Hlavní obsah

Nebojte se erotických pomůcek!

Foto: Thinkstock

Erotické pomůcky oživí váš vztah

1. 11. 2010

Ruku na srdce, dámy. Kolik z vás má doma nějakou erotickou hračku (a nemyslíme tím partnera!)? A kolik z vás někdy navštívilo sex shop, aby si hračky pro intimní chvíle alespoň prohlédlo? Nehlaste se všechny, je nás zatraceně málo. Stydíme se, červenáme a říkáme si, že to fakt není nic pro nás. Ale proč? Vždyť kdo si hraje, nezlobí.

Článek

Pokud si myslíte, že erotické hračky patří výhradně do rukou herců v lechtivých filmech, jste na velkém omylu. Elegantní vibrátor nebo sametová pouta se hodí i pro vás. Po romantické večeři, po objetí na tanečním parketu, po sklence sektu, při světle svíček. Erotické hračky se hodí pro všechny, kteří si přejí, aby noc nikdy neskončila. Stačí jenom jednou začít.

Vzájemné dotyky jsou důležitým pojítkem každého vztahu. A nemusí se jednat jen o ten milenecký. Žijeme v době, kdy možná častěji pohladíme svého psa než svého partnera. Přitom je to tak jednoduché! Prostě si jen vzpomeňte na dobu, kdy jste se poprvé v kině chytili za ruce, kdy jste se prvně dotkli – jaká to byla magie! Erotické pomůcky vám pomohou vrátit se zpět v čase. Zase to bude ten první dotek. Tentokrát třeba vějířem z peří. Nebo rukou namočenou v čokoládové emulzi. Nebo nebo nebo… Je taková spousta toho, o čem si jen čteme, a nikdy to neuděláme. Proč, holky?

Foto: Thinkstock

Už jste zkusila hrátky s pouty?

A když už se tak bavíme, tak nakousněme téma, jestli jsou nám příjemné dotyky od partnera opačného pohlaví nebo od kamarádky. A je to tady zase. Zase se červenáte! Tak to už jsme tu měli u erotických pomůcek. Ale fakt. Trochu přivřete oči a představte si vaši kamarádku, jak se hladíte navzájem. Určitě to půjde. A teď vás nikdo nevidí, takže si můžete představovat cokoli.

Foto: Thinkstock

Způsobů, jak si zpestřit sex, je spousta

On je ten náš život prostě moc svázaný pravidly, která slýcháme od dětství. Nesmíš, musíš, měla bys… Nemusíte vůbec nic. Jen se občas odevzdejte emocím a vypněte mozek. I ve stavu VYPNUTO vám napoví, co vaše tělo opravdu chce! Nechceme nikoho nabádat k akcím, za které se dáma druhý den ráno stydí. Ale noc plná dotyků a vášně k nim opravdu nepatří. Víte, ono je to jako s věčnými dietami. Držíme je proto, že nemáme rády vlastní tělo. A přitom by se ho někdo tak rád dotýkal. Stačí jen najít ten správný protějšek! I když se o to musíme snažit i samy.

Takže holky: Snažíme se – tři, dva, jedna, teď! A jestli nemáte po ruce svého miláčka, tak prostě pohlaďte samy sebe a řekněte si, že jste krásná. Váš obličej rozkvete! Je to zadarmo a je to nad všechny liftingové krémy!

Jak to má s hlazením a erotickými pomůckami Jitka Asterová, to si poslechněte od pondělí do pátku na rádiu Frekvence 1 v pořadu Sexy život….

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek