Hlavní obsah

Kolik milenců má žena zatajit?

Foto: Thinkstock

Dokážete si vzpomenout na všechny?

8. 10. 2010

Jen málo žen má odvahu přiznat, jak to vlastně doopravdy je. Kolem počtu sexuálních partnerů panuje tolik mýtů, lží a nepravd, jako snad u žádného jiného tématu z oblasti intimního života. Nějak podvědomě se bojíme jít s kůží na trh. Ale proč?

Článek

Schválně, zeptejte se kamarádky, kolegyně nebo švagrové, s kolika muži měla sex. Následovat bude lehce udivený výraz, pak nostalgický úsměv a teprve potom začne dotyčná v duchu s nepřítomným výrazem v očích počítat. Jeden, dva, tři… A není to jednoduché. Protože jen málo žen si vede přesnou statistiku bývalých i současných milenců.

Slovo milenec má slovní základ „milovat“, a láskou jsme přece všechny ty, kteří se měli možnost seznámit s našimi intimními místy, nepoctily. Ženy jsou totiž obdařeny blahodárnou vlastností: vymazat z povědomí všechny muže, kteří je nebavili nebo prostě za nic nestáli. Takže se dá předpokládat, že počet milenců automaticky korigujeme o jednu třetinu. Třicet procent odpadu, chcete-li.

Za milence tedy považujme takové muže, se kterými jsme se ocitly svlečené tělo na tělo, a je jedno, zda vzájemný nahý kontakt provázel či neprovázel orgasmus.

Ale kolik jich tedy může být, abychom nebyly okolím vnímány jako coura? Nebo nedej bože jako sešlapaná rohožka – to je výraz, který se bohužel ve slovníku některých mužů tu a tam objevuje. Ale no tak, pánové, my taky nemáme rády ocucaná lízátka. Takže!

Takže kolik? Devět nebo třicet devět? Na tuhle otázku prostě neexistuje korektní odpověď. Alespoň sexuálně korektní. Protože odpověď na ni nebude nikdy zaručeně správná. Hlavně až se nás zeptá náš nový milenec (po sexu, o kterém si jako každý muž myslí, že TO jsme ještě nezažily): „Tak kolik jich bylo přede mnou, co?“ Odpověď, že mu do toho nic není, na nás vrhne stín podezření, že jich bylo moc. Ještě horší odpověď je, že si to nepamatujete, protože jste byla trošičku opilá. Některé muže naopak vyleká vaše upřímná odpověď: Byl to David, Josef a Petr. Tak málo? To je totiž taky špatně. Když řeknete číslo větší než deset, spadnete skoro automaticky do kategorie rohožka. Takže si nevybereme. Je tu jen jedna správná odpověď: Kolik jich bylo, není přece důležité, protože ten nejlepší sex jste prožila právě před chvílí, a to s ním! Muži chtějí být obelháváni, tak jim to dopřejme!

Nestyďme se za to, kolik mužů prošlo naším životem – pardon postelí. Sex k životu prostě patří. Jen si před každou aférkou samy sobě odpovězme na otázku: Stojí nám tenhle muž a sex s ním za to? Pokud ano, tak si ho prostě užijme (že existují kondomy a antikoncepce, to víme všechny). Důležité je, abyste se druhý den mohla podívat sama sobě do očí. Pokud na vás v zrcadle hledí spokojená žena, která se záhadně usmívá při vzpomínce na bezva sex, tak je to v pořádku. Takže jestli devět nebo třicet devět, to už je jen na vás samotných.

Zajímá vás, jak to vidí moderátorka Jitka Asterová? Ta s vámi každý všední den na vlnách rádia Frekvence 1 řeší v Sexy životě všechno, co vás zajímá! Nebojte se Jitce zavolat nebo napsat do její poradny!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek