Hlavní obsah

Hledáte perfektní letní top nebo šaty? In jsou široké rukávy

Foto: Creative Lab, Shutterstock.com

Kdybyste si měly vybrat jen jediný letní trend, doporučujeme vám vsadit na široké, nadýchané rukávy. Je to zajímavý prvek a ozvláštní i nejjednodušší outfit. Takové pojetí topů je svěží, ultra módní a skvěle se hodí pro každou příležitost.

Článek

Móda každou sezonu nabízí trendy méně použitelné a pak takové, které každý dokáže poměrně jednoduše zařadit do šatníku. A objemné rukávy rozhodně patří do druhé skupiny. Někteří návrháři se samozřejmě nechali unést a předvedli přehnané modely, módní řetězce to ale trochu zmírnily a v obchodech nyní najdete záplavu nejrůznějších variací na toto téma.

Skvělé do horkých dní

Široké rukávy nejvíc oceníte, až bude horko. V ulicích rozpálených tropickými teplotami není nic příjemnějšího než volnost a prodyšnost. Určitě si je oblíbí také ženy se silnějšími pažemi, protože v nich své nedostatky jednoduše zamaskují. Pozor by si měly dávat pouze dámy s širšími rameny či většími ňadry – objem v této oblasti by jim moc neprospěl.

Největší popularitě se teď těší především rukávy balonové, pak jsou tu ale i nabírané nebo zvonové. Mohou být jak na bardot topu, tak i na halence s náznakem korzetu nebo se zavinováním a objevují se i na košilích, šatech a overalech. Setkáte se s nejrůznějšími délkami i velikostmi, takže by si měl každý najít, co je mu nejvíce po chuti. Vyrazili jsme na lov a objevili jsme tyto nádherné exempláře... Najdete kousek svých snů?

Svůdné zavinování

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Asos, 1399 Kč. Bershka, 599 Kč

Decentní proužek

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Mango, 799 Kč. Reserved, 649 Kč

Do kanceláře

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): H&M, 849 Kč. Pull & Bear, 649 Kč

Elegantní košile

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Zara, 1599 Kč. Topshop, 1099 Kč

Romantické květinové šaty

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Orsay, 1199 Kč. Asos, 1289 Kč

Hravé žabičkování

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): H&M, 799 Kč. Stradivarius, 549 Kč

Odhalená ramena

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Reserved, 649 Kč. Missy Empire (prodává Tamsin), 955 Kč

Sexy crop top

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Missy Empire (prodává Tamsin), 1145 Kč. Topshop, 749 Kč

Co budete nosit nejen na jaře, ale i v létě? K trendům, které přejdou až do léta, patří určitě volné košile. A víte, že právě teď jsou v kurzu místo halenek průhledné svetříky?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek