Hlavní obsah

V Globusu dokazují kvalitu každý den

Tradiční chléb z pravého žitného kvasu je v Globusu samozřejmost

Už vás nebaví přinést si domů s nákupem i zklamání? Zajděte do Globusu. Ve všech svých hypermarketech vyrábí čerstvé pečivo a kromě pekařství je součástí každého hypermarketu i opravdové řeznictví.

Článek

Pokud vás už nebaví přinést si domů společně s nákupem i zklamání, zajděte do Globusu. Ve svých pekařstvích každý den vyrábí čerstvé pečivo a v řeznictvích od brzkého rána bourají maso, aby na pultech byly vždy ty nejčerstvější výrobky.

Hypermarketů Globus je po celé České republice celkem 15. A v čem jsou jiné? Každý z nich se pyšní svoji vlastní pekárnou a řeznictvím. To znamená, že každý den pečou čerstvé pečivo, bourají čerstvé maso a z něj vyrábí čerstvé uzenářské výrobky.

V pekařství například najdete poctivý tradiční chléb ze žitného kvasu. V Globusu je totiž samozřejmostí, že si vyrábí svůj vlastní žitný kvas. Do chleba upečeného z kvasu není potřeba přidávat žádná zbytečná kypřidla a dochucovadla. Ze základních ingrediencí už postačí pouze voda, sůl a mouka, kterou dodávají čeští a moravští mlynáři.

Díky správně vypečené kůrce zůstane střídka vláčná. A takový chléb zabalený pouze v utěrce v čistém chlebníku vám doma vydrží až týden. A myslí zde i na mlsouny! V každém pekařství je vyčleněná část také pro cukráře, proto si z Globusu můžete odnést i čerstvé, ručně zdobené dorty a zákusky.

Milovníky masa pak jistě nezklame každodenní zavážka masa od prověřených dodavatelů, které pak přímo na místě zpracovávají šikovné ruce řezníků. Kromě hovězího a vepřového nabídka zahrnuje i méně tradiční druhy. A tak je zde pravidelně k dostání například telecí, jehněčí, krůtí nebo třeba králičí. Kromě masa můžete vybírat i z nabídky 120 uzenářských výrobků, které vznikají vždy z kvalitního masa a dle tradičních receptur. A protože výrobky obsahují pouze to, co do nich patří, je většina uzenářských výrobků z Globusu bezlepkových.

Čerstvé výrobky z řeznictví Globus můžete ochutnat přímo ve zdejší restauraci

Po nákupu je vždy třeba doplnit energii. Tu můžete načerpat třeba v restauraci, která je taktéž součástí hypermarketů Globus. Každý den tu připravují novou nabídku jídel, najdete zde pestrý jídelníček složený z pokrmů z české kuchyně, ale i minutek či grilu. Vyzkoušet můžete například tradiční české omáčky. Ty vaří kuchaři přímo na místě a nešidí je, vaří je od samého základu a používají pouze kvalitní ingredience. Můžete zde také ochutnat čerstvé výrobky z řeznictví. Po celý říjen to budou například zabijačkové speciality. A myslí zde i na strávníky s bezlepkovou dietou, v nabídce je pro ně výběr z několika bezlepkových jídel každý den.

Více informací najdete na www.globus.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek