Hlavní obsah

Sexy hrátky s pánskými varlaty. Znáte pravidla hry?

Foto: Profimedia

Muži nemají jen jedno citlivé místo na celém těle, jak se ženy někdy mylně domnívají

Pytlíkové triky? Fajn, ale klacík není sám. I jeho blízcí sousedi se těší na dámskou návštěvu! Tak věnujte svoji pozornost dvěma kuličkám a proměňte každý hmat a pohyb v unikátní zážitek!

Článek

Penis není všechno, co potěší muže. Paul Joannides, expert na výchovu americké mládeže, zastává názor, že není nejmenší důvod, proč by žena vzrušenému partnerovi nemohla masírovat i varlata.

„I když vnímání slasti není tak bezprostřední jako při stimulaci penisu, jde o nádherný zážitek. Zvlášť když získáte dostatek cviku a přesně víte, jak na to,“ popisuje odborník ve své knize Sex je umět, chtít a vědět. A proč dál „dvojčatům" věnovat tolik pozornosti?

Natvrdo uvařená vejce

Mužská varlata jsou velmi citlivá na dotek. Mohou neuvěřitelně reagovat na každý podnět zvenku a mnozí pánové si hodně cení technik, kdy jim milenka za tyhle váčky tahá, olizuje je a vůbec jim věnuje lásku.

Jestli vás tahle myšlenka láká, ale zatím nevíte, jak by se dala realizovat, nápovědu najdete u sexpertky původně pocházející z Minska. Jmenuje se Světlana Ivanova, žije v Americe a její blog je doslova napěchovaný radami pro zlepšení sexuálního života. Co se týče varlat, doporučuje 10 následujících postupů…

Foto: Profimedia

Překvapte ho mazlením tam, kde by to možná nečekal

  • Ze svých dlaní vytvořte jakousi kolébku a varlata v ní nechte ležet. „Není třeba dělat nic jiného. Vaše teplé ruce a horké polibky muže okamžitě probudí,“ popisuje sexuoložka.
  • Po úchopu, kdy si dvojčata hoví v dlani, ukazováčkem opisujte kroužky. Tenhle prstoklad způsobí příjemné lechtání a tlak.
  • Varlata velmi lehce sevřete a opatrně za ně zatahejte. Propátrejte špičkami prstů prostor mezi nimi. Ten stimulujte jemnými pohyby.
  • Semkněte dvojčata u kořene, masírujte je lehce mezi palcem a ukazováčkem, pak je opatrně vytáhněte směrem od těla. „Úroveň mužova vzrušení se zvýší díky velkému množství nervových zakončení, jejichž aktivitu ještě víc podpoří nadzvednutí varlat a polechtání prsty,“ dodává odbornice.
  • Na dlaně naneste lubrikant, jednou rukou sevřete penis u kořene, palcem a ukazováčkem druhé obejměte horní část šourku v místě, kde se napojuje k tělu. (Varlatům by se měla napnout kůže.) Rukou, která drží penis, táhněte vzhůru, druhou lehce stahujte varlata opačným směrem.
  • Tělo penisu se táhne pod varlaty hluboko do pánve, kde má kotviště. Bříšky obou palců přejíždějte po této spodní straně. Masírujte celou oblast až k místu, kde navazuje na konečník.
  • Pro hlazení varlat využijte vlastní nehty, ovšem pozor na hrany a přílišné nadšení bez rozmyslu!
  • Zastrčte zuby, vezměte jedno nebo obě varlata do úst a sajte je. Lze je stimulovat i krouživým pohybem jazyka.
  • Šev, čáru, která odděluje jedno varle od druhého, zasypte polibky, popřípadě si jazykem „vytečkujte“ trasu.
  • Otočte se k partnerovi zády a sedněte si mu na hrudník. Penis mu položte na břicho, dlaň položte na šourek tak, aby se konečky prstů dotýkaly hráze. Poté táhněte rukou přes celé genitálie až k břichu. Pohyb opakujte i druhou rukou a všechno berte hezky odspodu.
Foto: Profimedia

Chovejte se k jeho výbavě jemně!

A dobrá rada na závěr?

Žádná z těchto technik nebude dostatečně účinná, pokud je v místnosti zima. Varlata potřebují teplo, aby mohla sestoupit do volně svěšeného šourku. Teprve pak jsou dokonale připravena na mazlení!

„Skvělé je i spojení masáže varlat s líbáním na krku, ramenou nebo hrudníku. Těžko se to vysvětluje, ale je to něco, co chlapa doopravdy nakopává,“ míní dvaatřicetiletý Roman, jehož nápad není k zahození, co myslíte?

A jak tahle mužská dvojčata hýčkáte vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama