Hlavní obsah

Tohle je 6 postelových trapasů, kterým se můžete vyhnout!

Foto: THINKSTOCK

Nejlepší sex je bez trapasů. Ale i když se nějaký přihodí, je skvělé, když se tomu můžete s partnerem zasmát!

Chce vás líbat, ale najednou se odtáhne? Při pohlazení vašich vlasů mu zůstanou v ruce? A co ta červená, která se objevila na prostěradle? Tak tyhle trapasy už nikdy nemusíte zažít!

Článek

Před milováním, během něj i po něm se může pokazit cokoli, ale některým nepříjemnostem se dá předejít. Odteď už vám těchto 6 momentů nebude kazit sex!

1. Něco ti upadlo!

Pro krásu se musí trpět! Vlasové příčesky jsou toho důkazem. U romantické večeře s nimi uděláte parádu, během společného sprchování, kdy si jednou rukou jistíte sponky, už nikoli. A co teprve, až vás ve víru vášně zatáhne za kštici a ona mu zůstane v ruce? „Mám to za sebou! On zíral, ze mě vypadlo, že jinak je na mně všechno pravé,“ vypráví čtenářka Simona s tím, že příště si už dala pozor. „Celé jsem to sepnula do culíku gumičkou, abych to pojistila. Pro muže, který se s něčím takovým ještě nesetkal, je to šokující. Myslí si, že za ten trapas může on,“ dodává Simona.

2. Milostné tekutiny

Nejrůznější tekutiny – od slin, potu k mužskému ejakulátu a ženským milostným šťávám – k sexu patří. Jenže najednou vášeň opadne a vy řešíte znečištěnou postel. Kdo má spát na mokrém fleku? „Jednou vy a jednou on,“ nechává se slyšet britská sexuoložka Tracey Cox.

Tip pro citlivé: Opravdu se chcete vyspat v suchu? Všechno má nějaké řešení! Před akcí pod sebe můžete hodit omyvatelné PVC prostěradlo z erotického obchodu! Superromantické to tedy není, ale účel světí prostředky. (Orientační cena 500 korun.)

Foto: thinkstock

Občas se v sexu něco nepovede, důležité je se z toho poučit...

3. Nudný výraz

„Když je chlap unavený, vzteklý nebo znechucený, může chtít jen sex. Je to náš ventil. V těchto případech to toužíme mít za pár minut za sebou, a to bez emocí a námahy. Že u toho zíváme a nesnažíme se? Vždyť my se s vámi nadřeme zase jindy,“ říká Michal. Vadí vám tenhle přístup? Možná ho někdy máte taky! Co s tím?

Podle filadelfské psycholožky Barbary De Angelis, která podobné situace popisuje v knize Tajemství mužů, které by každá žena měla znát, má podobné chvíle každý, proto je třeba pochopit, že někdy jde partnerovi jenom o sex. Ostatně, i vám se to může stát... „Jen jeden orgasmus a běž!" Ovšem partner by měl vědět, že se jedná o výjimečné situace. Ještě by si mohl myslet, že sex s ním chcete urychlovat napořád. A co když vy rozpoznáte, že mu jde jen o sexuální úlevu? Nechce se vám do akce? Tak nechte sex na jindy. Vždyť i on vás může odmítnout.

4. Špatný dech

Co vám to udělá, když si po jídle vezmete žvýkačku nebo mentolku? Jednu nabídněte taky jemu… „O pravidlech ústní hygieny se hovoří méně. Vyšťouráte-li při polibku kousek rajčátka v jeho ústech, je to důvod k zamyšlení,“ říká sexuolog Zlatko Pastor. Ani dech kuřáků není příliš lákavý. Součástí každé dámské kabelky i pánské kapsy by měly být výše zmínění pomocníci v boji proti nevábnému sexu s nádechem trapnosti.

Foto: thinkstock

Nenechte se neúspěchem odradit a s partnerem si promluvte. Vždyť i on si chce milování užít, ne?

5. Červená stopka

Ve filmech to tak bývá. Ona se jde nejdřív „nachystat“ do koupelny. Ve skutečnosti se kontroluje. Vhodnější čas na hlášky typu „zapomněla jsem si oholit nohy“ a „ty vado, dostala jsem to“ nenajdete. První případ se vyřešit dá, pokud jste ve své koupelně,ten druhý nezatajíte ani za zlaté sele. Tak s pravdou ven a úsměv k tomu. Vždyť existuje spousta možností, jak uspokojit protentokrát jen jeho. Spolehněte se, že on vám to jindy rád oplatí!A ty nohy si příště oholte o den dřív.

6. Únik plynu

Žaludeční kolaps se zvukovým doprovodem? Jak zahanbující a odpudivé! Vyhněte se mastnému, tučnému a kořeněnému jídlu aspoň pár hodin před milováním, tím eliminujete rizika! Jinak vás ochraňuj pánbůh.

A víte, co? Když už se něco takového stane, zkuste to zachránit úsměvem. Ostatně, jinou možnost ani nemáte.

A co trapného se v posteli stalo vám? Prošlo vám to?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.