Hlavní obsah

Rvačka v Dámském klubu na Frekvenci 1!

Když v únoru do rádia Frekvence 1 nastoupila trojice nových moderátorek – zpěvačka Linda Genzerová, herečka Sandra Pogodová a moderátorka Vlaďka Pirichová, bylo jasné, že jednou mezi nimi určitě dojde k potyčce. Prostě tři výrazné holky se jednou pohádat musí. A taky že ano, mezi moderátorky vrazila klín soutěž Moderátor roku!

Článek

Zatímco první půlrok spolupráce vypadal idylicky, zdá se, že přátelské vztahy mezi moderátorkami kvůli soutěži o titul utrpí. Pondělní vysílání na Frekvenci 1začalo poněkud zostra: Holky, od 1. září se v rádiích soutěží o nejpopulárnějšího moderátora roku, poprvé v historii mohou posluchači hlasovat o svého nejoblíbenějšího moderátora v rádiu. Víte o tom? ptala se bezelstně svých kolegyň z rádia Vlaďka Pirichová.

„Takže to vyhraju já, mám školený hlas,“ sebevědomě prohlásila Sandra Pogodová, a Linda Genzerová se nenechala zahanbit: „Proč zrovna ty? Já ho mám vyzpívaný a umím s ním pracovat – poslouchej!“ Načež předvedla svůj a bezchybně zapěla.

Pak Sandra odcitovala kus divadelní hry. A do toho se mezi ně opět nesměle přihlásila Vlaďka, že by chtěla taky něco zazpívat. Ovšem bez úspěchu – Linda ji usadila: „Prsa ale nezpívaj…, Vladěnko!“ a Sandra dodala: „Ale na dudy se dá hrát krásně!“ Narážela tak na výjimečnou ženskou výbavu své kolegyně.

Po chvíli handrkování o tom, komu by titul mohl a měl patřit, se dámy dohodly, že to nechají na posluchačích.

Ti, stejně jako každý z vás, mohou svojí oblíbené moderátorce či moderátorovi poslat hlas prostřednictvím sms ve tvaru MODERATOR mezera JMENO mezera PRIJMENI na číslo 907 77 04.*

*Cena jedné SMS je 4 Kč. Službu provozuje Advanced Telecom Services, s.r.o. Počet SMS od jednoho odesílatele není omezen. Po ukončení hlasování bude zveřejněno deset nejúspěšnějších jmen v každé kategorii, tedy 10 moderátorů a 10 moderátorek.

Reklama

Související témata: