Hlavní obsah

Předvánoční úklid s roboty je hračka

Foto: ROBOTWORLD s.r.o.

Robotické vysavače se postarají o čistou domácnost bez práce

Karel Čapek už před sto lety předpověděl robotickou dobu. Ale nebojte, tihle pracanti se nevzbouří. Každý den neúnavně pomáhají v domácnostech.

Článek

Česká značka domácích robotů Symbo nabízí čtyři modely robotických vysavačů a čistič na okna. „Známe naše zákazníky a jejich potřeby se odrážejí v našich výrobcích. V první řadě jsme vyšli vstříc velké poptávce po jednoduchém robotickém vysavači, který si může dovolit téměř každý. Tak vznikl Symbo D300. Chceme ale oslovit i náročnější zákazníky, takže jsme připravili tři nové modely s pokročilejší výbavou,“ říká obchodní ředitel české značky.

Foto: ROBOTWORLD s.r.o.

Symbo D300 je snadný na ovládání a nezatíží rodinný rozpočet

Symbo xBot 5 nabízí velmi žádanou kombinaci vysavače a mopu. Během vysávání současně na mokro stírá. Dávkování vody je řízeno elektronickou vodní pumpou s nastavitelnou intenzitou. Díky gyroskopické navigaci se robot pohybuje systematicky. Symbo xBot 5 PRO nabízí navíc ovládání přes mobilní aplikaci.

Foto: ROBOTWORLD s.r.o.

Symbo xBot 5 jezdí systematicky a zároveň také stírá

Symbo LASERBOT 750 vyniká chirurgicky přesnou navigací, která si poradí s plochou až 300 m². Pokud se mu v průběhu úklidu vybije baterie, dojede se nabít a pokračuje tam, kde přestal. Také LASERBOT je vybaven mokrým mopem a mobilní aplikací. S designem připomínajícím gramofonovou desku je skvělým bytovým doplňkem.

Foto: ROBOTWORLD s.r.o.

Symbo LASERBOT má přesnou laserovou navigaci a je vhodný i pro velké a složité prostory

Čistič na okna Weebot W130 pomůže s nablýskáním nejen velkých a nepřístupných skleněných ploch. Vibrační podložka aktivně odstraňuje nečistoty a zároveň leští. Proč ho nezapojit do předvánočního úklidu?

Foto: ROBOTWORLD s.r.o.

Symbo Weebot W130 se postará o čistá skla, zrcadla i obklady

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek