Hlavní obsah

Mějte (módní) náskok a ještě ušetřete. S kusy ze slev!

Foto: H&M

Zkoukněte módní tipy, které jsou nyní ve slevě. Užijete je v nadcházející podzimní sezoně

Nemůžete se dočkat chvíle, kdy se v obchodech objeví nové kolekce? A co když vám řekneme, že s podzimními nákupy můžete začít hned, a ještě přitom ušetříte spoustu peněz? Vítejte ve světě slev!

Článek

Kolekce pro jaro/léto pomalu mizí z obchodů a do regálů se co nevidět nastěhuje podzim. Zbrusu nové oblečení má ovšem jednu nevýhodu. Ano, mluvíme o vyšších cenách. V právě probíhajících slevách se přitom dají najít kusy (často zlevněné o více než polovinu), které s koncem léta rozhodně nebudete muset odkládat. A co víc! Pokud víte, co se bude nosit (nebo si to u nás právě teď přečtete), můžete si rovnou nakoupit kousky, ze kterých se stane hit nadcházející sezony.

Foto: archiv firmy

Právě jsme vám odtajnili první podzimní trend. Ano, zvířata se probojují na módní vrchol. Máte pro ně slabost? Nečekejte na nové kolekce a vyberte si šaty s 50% slevou. Na foto: šaty Mango, 499 Kč (původně 999 Kč)

Foto: archiv firmy

Je načase, abyste je začaly brát vážně! Džíny s rozšířenými nohavicemi, které připluly na jaře s trendem 70. let, se budou nosit i v nadcházející sezoně. Ve velkém! Pospěšte si, ať je ve slevách ještě najdete. Na foto: džíny ASOS, 519 Kč (původně 1297 Kč)

Foto: archiv firmy

V příštích týdnech dá o sobě vědět i semiš, který se bude nosit ve všech podobách. My si děláme zálusk na barevnou sukni, která se dá snadno „zazimovat“. Na foto: semišová sukně H&M, 2399 Kč (původně 2999 Kč)

Foto: archiv firmy

Kůže, ať už pravá či umělá, vás ve výčtu podzimních trendů určitě nepřekvapí. Chcete ji zařadit do vašeho šatníku? Vypátrejte pozůstatky z jarní kolekce a ušetřete spoustu peněz. Na foto: koženkové šaty Zara, 399 Kč (původně 1499 Kč)

Foto: archiv firmy

Myslely jste si, že je bohémský styl na ústupu? Kdepak! Na podzim nicméně přijde v nové, modernější podobě. Šaty Bershka nestojí více než dva lístky do kina a skvěle budou vypadat i v doprovodu kožešinové vesty. Na foto: šaty Bershka, 299 Kč (původně 999 Kč)

Foto: archiv firmy

Křivák. Je potřeba říkat víc? Pokud je na vás černá varianta tvrdá, porozhlédněte se po bílé. Z jarních kolekcí ještě pár kusů zůstalo. Investovat se vyplatí také do pravé kůže, na které můžete ušetřit celé tisíce. Na foto: koženková bunda ASOS, 1000 Kč (původně 1668 Kč)

Foto: archiv firmy

Slimky mají něco do sebe, nemyslíte ale, že už jich bylo dost? Prostor konečně začaly dostávat i kalhoty širšího střihu. Využijte situace a adoptujte ty, které mají na cedulce přeškrtnutou původní cenu. Na foto: kalhoty H&M, 359 Kč (původně 799 Kč)

Foto: archiv firmy

Neznáme ženu, které by neslušely. Košilové šaty jsou lichotivé (minimálně když jsou opatřené páskem), variabilní a nadčasové. Jakmile se ochladí, můžete si pod ně obléknout nejen punčocháče, ale i úzké kalhoty. Na foto: košilové šaty H&M, 349 Kč (původně 999 Kč)

Foto: archiv firmy

Natrefíte-li na krásné body, neváhejte. I tento nákup se vyplatí. Zatímco v létě ho můžete nosit jako top (výjimku tvoří body, spadající do sekce spodního prádla), na podzim ho využijete coby podklad pod průsvitné topy nebo sako. Na foto: body Bershka, 149 Kč (původně 599 Kč)

Foto: archiv firmy

Na seznamu podzimních trendů se objeví i prvky pánského stylu. S touto módou koresponduje například sněhově bílé sako s černými lemy na kapsách a límci. Vzhledem k tomu, že jde o nadčasové sako, je cena velmi příjemná. Na foto: sako Mango, 599 Kč (původně 1499 Kč)

Foto: archiv firmy

Vlněné klobouky představují perfektní stylovou tečku za vaším outfitem. Naše rada je tak jasná – osmělte se, konečně si nějaký pořiďte a noste ho celý podzim! Na foto: klobouk ASOS, 1519 Kč (původně 2557 Kč)

Foto: archiv firmy

Období slev je ideální i pro investici do kvalitní, kožené kabelky. Vzhledem k vyšší pořizovací ceně doporučujeme dát přednost nadčasovým typům. Na foto: kožená kabelka Valentino, 3799 Kč (původně 8999 Kč)

Foto: archiv firmy

Kožené tenisky za méně než polovinu původní ceny nenoste jen k džínám. Proč nezkusit kombinaci s šaty? V tomto páru můžete běhat až do zimy. Na foto: kožené tenisky Baťa, 999 Kč (původně 2499 Kč)

Foto: archiv firmy

Vrážet do bižuterie více, než je nutné, nemá smysl. Využijte slev a pořiďte si například set stylových prstenů. P. S.: Převládat budou minimalistické až strohé kusy. Na foto: prsteny ASOS, 166 Kč (původně 296 Kč)

Foto: archiv firmy

Výrazný kožený pásek promění nejeden look. Mimochodem, slušet bude i zmiňovaným košilovým šatům. Na foto: kožený pásek Mango, 299 Kč (původně 799 Kč)

Který kousek jste si vybraly? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama