Hlavní obsah

Svlečená matka, utajený porod a trapas s ňadry! Co o sobě slavní prozradili na Instagramu?

Foto: Profimedia.cz

Zatímco před novináři o svém soukromí často mlčí, ve světě sociálních sítí na sebe celebrity prásknou leccos. A nebojí se podělit ani o fotky ze svého „všedního“ života. Nestíháte sledovat účty slavných? Nevadí. Zrekapitulujeme vám to nejzásadnější z poslední doby.

Článek

Hvězdy se o detaily ze svého života dělí mnohem ochotněji, jsou-li samy hlavními informátory a mohou si rozhodovat, co všechno na sebe prozradí a jak to udělají. Kylie Jenner například úzkostlivě tajila těhotenství a až na svém účtu prozradila, že prvního února porodila dceru. Katherine Heigl zase uveřejnila fotky své postavy po porodu, což by mimo sociální sítě udělala jen těžko. Hvězdy zkrátka Instagram milují. Teď už se ale pojďte podívat na příspěvky, které vzbudily v posledních týdnech největší rozruch, obdiv i pobavení.

Ashley svlékla mámu do plavek

Foto: Profimedia.cz

Nejúspěšnější plus size modelka Ashley Graham (30) přemluvila svou třiapadesátiletou maminku Lindu, aby se stala součástí kampaně značky Swimsuits for All – ve spolupráci s ní Ashley navrhuje plavky. Fotkou se modelka pochlubila na svém účtu @theashleygraham a nezapomněla napsat, jak ji máma v životě ovlivnila: „Mamka je mým vzorem už od dětství a v otázce mého sebevědomí sehrála velkou roli. Zastávala pozitivní přístup k tělu dávno předtím, než se o tom začalo mluvit.“

Kylie tajně porodila

Foto: Profimedia.cz

Zatímco se šuškalo, jestli je členka rodu Kardashianů těhotná, nebo není, Kylie Jenner (20) porodila. Krátce poté se svým fanouškům omluvila za tolik tajností a napsala, že těhotenství bylo jednou z věcí, které si chtěla nechat pro sebe. „Chtěla jsem se na svou novou roli připravovat v naprostém klidu. Věděla jsem, že miminko by cítilo jakoukoli nepohodu, a proto jsem se to rozhodla provést takto,“ vysvětlila Kylie na svém účtu @kyliejenner a dodala, že oněch devět měsíců pro ni bylo tím nekrásnějším zážitkem, který jí kompletně změnil život. Gratulujeme k dceři Stormi Webster, které je dnes přesně měsíc!

Katherine šla s kůží na trh

Foto: Profimedia.cz

Celebrity se často rekordně rychle po porodu chlubí výstavní postavou a tváří se, že se to všechno stalo tak nějak samo. O to příjemnější je vidět někoho, kdo přizná, že to zase tak snadné není. O své zkušenosti se podělila devětatřicetiletá herečka Katherine Heigl (@katherineheigl). „Od narození syna uplynulo 14 měsíců a tak dlouho mi trvalo, než jsem se vrátila do původní formy. První fotka je pořízená měsíc po porodu, druhá po půl roce a poslední jsem fotila teď o víkendu. Přála bych si, abych měla fotky i z mezifází, abych vám ukázala, jak pomalu se tělo vracelo do normy, ale byla jsem příliš zaměstnaná schováváním svého těla,“ přiznala herečka, která na sobě v posledních měsících pořádně zapracovala, aby byla v dubnu fit kvůli novému filmu

Britney je ve vrcholné formě

Foto: Profimedia.cz

Pokud sledujete instagramový účet @britneyspears, nemohli jste si nevšimnout, v jak dobré kondici Britney Spears (36) je. Zpěvačka, která si prošla osobními vzestupy i pády, se svou fyzičkou chlubí každou chvíli, ale u této fotky nám (a celému světu) doslova spadla brada. Brit zlomila svůj osobní rekord, když sama sebe testovala, jak vysoko skočí. Vidíte to perfektní držení těla a napnuté svaly? Nezbývá než závidět a znovu si slíbit, že si konečně koupíme tu permanentku do fitka… Brzy!

Victorii závidí všechny mámy světa

Foto: Profimedia.cz

Není zrovna běžné, že si osmnáctiletý kluk nechá na rameno vytetovat srdce a do něj nápis „máma“. Přesně to ale udělal Brooklyn, syn Victorie (43) a Davida (42) Beckhamových. Pyšná Victoria se na @victoriabeckham pochlubila společnou fotkou a připojila hashtag #loveyou. Zamačkáváme slzu dojetí!

Ryan a jeho valentýnské překvápko

Foto: Profimedia.cz

Díky svátku svatého Valentýna se před dvěma týdny Instagram plnil samými srdíčky. Nejvíce nás ale překvapil Ryan Reynolds (41), manžel Blake Lively (30), s níž má dvě malé děti. Herec se totiž vlastnoručně pustil do pečení, a i když se to podle jeho vlastních slov moc nepovedlo, je nám jasné, že Blake měla z dortu ve tvaru srdce obrovskou radost. Zamilovaný cukrář pak na svém účtu @vancityreynolds přiznal, že dort pro manželku měl polevu o konzistenci lepidla

Madonnu nikdo nechápe

Foto: Profimedia.cz

Zpěvaččina snaha šokovat vyznívá poslední dobou naprázdno… Madonna (@madonna) se rok před šedesátými narozeninami pochlubila novou kabelkou velmi zvláštním způsobem, a protože Instagram nahá těla blokuje, prsa si nejprve osobně přeškrtala. Pozitivní reakce ale samozřejmě nepřišly. Prazvláštní fotka obletěla svět a každý se ptal na jediné: Proč má zpěvačka potřebu něco podobného uveřejňovat?

Přidejte si do sledování i nás (@prozenycz) a nezapomeňte nám napsat, jestli na Instagramu nahlížíte do profilů slavných!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek