Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na středu 13. 10.

Foto: Photoroyalty, Shutterstock.com

Počítejte s tím, že musíte události popohánět kupředu. Všichni kolem budou poněkud vláční a sami od sebe žádnou aktivitu nevyvinou, typickým příkladem bude váš partner. Může vám sice vytýkat, že nikoho nenecháte chvilku na pokoji, ale zase si můžete být jisté, že se díky vám rozhoupá k aktivitě. Pro začátek stačí, když ho pohladíte a ujistíte, že je ve vašem srdci opravdu jediný. Vám to sice může připadat jako banalita, ale on to opravdu potřebuje slyšet, aby se dostal do varu.

Článek

Beran 

Trendy, které se snaží miláček prosadit, vás vyloženě rozčilují. Zatímco vy dáváte přednost předvídatelnému, rovnocennému vztahu, on preferuje romantickou nejistotu, kdy jeden o druhého musí neustále usilovat. Tomu, že toužíte po stabilitě a klidu, ale přitom po spalujícím sexu, jaksi nerozumí. Nechápe, že máte v životě vzrušení dost a doma chcete pohodu a klid, tedy kromě ložnice…

Býk

Při Luně v Kozorohu potřebujete v lásce a ve vztazích především vytrvalost. Je nutné, abyste miláčka o tom, že mu sex neskutečně chybí, přesvědčovaly tak, aby nakonec musel uznat, že ho znáte lépe, než zná sám sebe. Když večer začne nastupovat energie sextilu mezi Venuší a Saturnem, bude vám spolu tuze dobře. Dokonce přizná, že vaše přemlouvání bylo fajn a užitečné.

Blíženci

Nic z toho, co se děje na obloze, se vaší lásky a vašeho vztahu přímo netýká. Nepříznivě ho však můžou ovlivnit nálady miláčka. Když přijde z práce nasupený, hrozí, že zkazí celý večer. Dobře uděláte, když mu umožníte, aby se pomalu zklidnil. Sex mu raději nenabízejte. Na ten případně dojde až hodně pozdě, ale zase bude mimořádně povedený.

Rak

Kdybyste si chtěly užít vášnivý a netuctový sex, vhodný čas nastane kolem 12.54 hodin. Luna se setká s Plutem a poskytne vám náležité touhy i fantazii. Díky tomu miláčkovi názorně dokážete, že má nejen šikovnou hospodyňku, ale také náruživou milenku. To, že na erotické aktivity nemáte přes den čas, nevadí. Večer to půjde taky.

Lev

Zjistíte, že se díky lásce dá zvládnout i to, s čím byste si jinak neporadily. Když budete k partnerovi přistupovat s větší tolerancí, domácí atmosféra se zásadně změní k lepšímu. Místo obvyklého „poštěkávání“ spolu budete komunikovat vstřícně a jemně. A když navíc dokážete něhu přenést do postele, bude to dokonalé úplně.

Panna 

Miláčkovi málem dokážete číst myšlenky, což je sice zajímavé, ale zase tak velký důvod k radosti to není. Měly byste si uvědomit, že podobnou „schopnost“ může mít taky. Zejména kolem poledne, kdy se Luna dostává do konjunkce s Plutem, byste se v tomto ohledu měly chovat opatrně. Veškeré erotické fantazie se snažte přetavit do formy, kterou je schopný vydýchat a akceptovat.

Váhy

Sex vnímáte jako dokonalý prostředek, který vás uvolní, nabije energií a opět vás ujistí, že na světě může být moc hezky. Zejména odpoledne, kdy sílí energie sextilu mezi Venuší a Saturnem, si budete v tomto ohledu přímo lebedit. Dokonce dokážete partnera přesvědčit, že je pro vás dva sex důležitější než jídlo, a proto nezamíříte ke sporáku do kuchyně, nýbrž do ložnice.

Štír

O tom, co v oblasti lásky a erotiky cítíte, se nedokážete s nikým podělit. Důvodem je to, že se v tom samy nevyznáte. Navíc není na analýzu citů ani erotických sklonů vhodný čas. Bude podstatně lepší, když necháte všechno volně plynout a do ničeho nebudete zasahovat. Kdyby na milování náhodou nedošlo, nebudete v tom hledat žádný skrytý úmysl, ale řeknete si, že se to občas prostě stává…

Střelec

Čas, který svému miláčkovi a uspokojování jeho potřeb věnujete, má cenu zlata. Váš citový i erotický život pozitivně ovlivňuje sextil mezi Venuší a Saturnem, a to znamená, že umíte city navzájem dávat najevo tak, aby toho druhého ani ve snu nenapadlo, že byste si mohli ze sebe dělat legraci. Rovněž je značná šance, že ho přesvědčíte, aby vás místo milostné předehry jemně namasíroval.

Kozoroh

Konečně pochopíte, že to, co se mezi vás a vaši údajně osudovou lásku postavilo, byla vlastně vaše šťastná hvězda v té nejryzejší podobě. Když se k vám dostanou informace o jeho nynějším životě, dojde vám, že byste to po jeho boku měly hodně těžké. Vy jste konečně svobodné a můžete se zaměřit na stávající vztah. Ode dneška v něm bude všechno, včetně sexu, lepší a lepší.

Vodnář

Když začne miláček dávat najevo, že ho to s vámi moc nebaví, nohu za krk si kvůli tomu rozhodně nedáte. Sebevědomě mu do očí povíte, že těch, které by to s vámi bavilo, je dost. Zároveň si musíte uvědomit, že v tomto případě vstupujete do velice nebezpečné hry, která mnohé vyjasní. Musíte v něm vzbudit žárlivost, která ho přinutí, aby o vás začal bojovat. Když ale začne uvažovat o rozchodu, je něco špatně.

Ryby

Díky konjunkci Luny s Plutem se kolem poledne dostanete do zvláštní nálady. Muže kolem sebe máte tendenci vyprovokovat a pak se divíte, že zareagují jinak, než jste čekaly. Zbytečným nepříjemnostem se vyhnete, když se pro jistotu budete ke všem chovat přátelsky. Váš obvyklý styl to sice není, ale dnes je to nejlepší, co můžete udělat.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek