Hlavní obsah

Redaktorka hubne: 25 kilo musí dolů 12

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Je možné nosit něco tak velkého?

12. díl - Hubnutí s dietboxy evidentně funguje. Alespoň já jsem toho živým důkazem. Mám dole první čtyři kila! A věřím, že další brzo ještě ubudou. Ale co si o tom mém hubnutí myslí odborníci? Zeptala jsem se na to odborné konzultantky v oboru Moniky Švejdové.

Článek

Monika Poledníková po porodu přibrala 31 kilo a z toho jí 25 zůstalo ještě do doby, než oslovila odborníky v Dietboxech. Při první konzultaci u Kateřiny Maresové došlo v podstatě na lámání chleba - zkrátka nastal čas dostat tělo a mysl do formy.

Nepravidelná strava = cesta do pekel

Moničin jídelníček nebyl odlišný od toho, jak se většina z nás běžně stravuje. Jedla v nepravidelných intervalech, v podstatě když zbyl mezi dítětem, prací a manželem čas. A ten, jak víme, bývá většinou večer. S dietboxy, protože jsou připravovány na každý den v pěti dávkách a k tomu doporučen pitný režim a pohyb, odpadá v podstatě největší práce i stres, zmizely otázky typu - co budu jíst anebo co budu vařit. V Dietboxech tomu říkají 3 v 1. Zjednodušeně - pravidelně jíst - vypít 2 litry tekutiny denně - cvičit. Do pohybu naše odborné konzultantky klientky nenutí, ale poradí a popřípadě doporučí trenéra.

Občas zhřeší

Monika se už měsíc stravuje s dietboxy. Výjimečně se stane, že sáhne po nevhodné potravině i v dietním dni, ale i přes tyto menší prohřešky se Monice podařilo shodit nádherná čtyři kila. Vlastně nejprve to byla dvě kila dolů, pak jí váha stoupla o 30 deka, a to v důsledku hormonálních změn, kdy se v těle drží voda. Po menstruačním cyklu 30 deka zmizelo doslova jako „pára nad hrncem" a paní Monika plynule a bez hladu, hubla dál - na nynějších 88 kilogramů.

Foto: archiv autorky

Monika a její "miláčkové" dietboxy

Menzes blokuje hubnutí

Když bychom si prošli její dosavadní průběh hubnutí, s přihlédnutím k hormonální léčbě, občasnému zaškobrtnutí v dodržování pravidel diety, k menstruačnímu cyklu a nyní i k léčbě antibiotiky, nutno říct, že výsledky Moniky jsou úžasné! Ke stravě s dietboxy ještě jedna zajímavost - muži hubnou rychleji. Je to vůči ženám sice nespravedlivé, ale zatímco dáma shodí za měsíc 4-5 kilogramů, muž jde s váhou dolů až o 7 kilogramů.

Co bude dál

Moniku teď čeká kontrola u výživového odborníka, Ing. Petra Havlíčka. Uvidíme, s čím Monika přijde, je totiž dost možné, že pan Havlíček bude ještě více mluvit Kateřině Maresové do skladby jídelníčku. Na to si ale musíme počkat. Monice držíme palce!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama