Hlavní obsah

Horoskop na celý týden: Planeta lásky Venuše slibuje dny plné vášně!

Foto: Profimedia

Čeká vás týden plný lásky! Nevěříte?

17. 10. 2016

Při ubývajícím Měsíci vám zkraje týdne bude chybět energie. Krev v žilách vám spolehlivě rozproudí planeta lásky Venuše, která v úterý ráno vstoupí do inteligentního a humor milujícího Střelce.

Článek

Venuše ve Střelci přeje nejen dobrodružným výletům, ale také sportování a cestování, ovšem pozor! Jedná se o bezstarostné znamení, které si moc nepotrpí na závazky, tak spoléhejte jen na sebe, nikoli na cizí sliby. Zároveň nesnáší bezpráví, proto bezohledným jedincům s ostrými lokty, kteří mají ve zvyku profitovat ze schopnosti druhých, nastanou krušné časy, ale dobře jim tak!

Beran (21. 3.–21. 4.)

Spolupráce pro vás bude menší problém. Za každou cenu se budete snažit jednat nezávisle na ostatních, a tím budete testovat sami sebe, co dokážete bez cizí pomoci. Zvládnete skoro všechno, ale když vás napadne vylézt na nějakou skálu, bez jištění to ani nezkoušejte, patrně byste dopadli bledě!

Býk (22. 4.–21. 5.)

Pokud podnikáte, nebudou vám chybět nápady ani odvaha rozjet nový projekt, a dokonce se seznámíte s lidmi, kteří vám s přípravou ochotně pomůžou. Druhou polovinu týdne zřejmě strávíte doma. Tím na pracovišti způsobíte pořádný rozruch, protože vás nadřízení budou podezírat, že simulujete. Toho si nevšímejte. Patrně dostanete klasickou chřipku, a tu prostě musíte vyležet!

Foto: Profimedia

Býk nesmí podcenit chorobu a musí se pořádně vyležet

Blíženci (21. 5.–21. 6.)

V žádném případě nebudete plýtvat časem. Intuitivně se vždy pustíte do aktivity, která bude důležitá, a maličkostmi se nebudete zabývat. Dokonce rychle zareagujete i na nepředvídatelné události a oproti minulým týdnům se nestane, že byste kamkoli dorazili pozdě. O víkendu neřešte vztah ani peníze. Jednoho rozhodnutí byste hodně dlouho litovali.

Rak (21. 6.–22. 7.)

Občas se s někým v zaměstnání pohádáte, ale nebude to vaše vina. Jindy spolehliví kolegové se budou v práci flákat, ale na zábavu si čas udělají, a tím vám pravidelně pořádně zvýší krevní tlak. Od těchto problémů se skvěle odreagujete během víkendu. Sejdete se s příbuzným, kterého jste dlouho neviděli. Dotyčný bude nejen veselá kopa, ale v budoucnu pozitivně ovlivní vaši kariéru.

Lev (22. 7.–22. 8.)

Do mnoha akcí se vrhnete na vlastní pěst. Naštěstí vám Štěstěna bude nakloněna, takže vám to projde, jenže intimní protějšek se bude cítit jako kůl v plotě. Ve druhé polovině týdne se situace otočí a vy se ve všem budete spoléhat na něho. Pocítíte totiž únavu, a tak se rádi zbavíte každé povinnosti. Sobotu nejspíš prospíte.

Foto: Profimedia

Lev si tento týden patrně uvědomí, jaký poklad se skrývá v jeho partnerovi. Ten se mu totiž stane skutečnou oporou

Panna (23. 8.–22. 9.)

Máte-li trvalý vztah, čeká vás nejvášnivější týden tohoto roku! Pokud jste nezadaní, začnete vyhledávat příležitosti k seznámení, a tak je pravděpodobné, že si pořádně užijete noční život, a svoji druhou polovičku skutečně najdete. Jste-li sportovně nadaní a pravidelně trénujete, buď překonáte svůj osobní rekord, nebo se konečně ocitnete na stupni vítězů!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Zejména když máte určité vědomostní mezery, pusťte se do učení nebo se přihlaste do kurzu. Nové informace totiž budete vstřebávat neuvěřitelně rychle, což se týká i cizích jazyků. Fandíte-li ezoterice, obstarejte si virguli a procházejte s ní zahradu, protože váš horoskop naznačuje, že v sobě objevíte proutkařské nadání!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Když se ocitnete v problémech, spolehněte se na rozhovory z očí do očí. Díky naprosto skvělým komunikačním dovednostem se vám totiž podaří vykličkovat i z hodně ožehavé situace. Štěstí budete mít i ve finanční sféře, ale měli byste myslet na horší časy. Jinak to, co vyděláte, obratem utratíte za naprosto zbytečné věci.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Nepodceňujte ochlazení v intimním vztahu. Jakmile pocítíte napětí, zapomeňte na mejdany s přáteli a partnerovi se věnujte na plný úvazek. Hádky by totiž byly na denním pořádku a vše by vygradovalo během víkendu. Přitom právě ve volných dnech byste měli táhnout za jeden provaz, protože se někdo pokusí připravit vaši rodinu o peníze, možná i majetek.

Foto: Profimedia

Střelec musí zapracovat na utužení svého vztahu. Jinak možná přijde i o něco dalšího

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Psychicky budete tak silní, že ustojíte i menší krizi. Připomene se vám jeden problém z minulosti, který jako kdysi budete opět řešit sami. Půjde totiž o ožehavou záležitost, kterou se rozhodně nechcete chlubit. Naštěstí budete jednat tak nenápadně, že se vám vše podaří utajit. Tělo ale neošálíte a nahromaděného stresu se zbavíte pouze fyzickou aktivitou, jinak několik nocí probdíte.

Vodnář (21. 1.–18. 2.)

Opět si potvrdíte, jak jsou pro vás životně důležití přátelé. Občas totiž pocítíte náznaky podzimní melancholie a právě známí vás chmur zbaví natolik, že se nepropadnete do deprese. I vy osobně můžete pro svoji psychiku něco udělat. Nikam nechoďte sami, a hlavně se vyhýbejte místům, která jsou opředená hrůzostrašnými bájemi a pověstmi!

Ryby (19. 2.–20. 3.)

Je jedno, zda podnikáte, nebo jste zaměstnaní, tento týden vás čeká profesní úspěch nebo vzestup v kariéře, ale nesmíte podcenit žádnou nabídku! Zajímavá situace nastane ve vašem intimním vztahu. Prožijete několik doslova žhavých nocí, které vás ale tak fyzicky vyčerpají, že si během víkendu dopřejete volnost a „naordinujete“ sexuální pauzu.

Horoskop naznačuje týden plný vášní. Říká se, že právě láska a sex jsou nejlepší medicínou proti podzimnímu splínu. Co si o tom myslíte?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek