“ letech a zrovna se začínal s prodavačem na celou prodejnu hlasitě loučit. Rozloučil se, ale neodešel. Na chvíli přestal mluvit a začal pozorovat, jak se přesouvám ke stojanům...

„To vidím na slipy!“ Zahlásil přes celý obchod. Ano, bohužel mluvil o mně. Dělal jsem, že ho neslyším, pomalu jsem pokračoval v nákupu a doufal, že zmizí. Jeho pohledy jsem cítil v zádech každou vteřinu. „Jsem ti říkal, že budeš muset doobjednávat eska!“ pokračoval směrem k prodavači (to už jsem se začínal dost potit). Věřte mi, to, že vás někdo tipuje na „eska“, je to poslední, co chce muž slyšet...

Popadl jsem pár kousků a zamířil do nedaleké kabinky. Když dotyčný pochopil, že se za tenkým závěsem rozhodně nebudu svlékat, dokud neodejde, rozloučil se (znovu) s prodavačem a zmizel.

Ženy to mají s výběrem spodního prádla složitější, a to i bez rádoby vtipných slizounů za závěsem. Prodavačky jim prý doteď neumí pořádně poradit, v obchodech chybí vhodné střihy a odpovídající velikosti? O tom už ani nemluvíme (kolegyně Renča už dokonce došla tak daleko, že si své plavky nechává šít na míru).

Všem z vás, kdo se chystají na nákup letošních plavek, doporučuji dnešní speciál s podrobným nákupním návodem. Jana F. rozdělila ženy do devíti různých skupin podle typů postav a ke každé připojila ukázky střihů, které tu něco zakryjí, onde dotvarují a támhle zase připoutají více pozornosti. Článek najdete zde!

Jak to máte s plavkami vy? Kupujete si každý rok nové? A našly jste už ty nej, které vám sedí na 101 %?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek