Hlavní obsah

Single život, nebo život v páru?

Foto: ELITE Date s.r.o.

Každý třetí pár střední vrstvy se seznámí na internetu. Nepromarněte svoji příležitost. Seznamte se!Foto: ELITE Date s.r.o.

Již dávno nejsou nazývány bezdětné třicetileté ženy bez partnera starými pannami. Dnešní doba je jiná. Stejně tak i pohled na vztahy. Po čem spíše ženy touží? Po single životě, nebo po životě v páru?

Článek

Obě dvě varianty mají své výhody i nevýhody. Je lepší život o samotě, nebo život ve dvou? Pojďme si udělat malé srovnání.

Single život má své výhody

Život o samotě může být fajn. Ve chvíli, kdy chcete být sama a netoužíte po lásce, je single život ideálním řešením. Nemáte v podstatě žádné zbytečné starosti. Můžete si dělat cokoli a kdykoli se vám zachce. Nikomu se nemusíte zpovídat z toho, kde jste byla, ani kdy se vrátíte domů. Nemusíte se o nikoho starat. Nemusíte nikomu prát, žehlit, vařit, po nikom uklízet. Když máte potřebu s někým si popovídat nebo si někam vyrazit, jednoduše zavoláte své kamarádce nebo kamarádovi a zajdete si do města za zábavou. Můžete se věnovat svým koníčkům, budovat kariéru, utrácet si vydělané peníze, za co jen budete chtít.

V tomhle směru vypadá single život jako naprostá idylka. Jenže nic není tak růžové, jak se může na první pohled zdát.

Foto: ELITE Date s.r.o.

Seznamování na internetu vážně funguje. Zvládli to ostatní, zvládnete to i vy! Tak směle do toho!Foto: ELITE Date s.r.o.

Ve dvou se to lépe táhne

Pokud však žijete single životem nedobrovolně a v koutku duše toužíte po lásce, je na čase něco změnit. Začněte se poohlížet po partnerovi, který by mohl rozveselit váš dosavadní život. Život ve dvou je výhodnější z mnoha aspektů. V první řadě jste na všechno dva. Každý problém a každá starost je poloviční, když vše řešíte společně. Každá radost je dvojnásobná, když se spolu radujete. Pokud se vám podaří seznámit s partnerem, se kterým si budete rozumět, máte vyhráno. Budete mít jistotu, že ať se stane cokoli, budete mít v partnerovi podporu. Další výhodou života v páru je i finanční stránka věci. Přeci jen je výhodnější platit nájem, inkaso, internet a další poplatky společně, než vše hradit z jednoho platu.

Ráno registrace, večer rande? To není sen, to je realita!

Že nevíte, kde hledat? Pokud nemáte ve svém okolí nikoho, s kým byste si dokázala život představit a pokud už vás nebaví obcházet bary a diskotéky a hledat partnera tam, máme pro vás řešení. Stačí, když se zaregistrujete na prémiovou seznamku ELITE Date, vytvoříte si uživatelský profil a hledání partnera může začít.

Foto: ELITE Date s.r.o.

Na ELITE Date je více mužů než žen. Vybírejte ze 280 000 ověřených uživatelských profilůFoto: ELITE Date s.r.o.

Vyfiltrujte si partnera na míru svým očekáváním

Během malé chvilky si můžete vybírat z široké nabídky partnerů, kteří odpovídají tomu, co hledáte. Jednoduše si nastavíte filtr, stisknete tlačítko „Filtrovat“ a okamžitě máte před sebou desítky partnerů, které hledáte. Během pár dní se tak můžete seznámit s celou řadou zajímavých mužů, které byste v běžném životě nejspíše nikdy nepotkala.

Reklama