Hlavní obsah

Šperky a hodinky. Krásnější jste neviděli!

Na výstavě se můžete kochat šperky v nejrůznějších podobách

Jubilejní 20. ročník prestižní mezinárodní výstavy Hodiny a klenoty, který se bude konat ve dnech 22. – 25. 9. 2011 na Výstavišti v Praze-Holešovicích, zve své věrné příznivce i nové návštěvníky na unikátní prodejní výstavu toho nejlepšího, co v současnosti ve světě nabízejí prodejci hodinek, hodin a klenotů. Jde o mimořádnou příležitost, kdy si zákazníci i obchodníci mohou šperky a hodinky vyzkoušet a prohlédnout v reálu, nikoli jen virtuálně!

Článek

Značek, že jde hlava kolem!

Unikátní specializovaná oborová výstava v České republice letos nabídne milovníkům tradičních, ale i super moderních hodinek mnoho lákavých novinek. Milým překvapením bude zajisté Výstava exkluzivních hodinek a šperků, mezi kterými nebudou chybět české hodinky W&F Pure a dále zahraniční Edox, Ingersoll, Edigice, G-Shock, Storm, Doxa, Gant, Epos, Casio či Junghans. Přímo na veletrhu si budete moci vyzkoušet a zakoupit luxusní hodinky Bulova, Axcent of Scandinavia, Harley-Davidson, Adriatica, Jacques Lemans a mnohé další. Z české produkce vás jistě oslní nabídka hodinek Martin Brož a S.T.A.M.P.S.

Mezi šperky budou k vidění nádherné kousky značek Gems, Danfil Diamonds, Swarovski či Filip Horák Jewellery, ale také české granáty, šperky s diamanty, brilianty, perlami či s takzvanými Besednickými vltavíny.

Pro přítomné dámy i pány jsou nachystány oku lahodící atraktivní módní přehlídky

Najdete i šperky pro děti!

Chybět nebude exkluzivní řada dětských šperků CUTIE nebo ocelové šperky Manuel. Golden&Silver letos nabídne novou kolekci šperků vyrobených ze známého muránského skla. Tyto náhrdelníky, náušnice a náramky jsou vhodné ke každodennímu nošení a svými barevnými, veselými motivy nadchnou zejména mladší generaci. Dále G&S přichází s kolekcí Shell pearls, která naopak nabízí luxusní a elegantní řadu šperků pro nevšední příležitosti.

Je libo zlatou cihlu?

Veletrh dále nabídne Výstavu soutěže Šperk roku 2011 – Czech Open, tedy 10. ročník prezentace designérů v oboru zlatnictví a klenotnictví a to ve třech soutěžních kategoriích: studentský šperk, umělecký šperk a šperk komerční.

Zastoupeny zde budou špičkové světové firmy

V pravém křídle Průmyslového paláce předvede tradiční vystavovatel, společnost Soliter a. s., celou škálu investičního zlata, které bude možné si přímo na výstavě zakoupit. „Investovat můžete jak do gramové zlaté cihličky, tak do 12,5kg zlaté cihly přesahující částku 12 milionů korun. Puncovní úřad vám také zdarma a na počkání zkontroluje vaše klenoty, tedy určí obsah drahých kovů ve vašich špercích. Taktéž zdarma si můžete nechat rozzářit svůj šperk. Přímo na veletrhu vám totiž odborníci vaše šperky vyčistí a vyleští,“ upřesnila nabídku Markéta Holatová, tisková mluvčí pořádající společnosti Incheba Praha.

Stejně jako v posledních letech, bude tato ve svém oboru neopomenutelná a svým rozsahem u nás jediná výstava probíhat na pražském Výstavišti souběžně s již 19. ročníkem prodejní výstavy starožitností a umění Antik 2011. Tuto akci si prostě nemůžete nechat ujít!

Více informací najdete na www.hodinyaklenoty.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek