Hlavní obsah

Nahý Verner a Nesvadbová v obležení mužů!

Foto: Nguyen Phuong Thao

V kalendáří se objeví i krasobruslař Tomáš Verner

28. 10. 2011

Eliška Balzerová jako neohrožená královna Alžběta, Bára Basiková v obležení bot a Tomáš Verner „oblečený“ jen v bruslích. Třináct českých celebrit odhalilo své tajné vášně, aby pomohly zvýšit povědomost o viru HIV. Máme pro vás všechny fotky z připravovaného kalendáře, podívejte se na ně!

Článek

Už po tomto víkendu proběhne dražba velkoformátových fotografií, které pocházejí z připravovaného kalendáře projektu Art for Life. Celkem dvanáct českých fotografů od jara vyfotilo třináct různých českých celebrit na snímcích, které odhalují jejich životní vášně. Co na sebe prozradili David Kraus, Tonya Graves nebo Anna Polívková?

Do naha!

„Stala se mi jedna příhoda, kdy jsem při pohlavním styku nepoužil ochranu a měl jsem z toho opravdu strach. Šel jsem na test a nakonec byl naštěstí negativní. Myslím ale, že by si ho měl každý dopředu udělat, protože tímhle testem vlastně chráníme i svoje budoucí partnery,“ svěřil se během focení krasobruslař Tomáš Verner, který odhalil své vysportované tělo! „Tomáš se o focení aktu dozvěděl až ve chvíli, kdy přišel do ateliéru. Ale reagoval skvěle. Myslím, že je to tím, že už jsme spolu pracovali a máme k sobě důvěru. Nahota a vášeň k sobě podle mě mají velmi blízko," komentovala autorka fotografie Nguyen Phuong Thao.

Dražba fotografií z kalendáře odstartuje sérii listopadových akcí, které by měly podpořit boj proti HIV/AIDS. Půjde o autorská čtení Báry Nesvadbové či Natálie Kocábové, operní koncert Báry Basikové nebo Týden bezplatného testování v Domě světla, který bude probíhat každý všední den od 31. října do 4. listopadu.

„V životě jsem se potkala s jedním člověkem, který tuhle nemoc měl a bohužel jí podlehl. Pro mě to bylo strašně smutné a beznadějné v tom, že ten člověk v momentě, kdy se ta nemoc odhalila veřejně, musel úplně změnit svůj život, protože ne od všech získal pochopení a podporu," vysvětluje Bára Basiková, proč se rozhodla projekt podpořit, „uvědomila jsem si, že tohle může potkat nejen mé blízké přátele, ale i moje děti a jejich vrstevníky a kamarády. A když to postihne mladé lidí, tak je to to nejhorší.“

Zajímá vás, jaké vášně a touhy české celebrity pro Art for Life odhalily?.

Foto: Roman Černý

Eliška Balzerová a její životní vášeň pro divadlo

Foto: Tomáš Třeštík

Maxim Velčovský „ujíždí“ na vlasech a designu

Foto: Benedikt Renč

Natálie Kocábová miluje psaní

Foto: Goran Tačevski

Bára Basiková přímo zbožňuje boty

Foto: Martin Kámen

Tanečníci bratři Otto a Jiří Bubeníčkovi

Foto: Lucie Robinson

Bára Nesvadbová je pověstná svou náklonností k mužům

Foto: Bára Prášilová

Anna Polívková zbožňuje létání

Foto: Ida Saudková

Kryštof Hádek a tajná milenka jménem alkohol

Foto: Petr Kurečka

Čokoládová kráska Tonya Graves se prý neobejde bez bílé čokolády!

Foto: Maya Duljevic Lískovec

David Kraus ve víru hazardu a sázek

Foto: Tono Stano

Ivan Trojan se vyžívá v odpočívání

Foto: Nguyen Phuong Thao

K životu Tomáše Vernera bruslení už zkrátka patří

A jak jste na tom s povědomostí o nemoci AIDS vy? Byli jste někdy na testech, nebo raději žijete ve sladké nevědomosti? Nebo snad máte někoho nemocného ve svém okolí?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek