Hlavní obsah

Klára a její modely: Poslední 3 módní rady

Foto: Jakub Jurdič

Kruh se uzavřel. A je čas těšit se na nové věci!Foto: Jakub Jurdič

Bude tomu rok, co jsem pro vás napsala první sloupek. Šlo o Módu do deště. Byla jsem nervózní a psala jsem ho s předstihem, ať je čas na kontrolu a na případné úpravy. A dnes přišel ten poslední...

Článek

Pamatuju si, že jsem ho psala v děsném lijáku a pila u toho horký caro a připadala si jak Carrie Bradshaw na vesnici. Ale v tom týdnu, kdy článek vyšel, svítilo sluníčko a byl hic, přišlo mi to pak děsně neaktuální. Tak jsem na ostatní články pak sedala v pondělí, aby ve středu byly čerstvý jako housky po ránu.

Rok uběhl jako voda, kruh se uzavřel a je na čase začít dělat kruhy nové. Čas sice plynul rychle, ale za ten rok se stalo tolik věcí.... Začala jsem psát těhotná, končím jako máma. I v našich šatnících se určitě objevilo několik nových kusů a některé zase z našich šatníků nenávratně zmizely. Vzhledem k tomu, že tohle je můj poslední sloupek a v mojí hlavě ještě tkví nějaká témata, vezmu je tak trochu letem světem, protože jsou teď hodně aktuální:

Kožené bundy– miluju miluju miluju. Taková klasika. Je tisíce různých střihů a skoro každá nějakou tu koženou bundičku máme. V posledních letech hodně letěly křiváky, trochu mě přestaly bavit, a tak jsem začala pátrat po zajímavějších střizích a zamilovala jsem se do bundy z osmdesátých let, kterou jsem náhodou našla ve skříni rodičů svého manžela, je po Romanovým tátovi a je to fakt kousek:) Je to taková fajnovka, kterou, když přehodíte přes cokoli, bude váš model vypadat dobře. Prostě jsem našla koženou bundu svého srdce. Udělejte to taky!

Foto: Archiv Kláry

Tak tady byl sekáč loni a bude tu i letos. U LasíkůFoto: Archiv Kláry

Roláky– jsou děsně v kurzu. Je to „must have", takže zašmátrejte na dně kufru s odloženými věcmi, tam se nějaký určitě bude válet, a rychle ho natáhněte, protože za chvilku už na něj bude hic. Mimochodem roláky a kožený bundy k sobě jdou skvěle, jak kornoutek a zmrzlina :-)

Klobouky – noste klobouky, v létě fungují jako váš osobní slunečník a oživí vám každý model. Střihů je mraky od kovbojských po slamáky s širokou krempou. Tak zapleťte cop, který se letos tak nosí, a nasaďte klobouk jako královna korunu, bude vám to slušet.

Foto: Archiv Kláry

Můj letošní kloboukovej úlovekFoto: Archiv Kláry

Tolik moje last minute tipy. Na závěr opět slova mojí babičky: „Když je tělo, jupka padne!“ – nejde o to bejt schlank, tedy utlý, ale jde o to, umět svoje tělo pěkně vynést.

Děkuju za pozornost, psalo se mi sem hezky a třeba se ješte na strankách ProŽeny.cz potkáme u nějakýho blogu. Přeju pěkný jaro-léto, krásný život a samý hezký oblečení!

P.s.: Budu mít sekáč. 29. 5.– 3. 6., kde budou věci různých velikostí a stylů. Tahle šestidenní akce proběhne v Úněticích v krásné kavárně U Lasíků, kde se pečou domácí koláče a čepuje Únětické pivo. Stojí to za výlet! Více info bude na mém facebooku. Tak se stavte :o)

Reklama

Související témata: