Hlavní obsah

Nejšílenější zdůvodnění nevěry: Neuvěříte, že tohle opravdu někdo vyřkl!

Foto: Thinkstock

Nevěra je zločin proti partnerské důvěře. Výmluvy pak bývají opravdu trapné

Vždycky je to peklo. Ať už odhalíte vy partnerovu nevěru nebo on přijde na tu vaši. Většinou následují hádky a marné pokusy o omluvu a zdůvodnění té zrady. Některá vysvětlení jsou ale doslova šílená.

Článek

Nevěra se vždy vysvětluje špatně. Někdy ale přijde zdůvodnění, které už tak vyhrocenou situaci ještě zhorší. Tohle je pár z nich!

Co se divíš?!

Opravdu neuvěřitelné vysvětlení nevěry si vyslechla třiatřicetiletá Lucie, která byla svědkem partnerské hádky svých sousedů. Šlo o to, že muž přistihl svou ženu přímo při činu v jejich ložnici. V té taky došlo k hádce, která se pak přesunula na terasu, na niž měla Lucie, která věšela na své terase prádlo, vynikající výhled.

„On na ni řval klasiku o tom, jak to mohla udělat, proč si chlapy tahá přímo k nim domů a podobně. Přiznávám, že jsem byla zvědavá, co mu na to řekne. Čekala jsem nějaké srdceryvné omluvy, sliby a tak. Ale sousedka mě fakticky šokovala. Naprosto bez skrupulí mu řekla, že přece ví, jaká je, tak co se jako diví. Že přece vždycky věděl, jakou má povahu, a s tím šel do manželství, tak ať na ni teď neřve. V podstatě to skončilo tím, že ona seřvala jeho,“ kroutí hlavou Lucie.

Foto: Thinkstock

Nezávazný sex na jednu noc, protože ho přemluvili kamarádi? Je opravdu takový pitomec?

Já nechtěl!

Velmi hloupé vysvětlení si vyslechla i čtyřiatřicetiletá Kristina, která zjistila, že si její přítel na výletě s kamarády užil nezávazný sex na jednu noc. Nejdřív se jí sice partner omluvil s tím, že o nic nešlo, že to byl úlet, omyl a podobně. „Jenže jak se hádka přiostřovala, nevěděl kudy kam. Najednou se choval jak ukřivděný žalobníček. Dozvěděla jsem se, že s tou holkou vůbec nic mít nechtěl, dohodili mu ji kamarádi, opili ho, a pak vyhecovali. Že i té holce říkal, že nechce, že má přítelkyni, ale ona ho prý k sexu přinutila, vlastně to popsal, jako by ho znásilnila,“ popisuje Kristina.

S přítelem se okamžitě rozešla, ale přiznává, že spíš než samotná nevěra, bylo důvodem jeho následné chování. „Byl jak děcko, a ne chlap. Bylo to trapný a on pro mě okamžitě ztratil veškeré kouzlo,“ dodává Kristina.

Ztráta paměti

Podobně šílený přístup zvolil i tehdy ještě manžel dnes šedesátileté Veroniky. Vypadalo to totiž, že mu zálety zdevastovaly paměť. „Byla to klasika, udržoval poměr se svou sekretářkou. Bylo to veřejné tajemství a já byla ta poslední, co se to dozvěděla. Bylo to tak jasné, že mě vůbec nenapadlo, že by zapíral,“ vzpomíná Veronika.

Foto: Thinkstock

Tvrdí, že ji nezná, ani když jste je spolu viděla na vlastní oči? Tak to se drží hesla Zapírat, zapírat, zapírat...

Ale její muž ji opravdu překvapil. „Nejdřív mi tvrdil, že žádnou sekretářku nemá. Tak jsem mu připomněla, že jde o tu dámu, co jsem s ní několikrát po telefonu mluvila a nechávala mu u ní vzkazy,“ popisuje Veronika.

Když si pak její dnes už ex manžel tedy vzpomněl, že přece jen sekretářku má, začal Veronice tvrdit, že s ní nikdy nic neměl. „Přitom jsem mu před tím ukázala fotky, které mi poslal jakýsi dobrotivý anonym a na nichž byl on s ní, jak se líbají na nějakém podnikovém večírku, i jejich zamilované snímky z pláže v cizině, kde byl na služební cestě,“ vypráví Veronika. Tyhle trapné lži tak udělaly definitivní tečku za jejich manželstvím.

Mlčeti zlato?

To pravým opakem byl přítel osmadvacetileté Míši. I ona zjistila, že ji přítel podvádí, a dožadovala se vysvětlení. Byla tak nešťastná a tak moc zamilovaná, že by prý bývalo stačilo cokoli. Třeba jen pouhé „promiň, už to nikdy neudělám“, a odpustila by mu. „Jenže on neřekl ani slovo. Jen mlčel, koukal do země a vzdychal. Nepopřel to, nepřiznal se, neomluvil se, nic. Připadala jsem si jako úplný idiot,“ vzpomíná Míša, která si tak sbalila své věci a od přítele odešla. „Ani když jsem ho opouštěla, nic neřekl,“ dodává Míša.

Také vás partner podvedl? Zdůvodnil to nějak?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek