Hlavní obsah

Náušnice pro léto 2011 jsou úchvatné!

Foto: Thinkstock

Náušnice většinu z nás provázejí celý život

Je jen jediný módní doplněk či šperk, který vás zdobí téměř celý život – náušnice. Můžete jimi jednoduše doladit jakýkoli outfit – elegantní, extravagantní i hravě mladistvý. A jaké jsou letošní trendy? Ukážeme vám je v našem článku!

Článek

Náušnice se jako ozdoba nosily už mnoho století před naším letopočtem a i v současnosti jsou jedním z nejoblíbenějších šperků, kterými se zdobí většina z vás. Není divu – mohou totiž zvýraznit vaše rysy, upozornit na krásný účes, mohou odvést pozornost od drobných nedokonalostí pleti. Každá z vás vlastní určitě hned několik párů a střídá je podle příležitosti, nálady i denní doby. Stejně jako u většiny ostatních doplňků a šperků je jasné, že přes den a do práce nosíte ty střídmější, ale večer, do baru, na večeři a do společnosti se chcete prostě odvázat. Představíme vám nádherné visací, extravagantní maxi náušnice i ty hravé a vtipné.

Visací dlouhé pro romantičky

Visací dlouhé náušnice jsou trendem již delší dobu. Umějí krásně protáhnout šíji (ještě více s vlasy vyčesanými do drdolu – jak si vytvořit sama krásný drdol zjistěte v článku: Drdoly 3x jinak . Vytvořte si je!) a zúžit obličej. Navíc mají téměř hypnotický účinek – odtrhnout oči od toho, jak se vám jemně otírají o tvář a jak se houpavě pohybují, kopírujíce každý váš posunek, bývá pro muže, a vlastně i pro ženy, velice těžké! Ale co si budeme povídat – přesně z toho důvodu je i nosíte! Dlouhé náušnice nejlépe vyniknou, vezmete-li si k nim top bez ramínek – když se jejich konce něžně dotýkají odhalených ramen, je efekt naprosto dokonalý.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop, Asos

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop, Asos

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop, Asos

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop, Asos

Obrovské a extravagantní pro veselé povahy

Extravagantní náušnice tuto sezonu okupovaly přehlídková mola. Pokud patříte k těm, které by občas rády vyrazily v extravagantním modelu, ale stále ještě sbírají odvahu, zkuste začít výraznými náušnicemi! Na výběr máte z nespočtu různých druhů – od těch antických, přes etno styl až po ty rokokové a art-deco. Takové náušnice vypadají nejlépe s rozpuštěnými vlasy – tak zvýrazňují nejen vaši tvář, ale přitahují pohledy i k vaší bohaté hřívě. Odvažte se a pořiďte si taky jedny – můžete je nosit jak k šatům (tipy na letní šaty najdete zde: Letní šaty do 777 Kč. Vyberte si!), tak ke kalhotám – pokaždé se v nich ale budete cítit jak královna. Věřte nám – výrazné náušnice jsou prvním krokem k vašemu odvážnému, sebevědomému a na názory ostatních kašlajícímu Já.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Pimkie, Topshop

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Pimkie, HM

Foto: archiv firmy

Na foto: Asos

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop, Fler.cz (patusniki)

Vtipné a hravé udělají přítrž nudě!

V každé z vás, ať je vám 20 nebo 50, se skrývá hravá duše, která má občas chuť proběhnout se polem plným kopretin, zaskákat si s dětmi na ulici panáka a dělat spousty bláznivých věcí. Většina z vás je ale odsouzena k serióznímu vystupování a přísnému pohledu. Náušnice hravých tvarů a zábavných barev vám nabízejí cestičku k úniku! Vezměte si náušnice ve tvaru třpytivých jahůdek, rozkošných mašliček nebo roztančených panáčků a zažijte znovu ten pocit volnosti a bezstarostného rošťačení. Určitě vám zvednou náladu a budou tématem hovoru o polední pauze!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango, Topshop

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): HM, Topshop

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop, Asos

Foto: archiv firmy

Na foto: Asos

Foto: archiv firmy

Na foto (zleva): Fler.cz (Maya101, Lucette)

Které náušnice máte v oblibě vy? A jaký nejzajímavější kousek jste si pořídily?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama