Hlavní obsah

Editorial: Pošlete svým blízkým originální vánoční přání!

Foto: Greta Blumajerová

Před Vánoci pro vás máme ještě jeden malý dárek

17. 12. 2012

Milé čtenářky a čtenáři, během uplynulých týdnů jsme se vám snažili přinést co možná nejvíc předvánoční inspirace, ať už v našich tipech na dárky, nebo seriálem Pečeme cukroví s Hankou. Máme pro vás ale ještě jedno, poslední překvapení.

Článek

Během tohoto týdne na našich stránkách najdete padesátku vánočních pohlednic, které budete moci jednoduše poslat svým blízkým. Stačí, když vyplníte přání a doplníte e-mailovou adresu toho, komu byste rádi popřáli, případně mu přání rovnou nasdílíte na některou ze sociálních sítí. Snad vás tenhle malý předvánoční dárek potěší.

Foto: Greta Blumajerová

I před Vánoci táhneme za jeden provaz. Tedy přesněji Jana Ch., Michal, produkční Katka a editorka Jana tlačí Blančino auto, které vypovědělo službu. Snad vás během Vánoc podobná smůla mine!

Protože se do Vánoc už neuvidíme, ráda bych vám za celou redakci ProŽen popřála krásné svátky! Užijte si Vánoce podle svých představ, dělejte to, co vás baví, a buďte s těmi, které máte rádi.

Přeji vám hezké Vánoce!

Děkujeme průhonickému showroomu s nábytkem DECOLAND za poskytnutí prostoru k focení.

Vizáž: Dáša Kopecká (MA-DA Makeup Network)

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.