Hlavní obsah

Svět se zbláznil? Frčí kabelky z kondomů i necudné přívěsky

Foto: thinkstock

Věřte, že není kabelka jako kabelka! Dnes vám představíme kousek, se kterým rozhodně budete vidět!Foto: thinkstock

Chcete vyčnívat z davu? Toužíte po tom, aby o vás lidé mluvili? Zdá se vám, že vás muži přehlížejí? Pořiďte si doplněk, který upoutá pozornost všech! Co je to? Kabelka, která se tváří jako obal od kondomů!

Článek

Pohled na sexualitu se za posledních pár let změnil. Původní sexuální tabu pomalu mizí a čím dál méně prostoru zbývá pro mýty, tajemství a cudnost. Stačí se rozhlédnout… Sexuální kabiny drive-in, erotické pomůcky ovládané přes mobilní aplikace, vibrační spodní prádlo pro dva, pulzující vibrátory a tak dále. A propos, už jste někdy oslavovali erotickou nezávislost a svobodu? Že ne? Tak to máte jedinečnou příležitost!

Zapomeňte na demonstrace a transparenty, obstarejte si módní doplněk, který do světa vykřičí, že po této zeměkouli kráčí sebevědomá, a hlavně uvědomělá žena! A to dokážete jedině tehdy, když si opatříte vinylovou kabelku, která se tváří jako obal od kondomu!

Koncept svobody

Newyorská návrhářka Maggie Kervick v rámci kampaně s názvem „I Covered“ navrhla limitovanou edici tří tašek (kabelka, taštička na make-up a toaletní pouzdro s řemínkem na ruku), které se na první pohled liší od všeho, co módní svět dodnes znal. Nečekejte výšivky, odnímatelné řemínky, pestrost barev a ani ultra moderní křivky.

Foto: bagsbymags

Je libo tašku, která je jakoby poskládaná z obalů na kondomy?Foto: bagsbymags

Je to, jako když sáhnete do nočního stolku, vyndáte krabičku s kondomy, na jeden se podíváte, přehodíte si ho přes rameno a vydáte se na nákupy. Ano, přesně na tomhle je celý koncept postavený. Být taška menší, budete je chtít rozbalit a nasadit partnerovi na penis. Až tak jsou si jedno s druhým podobné! Perverzní? Chlípné? Jak pro koho. Každopádně je jasné, že tyto kabelky vzbuzují rozruch a rozpaky všude, kde se objeví. A to je záměr.

Foto: bagsbymags

I v kosmetické brašničce můžete nosit kondomy. Je v ní na ně ušitá kapsaFoto: bagsbymags

Čas na rázný krok

Podle uvedené návrhářky každá taška skrývá poselství. Žena, která ji nosí, si uvědomuje odpovědnost za svoje sexuální zdraví a chce se vyhnout pohlavním chorobám. Ve hře je i otevřený boj proti společnosti a nerovnosti pohlaví.

„Pokud muž nosí kondom, je považován za připraveného. Pokud kondom nosí žena, je označena za promiskuitní,“ nechala se slyšet Maggie Kervick, která tak obhajuje vlastní nápad dotažený do nejmenších detailů. Tašky totiž obsahují speciální kapsičku na kondom. Navíc s každým nákupem dotyčná zákaznice získá vzorek balení prezervativů.

Foto: bagsbymags

Toaletní pouzdro také nemusíte schovávatFoto: bagsbymags

Provokace. Bude to fungovat?

Tvůrkyně doufá, že všechny odvážné kupující půjdou ostatním, více ostýchavým, příkladem. Prý dokonce považuje svoji kolekci za skvělý prostředek k seznámení a zahájení konverzace mezi muži a ženami. A to vše od dvaceti do třiceti dolarů za jeden kus. Skvělý nápad, nebo velmi odvážný krok?

„Já bych si to nekoupila,“ říká dvaatřicetiletá čtenářka Vendy. „Myslím si, že muži budou na kondomové kabelky reagovat trochu přehnaně. Přece jen to vypadá, jako by žena byla připravená na sex – kdykoli. Přijde mi až moc dostupná a provokativní, možná laciná,“ krčí rameny Vendy, jež přemítá, že pro cudnější dámy takové doplňky nejsou. Tak to je věc názoru… Třeba taktéž odvážné šperky ve tvaru vaginy prý léčí duši!

Na trh s nimi přišla americká výtvarnice Jessica Marie, která odlitek zpracuje na zakázku – podle zaslané fotky ženského klína. Ve výsledku můžete mít náhrdelník, náramek nebo přívěsek na krk. Ten má svoji majitelku zbavit komplexů z vlastního těla. Pomáhá to? To zjistíte, až si ho koupíte.

A co bláznivého vlastníte vy?

Reklama