Hlavní obsah

Tarotoskop na leden 2017. Co vás čeká na počátku nového roku?

Foto: Nikodash, Shutterstock.com

Leden vám přinese naději, úspěchy, ale i trochu toho zamyšlení, co dál

Nový rok se blíží, a tak pro vás máme předpověď, jak bude právě ten váš vypadat. Co můžete čekat od prvního měsíce roku se sedmičkou na konci? To vám prozradí tarotové karty.

Článek

Na úplněk v Raku dojde 12. ledna a vy se připravte na to, že vám nedá spát. Tento úplněk bude neobvykle intenzivní, a u citlivějších jedinců se mohou dokonce dostavit migrény a nevolnosti.

Neplánujte na dny kolem úplňku nic zásadního, protože nebudete tak úplně ve formě – byla by škoda něco pokazit jen proto, že vás rozptyluje Luna. Dopřejte si klid, pohodu a čas pro sebe – po rušném návratu do práce po svátečním volnu to stejně budete potřebovat.

Beran (21. 3.–20. 4.) 8 mečů – 10 pentaklů – 10 holí

Pro tento měsíc karty mluví naprosto jasně. Máte v sobě nějakou nesmyslnou zábranu, blok, který vám překáží v tom, abyste svůj život plnohodnotně vedli dál. Koukejte se ho rychle zbavit, jinak se zhroutíte pod vším tím stresem a napětím. Pokud dokážete své vnitřní strašáky porazit a uvěříte tomu, že jste dost dobří, otevřou se vám nejedna vrátka k úspěchu. Štěstí a spokojenost máte jen krůček před sebou, nebojte se ho tedy udělat a vykročit do nového roku správnou nohou. Jen odvahu!

Býk (21. 4.–21. 5.) 9 holí – 7 pohárů – páže pentaklů

Stojí před vámi nutnost se rozhodnout, postupujte však v tomto případě obezřetně. Ačkoli se zdá jedna z možností jako úplně jasná volba, nenechte se nachytat na fantazírování a mazání medu kolem pusy. Držte se na cestě rozumu, tato volba vám může přinést mnohé po materiální stránce, což se ostatně hodí vždycky. Neodstřihávejte se od blízkých lidí ve vašem okolí, myslí to s vámi dobře a budete je potřebovat. Karty navíc mluví o překvapení, které jste nečekali – buďte připraveni na všechno!

Foto: Liderina, Shutterstock.com

Býk si bude muset spoustu věcí promyslet a spolehnout se na vlastní rozum

Blíženci (22. 5.–21. 6.) páže mečů – královna holí – Mág

Ve vašem okolí se ocitne někdo, kdo si jde tvrdě za svým, na druhé se neohlíží a chce za každou cenu zvítězit – zkrátka jde až přes mrtvoly. Raději než abyste šli do přímého střetu, vyhněte se mu, nevzešlo by z toho nic dobrého, jen hádky a slzy. A to vám za to nestojí. Zaměřte se prozatím na něco jiného – nejlépe na rodinu a upevňování vašeho vztahu. Je ideální okamžik udělat něčím radost vaší drahé polovičce, vyjádřit vděčnost, že při vás věrně stojí. Práce prostě chvíli počká a vůbec nic se nestane.

Rak (22. 6.–22. 7.) páže holí – Milenci – Ďábel

Leden je pro vás rozhodně měsícem, který si po milostné stránce užijete. Ať už přijde impulz z jakékoli strany, nevzdorujte tomu. Pro zadané jen pozor na nevěru – i když snad budete mít neřestné choutky, ubraňte se jim a věnujte se partnerovi, neuvěříte tomu, jak váš milostný život v tomto měsíci rozkvete. Single jedinci mohou doufat ve známost, která bude nejen vysoce erotickým dobrodružstvím, ale mohla by přetrvat také do budoucna. Dívejte se tedy kolem, kdo se objeví na obzoru.

Lev (23. 7.–22. 8.) 2 holí – 4 holí – 6 pentaklů

Je jisté, že ledna se vůbec nemusíte obávat. Potíže, které vás dosud trápily a nedaly vám spát, se konečně rozplynou a dostaví se dlouho očekávaný pocit úlevy – starosti jsou pryč! Bohužel ne na dlouho – budete postaveni před klíčovou volbu, kterou je zkrátka nutno udělat, žádné odkládání, žádné přehazování povinnosti. Mějte přitom na paměti, že to, co v tomto měsíci dáte, se vám vrátí několikanásobně v podobě vděku vašich blízkých a jejich přátelství. Buďte velkorysí a podávejte pomocnou ruku všude, kde je to třeba.

Foto: Golubovy, Shutterstock.com

Co komu Lev v lednu dá, to se mu mnohonásobně vrátí. Takže to chce trochu snahy a někdy možná i sebezapření

Panna (23. 8.–22. 9.) 8 holí – rytíř pohárů – Spravedlnost

Ačkoli se to možná nezdá, leden je jako dělaný pro lásku a romantiku obecně – tedy alespoň, co se vás týká. Leden zadaným Pannám přináší možnost vztah oživit a okořenit a single jedincům zase příležitost někoho potkat a něco hezkého začít. Na nic si nehrajte, nepřetvařujte se, vyložte karty na stůl a uvidíte, že to přinese své ovoce, upřímnost je ve vašem případě klíčem. A nenechte se zaskočit rychlým vývojem, tomuhle vztahu to spíše prospěje. Obecně se věci ve vašem životě dají do pohybu a vy sklidíte, co jste zaseli.

Váhy (23. 9.–23. 10.) 6 holí – rytíř pentaklů – 8 pohárů

Nový rok pro vás začne poměrně slibně a vaše plány se budou plnit jeden za druhým – v práci i v soukromí. Pak ale přijde zlomový moment, kdy se budete muset rozhodnout, co všechno chcete svému vítězství obětovat. Neváhejte dlouho, mohlo by se to vymstít – někdy je nutno se pro dobrý cíl věcí i vzdát. Po vztahové stránce bude vše v pořádku, jen pozor na přílišný stereotyp, i to je někdy zabiják. Nedejte mu šanci a naplánujte si něco, co bude vás i vaši polovičku bavit a na co se budete společně těšit.

Štír (24. 10.–22. 11.) Poslední soud – Luna – eso holí

Sami tušíte, že ve vašem životě je třeba něco změnit, že vám zajeté koleje zkrátka nevyhovují. Nebojte se přiznat sovu chybu a špatné rozhodnutí z minulosti. Zamyslete se nad tím, do jaké oblasti svou energii investovat, a pak se příležitosti pevně chyťte a nepusťte. Ten nový impulz vám se životem udělá přímo zázraky. Nebojte se být tak trochu snílkem a jít za svými tužbami, ačkoli se zdají nemožné, kreativita a nápady budou oceněny. Jen se nenechte zviklat a neustupujte, dokud nedosáhnete svého cíle.

Střelec (23. 11.–21. 12.) eso pohárů – 4 pentaklů – 6 mečů

Máte pocit, že teď se máte prostě fajn, skvěle a dokonale – cítíte klid, harmonii a jste vlastně spokojeni. Docela. Někde uvnitř pořád hlodá červík, že by mohlo být lépe. A má pravdu. Jste příliš opatrní a úzkostliví, umanutě sázíte na jistotu, která vás ale pomalu začíná nudit. Držíte se zkrátka, abyste něco nepokazili – a to je u vás první krok směrem ke konci. Nebojte se změny a vyrazte, nikdo vám v rozletu nebude bránit a přinese vám nejen osamostatnění, ale i pokrok.

Foto: Liderina, Shutterstock.com

Střelec by se měl vymanit z plachosti a pořádně šlápnout do smysluplných změn

Kozoroh (22. 12.–20. 1.) 5 pentaklů – rytíř holí – 3 holí

Leden před vás postaví nové výzvy a úkoly. V práci se začne rýsovat projekt, na kterém byste se rozhodně rádi podíleli. Neváhejte a pusťte se do něj, ale s rozumem. Skákat do něčeho zbrkle po hlavě, to by vám přineslo jen zmařené iluze i materiální ztráty. Nenechte se nadšením unést, spíš než jen do práce získanou energii investujte i do rodiny a svých blízkých. Vše pečlivě zvažte a jednejte s rozvahou a trpělivostí, vyplatí se to. Na druhé straně ale vložte do projektu srdce, vypadá to, že vás bude dlouhodobě provázet.

Vodnář (21. 1.–20. 2.) 7 mečů – Viselec – 9 mečů

Řekněme si to popravdě, leden vám moc nesvědčí. Snažili jste se vyhnout něčemu nepříjemnému ne tak úplně čestným způsobem, a teď za to budete pykat. Kromě bezesných nocí vás také čeká pocit provinění i bezmoci a stagnace. Smiřte se s tím, že to, co jste si navařili, musíte také sníst a vykroutit se z toho nedá. Snažte se prostě vydržet a nepodlehnout depresi, nakonec se všechno vyřeší a pro vás to bude cennou lekcí. Budete vědět, že přeskočit či obejít je v pořádku, ale podlézat byste neměli.

Ryby (21. 2.–20. 3.) Císař – Věž – rytíř mečů

Cítíte se osaměle, izolovaně a odtrženě od světa – natolik jste se zabrali do toho, co vám přišlo v práci důležité, že vaši přátelé náhle kamsi zmizeli. Bohužel se vám to u nich podařilo dost rozlít, takže budete muset vyřešit nejeden konflikt, než se všechno napraví. Leden pro vás prostě nebude jednoduchý, neztrácejte však naději, i když to bude vypadat zoufale. Z vaší samoty vás vytrhne i jednorázový flirt, který se jasně rýsuje na obzoru. Pozitiva a negativa se tak hezky vyváží a příští měsíc začnete s čistým štítem.

Začátek roku nikdy není jednoduchý, tak se nenechte rozházet. Nakonec se všechno vyčasí. Máte na leden zajímavé plány?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek