Hlavní obsah

Sportujte stylově: Našli jsme oblečení, které stojí za hřích!

Foto: Profimedia

I při sportu vám to může slušet. Máme tipy na módu, kterou byste neměly přehlédnout

Pořádné vybavení ke sportu neodmyslitelně patří. A nikde není psáno, že to musí být módní nuda. Tyto kousky vám zvednou náladu už jen proto, že si je obléknete.

Článek

Pohyb je pro člověka tím nejpřirozenějším, co si jen může dopřát. Díky pravidelnému sportu získáte sílu, shodíte nějaké to kilo, dobijete baterky a budete plné endorfinů, hormonů štěstí, které na vás budou mít blahodárné účinky, a vy si tak dopřejete úsměv od ucha k uchu – jen tak. A protože je zdravý životní styl v dnešní době doslova trendy, běhejte, hrajte tenis, cvičte aerobic nebo jógu, klidně každý den!

A co by to bylo za trend, aby se nezačalo na módních molech a časem i v obchodních řetězcích objevovat stylové oblečení určené právě pro tuto blahodárnou námahu – pro sport všeho druhu? Takže, nejenže děláte něco pro své tělo, navíc vám to u toho může i celkem snadno slušet.

A protože obléknout se na nějakou aktivitu není žádná velká věda, vybrali jsme pro vás tu část outfitu, kterou byste rozhodně neměly podcenit u konkrétních sportů. Takže, tři-dva-jedna-jdeme na to!

Namasté...

Jóga je aktivita, která si nežádá mnoho. U cvičení jednotlivých asán by vás nemělo nic rdousit, škrtit nebo tlačit. Musí vám být příjemně a pohodově po celou lekci. A přestože vám v mnohých studiích doporučí vzít si na sebe cokoli, my doporučujeme obléknout něco, co bude více obepínat tělo. Například: oproti volným kalhotám, díky legínám cvičitel lépe pozná, zda nemáte například propadlá kolena a neubližujete tak sobě ani svým šlachám.

Foto: Archiv firem

V barevných a stylových legínách vás jóga bude bavit ještě o trochu víc. Na foto (zleva): Adidas, 2299 Kč, Mango, 499 Kč

Foto: Archiv firem

V legínách se snadno a pohodlně dostanete do každé pozice. Na foto (zleva): Adidas, 2149 Kč, H&M, 899 Kč

Run, Forrest, run...

Běh je prý druhý nejpřirozenější pohyb, který člověk dělá. Běh je v dnešních dnech neskutečně populární a stal se sportem číslo jedna. Díky němu si dokonale vyčistíte hlavu, nastartujete den nebo večer „vypnete“ po celodenním pracovním náporu, posílíte celé tělo a vypotíte spoustu kalorií.

A pokud na něčem nešetřit, jsou to kvalitní boty, které budou pečovat o vaše klouby a dopřejí vám maximální pohodlí. Technologie sportovních bot nemá v dnešní době mezí a není problém vybrat si dámské běžecké boty na vaše první kilometry, maraton, krosové běhání v lesích nebo třeba na tréninky na silnici.

Foto: Archiv firem

Na běh volte obuv především lehkou a takovou, která dobře tlumí každý krok. Na foto (zleva): Nike, 2190 Kč, Asics, 1599 Kč

Foto: Archiv firem

Ultralehké boty jsou vyvinuty pro přirozenější pohyb nohou. Na foto (zleva): Adidas, 3199 Kč, Asics, 1499 Kč

Královna parketu..

Tanec je přesně ta aktivita, při které se jednak pořádně zapotíte, ale navíc si lehce zvednete sebevědomí. Tanec je sexy. Tanec je nejen fyzický pohyb, ale také prožitek, pocit, výraz a prostředek komunikace. Tanec je přirozeným nástrojem k vyjádření toho, co prožíváte. A tak si, dámy, dopřejte stoprocentní podporu při každém záklonu, výskoku i otočce pomocí kvalitní sportovní podprsenky.

Foto: Archiv firem

Sportovní podprsenky zajišťují potřebnou mobilitu, kterou oceníte zejména u dynamičtějších aktivit. Na foto (zleva): Reebok, 499 Kč, Triumph, 599 Kč

Foto: Archiv firem

Podprsenky na sport jsou dnes nejen funkční, ale navíc opravdu krásné. Při sportu ji nechte klidně vykukovat z topu. Na foto (zleva): Adidas, 1299 Kč, Le Chaton, 1490 Kč

Inline jsou in

Kolečkové brusle už dávno nejsou zábavou pro děti a cyklostezka bez milovníku „inlinů" by snad už nebyla tou správnou cyklostezkou. Na „kolečkáčích“ skvěle protáhnete celé tělo, je zábavou, pokud jedete v páru nebo s kamarádkou, ocení jí nejedna máma na mateřské. Ale ať je jízda opravdu bezpečná, nezapomínejte na chrániče! A přezuvky do batůžku.

Foto: Archiv firem

Při jízdě na bruslích si dopřejte volné ruce a sportovní outfit doplňte stylovým batohem. Na foto (zleva): Electric, 1450 Kč, Fjallraven, 2550 Kč

Foto: Archiv firem

Batohy už nejsou výsadou sportovců, klidně si nějaký zajímavý vezměte i do města. Na foto (zleva): Herschel, 1596 Kč, Mi-Pack, 1522 Kč

A co vy a sportovní móda? Potrpíte si na hezké oblečení?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek