Hlavní obsah

Krásná valentýnská kytice? Ukážeme vám, jak ji uvázat doma

Je jedno, jestli slavíte svátek zamilovaných nebo ho přehlížíte, protože právě nemáte s kým se romanticky obdarovávat. Letos dejte dárek samy sobě!

Článek

Každá z žen si zaslouží dostat kytici! A když se k tomu zrovna neschyluje, tak proč si ji neuvázat přesně podle svého gusta sama. Proto jsme vám nachystali návod, jak postupovat.

Vlastnoručně vázaná kytice má několik výhod – bude přesně tak velká a barevná, jak si představujete – a budou v ní jen vaše nejoblíbenější druhy. A až se ve vázání zdokonalíte, bude pro vás hračka podobnou udělat jako dárek pro maminku nebo kamarádku.

„Snažila jsem se vybrat nejméně náročný způsob, tedy volnou vazbu. Vybrala jsem své oblíbené druhy a barvu květin, aby byly nejen symbolem lásky a romantiky, ale i jara – obojí se právě k tomuto ročnímu období hodí. Vy si můžete přizpůsobit použité druhy, barvy, ale i velikost kytice. Jediné, z čeho bych neslevovala, je kvalita použitých květin,“ upozorňuje Vlasta Černá z webu Svatební kytice.

Dáváte přednost vlastnoručně vázaným květinám? Napište nám, nebo rovnou vložte jejich fotografii do této fotogalerie!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.