Hlavní obsah

Máte jako baculka u mužů šanci? Nikki Baker (190 kg!) ano

Foto: Profimedia.cz

Stydíte se kvůli nadváze před partnerem vysvléct nebo vám kila navíc kradou sebevědomí a máte dojem, že právě kvůli nim nemáte u mužů šanci? Příběh Nikki vám dokáže, že jste na omylu.

Článek

Už odmalinka byla Nikki oplácaná a sklízela za to posměch i šikanu. Zatímco jiné taková zkušenost zlomí, Nikki byla už jako dítě nad věcí. Její maminka dává ráda k dobru historku, kdy si Nikki asi jako šestiletá hrála na hřišti. Přišlo k ní nějaké cizí děcko a začalo se jí kvůli jejímu vzhledu a tloušťce posmívat. Dcera se zvedla, podívala se na něj a prohlásila: „Jsem silnější. Mohla bych tě klidně zbít, ale neudělám to.“ Pak si v klidu hrála dál a to hloupé dítě raději uteklo. Být nad věcí a umět se vypořádat s kritikou je obrovská zbraň, která přijde vhod, ať už se lišíte od druhých čímkoli.

Foto: Profimedia.cz

Nikki byla baculatá už jako dítě, tehdy poprvé zažila kvůli postavě výsměch a šikanu

Zalíbila se i modelingové agentuře

Když se pak v pubertě ještě víc zakulatila a lišila se výrazně od svých vrstevnic, začala vnímat kritické pohledy a poznámky druhých. Utrpělo tím její sebevědomí, naštěstí ale ne na dlouho. Hodně jí pomohlo, když ji oslovila scoutka z modelingové agentury a nabídla jí spolupráci. Přesně to Nikki potřebovala: mít kolem sebe lidi, kteří vnímají její krásu a výjimečnost. „Nedovolte druhým, aby diktovali, jak se máte cítit a zda smíte sami sebe milovat,“ vzkazuje Nikki těm, které se rovněž potýkají s nepříjemnou kritikou.

Ona sama se nakonec přijala taková, jaká je, a začala své oblé tvary vnímat jako svou přednost. I když je vegetariánka a cvičí, postavu má stále obrovskou. Ale proč by kvůli tomu měla svou figuru nenávidět? Právě díky ní se liší a dokáže upoutat pohledy mužů. A ty se brzy z kritických a výsměšných změnily na obdivné.

Foto: Profimedia.cz

I když na to nevypadá, sport Nikki miluje a pravidelně se mu věnuje

Hlavně se vidět sebevědomě

Místo, aby se Nikki kily navíc trápila, miluje každý gram svého těla. Hrdě je nosí, obléká tak, aby její obliny vynikly, neváhá záměrně provokovat a ukazovat, že se i s váhou trojnásobně vyšší, než mají dívky blížící se „ideálu krásy“, může stát objektem touhy právě ona. Pokud se sebejistě a s láskou dokáže vnímat ona sama, otevírá tento úhel pohledu i pro druhé.

Foto: Profimedia.cz

Nikki nosí to, co má ráda a v čem se cítí dobře. A dokáže se brát s humorem a nadhledem

Žádné nelichotivé hábity

Mnoho žen, které nosí velikost XL, se halí do volných hábitů, které jejich postavu maximálně skryjí. Jenže proč? Když jste tlusté, budete tlusté ve volné tunice i v šortkách a bikinové podprsence. Nikki vzkazuje: noste to, v čem se cítíte dobře a přitažlivě. Když si obléknete volný asexuální hábit, nebudete působit nikdy sexy. Obléknete-li si krajky, slim džíny a lichotivou podprsenku, hned uvidíte ten rozdíl.

Foto: Profimedia.cz

Když si sexy připadáte, je přece jedno, jak objemné křivky do krajky halíte

Možná budete mít z počátku obavy, budete se cítit nejistě. Tento pocit musíte překonat, zkoušet to a vnímat, jaké pocity vám změna přináší a jak se postupně proměňujete. Třeba když Nikki začínala s modelingem, hned při prvním focení pózovala jen v sukni a podprsence. Dřív se styděla, i když šla po ulici oblečená, ale časem jí přestalo vadit zapózovat klidně i jen v hodně odhalující krajce.

Foto: Profimedia.cz

Modelky nemusí mít jen velikost XS!

Co na ní muži vidí?

Vy možná vnímáte jen hordu sádla a faldy. Jenže tak se nevnímá ani Nikki, ani muži, se kterými randí. Co na Nikki miluje její současný přítel Brandon? Její živelný účes, osobitý módní styl, smysl pro humor i úžasné a inspirativní sebevědomí. Nikki má – jako jakákoli jiná žena – spoustu skvělých vlastností, které ovšem dokáže nejistota a nízké sebevědomí u těch, kteří si nevěří, rychle zastínit.

Foto: Profimedia.cz

Nikki mužům dokáže ukázat víc než jen baculatou postavu: třeba svůj smysl pro humor a inspirativní sebevědomí

Děsí vás představa, že byste takhle vypadaly, a skončil by pro vás svět, nebo byste se s tím také dokázaly hrdě vyrovnat?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek