Hlavní obsah

Matka příroda byla štědrá! Kteří slavní muži mají „plnou výbavu“?

Foto: Profimedia

Jamie Foxx (vpravo) je jen jedním z mnoha důvodů, proč se podívat na film Nespoutaný Django. Ale důvodem nikoli nedůležitým, nemyslíte?

Jsou to skvělí herci, sportovci, případně muzikanti. Ale to jaksi není jediný důvod, proč je ženy zbožňují. Muži z našeho dnešního výběru prosluli i tím, co se obvykle kulantně nazývá „boule v kalhotách“!

Článek

Když Justin Theroux, talentovaný herec a scenárista a jinak také snoubenec Jennifer Aniston, přišel do televizní show Conana O'Briena propagovat seriál Pozůstalí, asi netušil, co ho čeká. Zvědavý moderátor totiž od svých ženských kolegyň dostal za úkol optat se na věc, která dámy mimořádně zajímala – opravdu je Justin v určitých partiích tak obdařen, jak to naznačuje seriálový záběr, při němž se věnuje joggingu?!

Sympatický herec se chvíli oklepával z rozpaků, až nakonec vysvětlil, že ho štáb donutil obléci si dvoje spodní prádlo. Jenže – vážně je to jen tím? Ruku na srdce, dámy – kolik z vás už s kamarádkami vášnivě debatovalo nad snímkem nějakého herce nebo zpěváka, u něhož je očividné, že na něm příroda nešetřila? Co se vám vybaví, když se řekne například Dalibor Janda? :-)

Že nevíte? Pak vám to naše následující snímky připomenou!

Foto: Profimedia

Kdo viděl snímek Stud, ten má jasno. Michael Fassbender je v branži považován za herce s bezkonkurenčně největší výbavou, a tak našemu výběru nutně musí dominovat!

Foto: Profimedia

Jon Hamm je známý hlavně ze seriálu Mad Men. A nedávno se po mnoha a mnoha letech rozešel se svou přítelkyní, režisérkou Jennifer Westfeldt, kdybyste na něj náhodou někde natrefily. Sice má trošku problémy s alkoholem, ale – koho to zajímá?!

Foto: Profimedia

Taylor Lautner, kterého proslavila sága Stmívání, sice musí neustále odrážet poznámky o své údajné homosexualitě, zatím se ale kolem něj točí jen samé přítelkyně. Pravda, krátkodobé, ale i tak. A jak dokazuje tento snímek, Taylor jim má co nabídnout!

Foto: Profimedia

A tady máte onen legendární záběr Justina Therouxe. Divíte se Conanu O'Brienovi, že se na něj prostě musel zeptat?

Foto: Profimedia

Bradley Cooper. (Tady trochu maskovaný kapucí.) Kdo by to do toho fešáka řekl, že? Možná byla škoda soustředit se hlavně na jeho hezkou tvář

Foto: Profimedia

Sledujete seriál Myšlenky zločince? Možná byste měly začít! Na jedné z jeho hlavních hvězd, Shemaru Moorovi, totiž zdaleka není zajímavé jen jeho herecké umění!

Foto: Profimedia

David Beckham je krasavec, o tom žádná. Ale opravdu mu v této reklamě nepomohli šikovní grafici? Tak to ví nejspíš jen sám vysloužilý fotbalista a jeho žena Victoria

Foto: Profimedia

Česká legenda Dalibor Janda. O jeho hudbě už se pár desítek let nemluví, ale o tom, co skrývá v kalhotách, ženy vášnivě diskutují dodnes!

Partnerky našich dnešních krasavců se nemají špatně, co říkáte?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama