Hlavní obsah

Souboj bronzerů: Který vykouzlí nejkrásnější iluzi opálení?

23. 7. 2019

Otestovali jsme čtyři různé bronzery v ceně od pětistovky až po dvanáct set korun. Stojí za to si připlatit? S kterým produktem se nám nejlépe pracovalo? Mrkněte na zajímavé video.

Článek

Bez bronzeru nedá ránu na červeném koberci skoro žádná celebrita. Není divu: s jeho pomocí lze několika tahy zeštíhlit obličej, zvýraznit lícní kosti a dodat pleti trochu opálení i bez sluníčka. Rozhodně ho ale použijte, i když se zrovna na červený koberec nechystáte. V létě to navíc může být to jediné, co vám k líčení stačí. Proto jsme vybrali čtyři bronzery v různých cenových kategoriích a mrkli jsme se na ně pěkně zblízka.

Bude vám vyhovovat bronzer pudrový, tekutý, s třpytkami nebo matný? Jak produkt nanášet, podle čeho vybírat a na co dávat pozor? Podívejte se na praktické video ze sekce kosmetického testování a dozvíte se vše – i jaká je jedna z největších kosmetických chyb.

Bronzery, které jsme testovali

Foto: Archiv firmy

100% Pure, 1100 Kč

Foto: Archiv firmy

L’Oréal Paris, 479 Kč

Foto: Archiv firmy

Benefit, 550 Kč

Foto: Archiv firmy

Shiseido, 1190 Kč

Zajímají vás kosmetické recenze? Otestovali jsme také samoopalovací přípravky a lesky na rty.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.