Hlavní obsah

Typologie ženské postavy podle písmen abecedy

Foto: isifa

Nicole Kidman má ideální křivky! Uhádnete, které části jejího těla se to týká?

Hruška, jablko nebo přesýpací hodiny? Tak na tuhle charakteristiku dámských postav budete moct brzy zapomenout. Kurz do Evropy totiž nabírá charakteristika z Jižní Koreje. Jste spíše S, X, nebo „Óčko“?

Článek

Nejdokonalejší je asi postava typu S, sexy záda mají „účka“, stejně jako třeba Emma Watson, a spokojená mohou být i „déčka“, jen možná z trochu jiného důvodu, než čekáte. Jaký typ postavy podle jihokorejské charakteristiky sedí na vás? Zjistěte to!

Typ „S“

Po takovém tvaru touží asi každá žena – když se postavíte z boku, rýsuje se váš bohatý hrudník i oblý zadeček, kopírujete linku písmene S. Podobné křivky můžete pozorovat třeba na kontroverzní hvězdě amerických reality show Kim Kardashian.

Foto: Isifa

O Kim Kardashian se často mluví jako o dámě s výrazně ženskými křivkami. Je typické S!

Typ „X“

Delší nohy i ruce a mezi nimi vosí pas. Typické „xko“. A příklad? Supermodelka Cara Delevingne!

Foto: Isifa

Modelka Cara Delevingne má úzký pas. O to více vyniknou její dlouhé nohy i ruce

Typ „D“

„Déčko“, to jsou nejčastěji těhotné ženy, stačí se podívat z profilu. Do této kategorie ovšem patří i ty, kterým bříško narostlo i z jiného důvodu – směrem vpřed.

Foto: Isifa

Těhotná je určitě vždy lepší než tělnatá. V požehnaném stavu byla všem na očích i již zmíněná Kim

Typ „B“

Opět pohled z boku, tentokrát ve tvaru „B“. Jde zkrátka o velká prsa a vystupující bříško. Takový typ je prý třeba i britská televizní kuchařka Nigella Lawson. Horní oblouček je záviděníhodný, ten níže položený ale spíše nežádoucí.

Foto: Isifa

Slavná Nigella bývala popisována jako ideální krásná britská mamina. Do té chvíle, než praskla její drogová aféra

Typ „O“

Tohle opravdu nechcete. Úzká ramena, ale k tomu široký hrudník, ještě výraznější boky a také velké množství tělesného tuku. „Óčko“ je peklo, co dodat.

Foto: Isifa

Josie Gibson byla typické „óčko" – pevnost chyběla, jen spousta povadlé kůže a tuku. Teď už je ale štíhlá a sexy

Typ „U“

Pokud jste typ „U“, je čas toho využít. Toto písmeno totiž odkazuje na ukázková záda. Kýžený tvar pak vytvoří vhodně zvolené šaty s hlubokým výstřihem vzadu. Máme pro vás inspiraci od mladé herečky Emmy Watson!

Foto: Isifa

Nejde o celou postavu, ale o krásná záda. Máte, co ukázat? Tak hurá do toho! Stejně jako Emma Watson

Typ „V"

Křivky podle písmene „V“ se soustředí výhradně na obličej. V Asii je totiž za krásný považován drobný obličej – a ten podporuje oválný tvar hlavy, hubený, ještě se zužující směrem k bradě. Můžete namítat, že nejde vyloženě o typ postavy, ale když budete mít takto ideální obličej, kdo se bude soustředit na zbytek? Krásně je to vidět třeba na herečce Nicole Kidman.

Foto: Isifa

Zdá se, že Nicole nestárne. A navíc je ztělesněním obličejového ideálu

Našly jste se? A souhlasíte s ideálními křivkami?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek