Hlavní obsah

Kancelářská svorka v akci: Poslouží jako stojan na mobil i na fotky!

Foto: Tomáš Rubín
24. 4. 2017

Obyčejná kancelářská svorka na papír je skvělým praktickým pomocníkem. Věděli jste však, že ji můžete využít i k jiným účelům? Máme pro vás pár skvělých vychytávek do domácnosti.

Článek

Kovový kancelářský klip se vám bude hodit nejen k sepnutí papíru, ale zkuste ho využít třeba v kuchyni, v kanceláři, ale i do kabelky či kosmetické taštičky na cesty. Ukážeme vám v naší dnešní inspiraci, jak na to.

Na neposlušná sluchátka

Také stále taháte z kabelky či brašny zašmodrchaná sluchátka na poslech hudby? Tak s tím je teď konec. Stačí vzít kancelářský klip, a buď do něj sluchátka jen tak přichytit už přeložená, nebo je můžete obmotat kolem „nožiček“ svorky.

Foto: Tomáš Rubín

Další skvělé tipy na držátka na sluchátka najdete v článku: Zašmodrchaná sluchátka? Už nikdy!

Do kuchyně

Potřebujete mít některé koření stále po ruce? Zavěste si je přímo nad linku na háčky. Malé svorky vám pomohou udržet koření zároveň zavřené.

Foto: Tomáš Rubín

Přehled v kanceláři

Schválně, kolik kabelů vede k vašemu počítači či notebooku? Pokud se v nich také ztrácíte a chcete, aby se vám u stolu nezamotaly, připevněte je na své místo právě pomocí kancelářských svorek. Ty můžete navíc ozdobit barevnými lepicími páskami zvanými washi tape.

Foto: Tomáš Rubín

Na cesty

Kancelářský klip se vám bude hodit také jako krytka na holítko, aby se v hygienické taštičce neztupilo, ale i jako držáček na pastu, díky němuž ušetříte v pouzdře místo.

Foto: Tomáš Rubín

Stojánek na fotky

Chcete si na poličce vystavit aktuální rodinné fotografie a nemáte zrovna po ruce rámeček či stojánek? Nevadí, svorky ozdobte třeba metalickou páskou, a postavte vzhůru nohama.

Foto: Tomáš Rubín

Držák mobilu

Sice si můžete v obchodech pořídit designové stojánky či držáčky na mobil, ale tenhle vás vyjde na pár kaček, a navíc je velmi skladný. Stačí spojit malý a velký klip dohromady podle naší fotografie a rázem budete mít telefon během práce více na očích.

Foto: Tomáš Rubín

Zkrocený provázek

Háčkujete nebo pletete? Pak vám doporučujeme tenhle skvělý nápad se svorkou. Tu přichytíte na okraj misky s klubíčkem a provléknete jejím očkem vlnu, která se vám při práci už nezamotá.

Foto: Tomáš Rubín
ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek