Hlavní obsah

Máte zrcadlo v ložnici? Může vám to přinášet smůlu!

Foto: Thinkstock

Nakoukněte s námi do zrcadla, ale jinak, než jste zvyklí!

Zrcadlo má v domácnosti každý z vás a obejít se bez něj se zkrátka nedá. Pro někoho jde jen o obyčejný předmět ke každodennímu použití, jiný vidí mocný magický prostředek. Jaká je magie zrcadel?

Článek

Zrcadlo je předmět tajuplný. Komu z vás se nikdy nestalo, že by se na sebe díval do zrcadla a tak trochu neuvažoval o tom, jak by asi zareagoval, kdyby se jeho odraz pohnul? Zrcadla přitahovala lidi odjakživa a byly jim přisouzeny různé schopnosti. Jaké? A jaká pravidla raději dodržovat i dnes? Anebo se třeba vrhnete přímo na kouzla?

Brána do jiných dimenzí

Asi nejčastěji se objevuje názor, že zrcadla jsou branou do jiných dimenzí, průchodem, kterým mohou procházet slabší energetické bytosti pohybující se v astrálu. I z toho důvodu se nedoporučuje skrze zrcadlo cokoli vyvolávat, protože nikdy nevíte, kdo nebo co na vaše volání odpoví. Zrcadlo by nemělo nikdy viset tak, aby se v něm odrážela postel. V noci, když spíte, jste totiž nejzranitelnější, vaše nitro je otevřené a je nejjednodušší vám ublížit.

Stejně tak by nemělo být velké zrcadlo na zdi v pokoji s vážně nemocným či starým člověkem. Jeho duše by mohla být lákána k odchodu a následně polapena zrcadlem. Naopak je vhodné věšet zrcadla tam, kde se schází větší společnost – do jídelny nebo obývacího pokoje. Zrcadla budou násobit zde nahromaděnou pozitivní energií a zlepší její cirkulaci místností.

Foto: Thinkstock

Správné i chybné rozmístění zrcadel ovlivňuje energii u vás doma

Takhle ano: Využijte je!

Zrcadla obecně mají schopnost blokovat energii, odrážet ji tam, odkud přišla. Prastaré umění feng-šuej říká, že právě z toho důvodu by nemělo zrcadlo viset proti dveřím, protože by přímo do nich nazpět odráželo vstupující energii čchi.

Zrcadlo ale může fungovat i jako prostředek ochranný, který bude odpuzovat negativní energie či démony! I proto přetrvává zvyk dávat malé zrcátko do postýlky miminek, aby byla chráněna před vším zlým. Není však dobré věšet do dětského pokoje zrcadlo velkých rozměrů, i děti jsou velmi zranitelná stvoření.

Zrcátko v kabelce má podobný účinek – chrání před vším negativním, včetně zlodějů, jejichž negativní energie by měla být od zrcátka odražena pryč.

Tajemná kouzla

Skrze zrcadlo se můžete podívat do hlubin sebe samých. Připravte si před velké zrcadlo pohodlný polštář a několik svíček. Až se dostatečně setmí, rozsviťte je, pohodlně se usaďte a zahleďte se do vlastních očí. Pokud vytrváte, jistě se vám podaří nahlédnout do hlubokých zákoutí své duše a poodhalit to, co jste o sobě netušili.

Foto: Thinkstock

Díky kapesnímu zrcátku nejen zkouknete svoji vizáž, ale i ochráníte svoji kabelku před zloději

I milostná kouzla mají hluboce zakořeněnou tradici. Malé zrcátko nejprve očistěte, vyplatí se před ním spálit snítku očistných bylin – šalvěje nebo rozmarýnu. Nabijte ho pomocí měsíční či sluneční energie – umisťte jej tak, aby se v něm paprsky přímo odrážely. Poté ho položte na noční stolek vedle postele a položte na něj krystal růženínu, kamene lásky a náklonnosti. Nechte ho tam přes noc.

Druhý den hned po probuzení zrcátko vezměte a rychle se do něj podívejte. V prvním záblesku spatříte tvář svého vyvoleného, pokud už ho znáte, nebo něco, co vám poradí, jak postupovat, abyste ho potkaly – třeba obraz sebe samé při běhu v parku, pokud ho máte potkat právě tam.

A jaká kouzla se zrcadlem znáte vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek