Hlavní obsah

Módní inspirace: Připravte se na večírkovou sezonu!

Foto: David Špingl

Efektní materiály a flitry jsou na večírky jako dělané

Když dojde na téma nejrůznějších večírků, nemá prosinec konkurenci. Začíná se i váš diář nebezpečně plnit zakroužkovanými daty? Pak je nejvyšší čas zapřemýšlet nad tím, v jakém oblečení vyrazíte!

Článek

Firemní večírky, party s přáteli, oslava Nového roku… máme pokračovat? Právě během posledního měsíce v roce nejčastěji padají otázky, co na sebe. Pokud jste i vy usoudily, že vaše módní zásoba není dostatečná, můžete se inspirovat následujícími sestavami. Na své si přijdou milovnice flitrů, kalhot i ty z vás, které pátrají po dlouhých společenských šatech.

Blýskněte se

Vždyť kdy jindy budete mít příležitost provětrat šaty, které jsou bohatě pošité flitry a korálky? Alternativou jsou i jakékoli jiné efektní prvky – kromě metalického povrchu můžete vsadit také na třásně nebo peříčka. Co se týče doplňků, pokud sáhnete po opravdu výrazném modelu, držte se při výběru psaníčka a bot při zemi. Pakliže vás nákup šatů teprve čeká, pamatujte na pravidlo vyváženosti – provokativně krátkým šatům prospějí delší rukávy a zahalený dekolt.

Foto: David Špingl

Na foto: šaty (Topshop, 4799 Kč), kožené psaníčko (Van Graaf, 2599 Kč), náušnice (Reserved, 199 Kč/set), kožené boty (Baťa, 3399 Kč)

Foto: archiv firem

Lodičky v neutrální barvě můžete obout úplně ke všemu

Kalhoty? Povoleny!

Že jsou černé kalhoty synonymem pro slovo nuda? Dovolíme si oponovat. I mezi nimi najdete střihy, které zaujmou svým provedením. Jeden příklad za všechny? Kalhoty s širokými nohavicemi. Nezapomeňte na vysoké podpatky a při výběru topu se klidně odvažte.

Foto: David Špingl

Na foto: kalhoty (H&M, 1299 Kč), top (Tosphop, 1799 Kč), kožené boty (H&M, 3999 Kč), náramek (Bijou Brigitte, 249 Kč), kabelka (Baťa, 599 Kč), prsteny (H&M, info o ceně v obchodě)

Velká večerní

Alespoň jedny společenské šaty, které sahají až na zem, by měly patřit mezi povinnou výbavu každé ženy. Až vám na stole přistane pozvánka na ples nebo na akci formálnějšího charakteru, budete připravené. Máte v šatníku letité šaty, kterým chcete vdechnout nový život? Pořiďte si výrazné náušnice a přes ramena naaranžujte límec z umělé kožešiny.

Foto: David Špingl

Na foto: šaty (Esprit, 3399 Kč), psaníčko (Baťa, 599 Kč), náušnice (H&M, 249 Kč), náramek (Bijou Brigitte, 299 Kč), límec z umělé kožešiny (Van Graaf, 1999 Kč)

Foto: archiv firem

Krásné šaty si zaslouží doprovod v podobě neméně krásných náušnic

Jeden kus místo dvou

O výhodách overalu se rozepisujeme poměrně pravidelně. Pokud patříte k ženám, které tomuto kusu fandí, pořiďte si jeho elegantní variantu. S kombinováním si hlavu lámat nemusíte, vytáhnete oblíbené boty na podpatku, přidáte pár doplňků, a je to.

Foto: David Špingl

Na foto: overal (Van Graaf, 5999 Kč), kabelka (F&F, 329 Kč), boty (H&M, info o ceně v obchodě), pásek (Van Graaf, info o ceně v obchodě), prsteny (Bijou Brigitte, 299 Kč/set), náušnice (Reserved, 199 Kč/set)

Klasika v moderním pojetí

Na seznam oblečení, kterým nikdy neuděláte chybu, bezpochyby patří i kalhotový kostým. Nemusíte ovšem zůstat jen u černé klasiky. Dojem uděláte i v sametu, který se pozvolna vrací na módní vrchol. Stylistka komplet odlehčila huňatou kabelkou, do ruky si ale můžete samozřejmě vzít i jednoduché psaníčko.

Foto: David Špingl

Na foto: sako (Mango, 3299 Kč), kalhoty (Mango, 2299 Kč), náhrdelník (Topshop, 499 Kč), kabelka (Topshop, 1799 Kč), prsten (Bijou Brigitte, 399 Kč), boty (Topshop, 2499 Kč)

A v čem vyrazíte na večírek vy? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama