Hlavní obsah

Jaká podlaha vytvoří pravý domov?

Thermofix, vzor Jasan Brick

Podlaha by měla respektovat vaši osobnost. Jste extravagantní, nebo milujete klasiku? Máte čas věnovat se úklidu, či potřebujete vše zvládnout rychle a snadno? Máme podlahu pro každého!

Článek

Čtěte dál a ujasněte si, co u vás rozhoduje o správné volbě podlahy. Dům či byt a jednotlivé místnosti přetvoří v útulný domov teprve až jeho zařízení a způsoby jeho využívání. Je na každém z vás a na vašich individuálních potřebách, jak vhodně si dokážete interiér přizpůsobit tak, aby k vám ladil. Kromě funkčních vlastností je důležitým kritériem výběru vzhled a atmosféra, kterou podlaha vyvolává.

Sny o kvalitní a zároveň finančně dostupné podlaze můžete nyní bez problémů realizovat. Tradiční česká společnost Fatra totiž nabízí luxusní typ vinylové podlahy v pestré paletě přírodních dekorů. Thermofix představuje lepenou podlahu z dílců o různých rozměrech.

Vybírat tak můžete z kolekce věrně imitující kresbu dřeva i se suky (kolekce Wood), kamennou dlažbu (kolekce Stone) nebo koberec (kolekce Textil). Celkově je tak Thermofix nabízen v 52 rozličných vzorech, které nerozeznáte od skutečných materiálů nejen na pohled, ale díky vylepšené struktuře vrásnění i na dotek.

Muži se svým technickým přístupem jistě ocení snadnost pokládkytéto podlahy. Šikovný člověk to zvládne sám, a navíc si může díky kombinovatelnosti vzorů vytvořit vlastní, originální prvek v místnosti, která tak získá působivý náboj. V oblasti způsobu rozvodu tepla není překážkou podlahové vytápění.

Thermofix, vzor břidlice stříbrná

Žena potřebuje ze svého domova cítit útulnost a harmonii. K tomuto cíli jistě napomůže široký výběr dekorů. Luxusní vinylová podlaha umí podtrhnout designově pojatý interiér stejně jako dodat atmosféru rustikálně zařízené místnosti.

Moderní žena se nechce dlouze zabývat úklidem, a pouhé setření podlahy mopem tak zajisté uvítá. Zajímá se také o zdravotní aspekty – i zde Thermofix obstojí, neboť receptury a technologické postupy používané při jeho výrobě zaručují, že podlahoviny neobsahují ftalátová změkčovadla.

Thermofix, vzor ořech bělený

Máte děti? Ty dají podlaze pořádně zabrat. Většina jejich her se odehrává na zemi a to je na podlaze bohužel vždy znát. U některých druhů je to navíc i příliš slyšet. V těchto případech je podlahová krytina Thermofix opravdu dobrou volbou. Vykazuje mimořádně vysokou odolnost vůči opotřebení, např. vůči pádům hraček a různých předmětů, přináší příjemný teplotní vjem a velmi nízkou úroveň hluku.

Díky své konstrukci a funkčním vlastnostem se Thermofix řadí k nejkvalitnějším vinylovým podlahovinám na trhu, a vyhrává tak i v boji proti poškrábání.

Chcete podlahu použít v koupelně? To není žádný problém, je totiž vysoce odolná ve vlhkém prostředí, a lze ji dokonce využít i jako obklad stěn.

Jak si tedy správně vybrat, aby se vaše bydlení stalo opravdovým domovem, v němž se budete cítit příjemně? Naslouchejte potřebám své rodiny, sepište si zásadní požadavky a porovnejte je s nabízenými vlastnosti. A na závěr dejte přednost kvalitě, na niž se můžete opravdu plně spolehnout. Výběr na trhu podlahových krytin je bezesporu široký a pestrý, ale při naplnění výčtu uvedených požadavků splní všechna kritéria současně jen skutečně dobrý výrobce.

Více informací a katalog luxusních vinylových dílců Thermofix naleznete na webových stránkách společnosti Fatra www.fatrafloor.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek