Hlavní obsah

Včera průšvih, dnes trend! Modely s velkými logy jsou zpět!

Foto: Profimedia.cz

Jediné, na co se v módě můžete spolehnout, je její nestálost a vrtošivost. Co se včera považovalo za největší přešlap, může být zítra největší hit. Stejné je to i s logy. Donedávna bylo jejich okázalé předvádění málem tabu a dnes je to absolutní must-have.

Článek

Trendy se mění jak na běžícím páse, ale zrovna tento se chvíli zdrží. Jestli tedy uvažujete o něčem zajímavém na podzim, určitě se podívejte po modelu s logem. Nosí se jak obrovské nápisy přes celou hruď, tak i drobnější emblémy na méně nápadných místech.

Někdo tuto tendenci miluje, jiný nenávidí. Jedno je jisté: nikoho nenechává chladným. Ať už patříte do jednoho, anebo druhého tábora, můžete si být jistí, že loga nyní doslova zaplaví ulice.

Jak je propašovat do skříně

Trička, svetry, mikiny, ale i kabáty nebo prádlo... Značky uvidíte opravdu na všem. Většinou se jedná o kousky se sportovním nádechem, které ovšem nejlépe působí v kombinaci s elegantními: zkuste spojit například obrandované tričko s nyní tak populárním kalhotovým kostýmkem nebo mikinu a oblíbenou pouzdrovou sukni. Díky kontrastu takový look opravdu vynikne a každý uvidí, že máte trendy v malíčku.

Jako u všeho i tady je potřeba znát míru. V outfitu nechte vyniknout jen jedno logo a neberte si hned několik výrazných označkovaných kousků najednou. Byl by v tom pak nejen zmatek, ale vypadalo by to i nevkusně.

Jak nosí loga hvězdy street stylu 

Foto: Profimedia.cz

Ležérnější outfit vytvoříte se slim džínami. Chcete-li takovému looku dodat na ženskosti, nezapomeňte na podpatky. Nebojte se ale jít i do zajímavějšího řešení: trička s logy vypadají naprosto úžasně a svěže v kostýmku

Foto: Profimedia.cz

Mikina a sukně, to je ideální spojení. Obzvlášť dobře vypadá kontrast objemnějšího vršku a svůdně obtažené spodní části těla. Pak už stačí jen přihodit zajímavé doplňky v podobě brýlí, kabelky nebo bot a váš outfit je nepřehlédnutelný

Foto: Profimedia.cz

Logo jako zajímavý ozdobný prvek? Proč ne! A vůbec nemusí být obrovské. Klidně může být schované někde na nečekaném místě a jen sem tam vykouknout

18 trendy kousků pro logomaniačky

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Zara, 549 Kč. Fila (prodává Topshop), 719 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Adidas (prodává Asos), 1019 Kč. Kenzo (prodává Net-a-porter), 2288 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Levi’s, 499 Kč. Mango, 199 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Lee, 499 Kč. Wrangler, 549 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Calvin Klein Jeans (prodává Answear), 2399 Kč. Kappa (prodává Nordstrom), 1269 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Champion (prodává Topshop), 1899 Kč. Zara, 599 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Guess, 2499 Kč. Versace Jeans (prodává Asos), 7999 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Cheap Monday (prodává Freshlabels), 2090 Kč. Ivy Park (prodává Nordstrom), 2929 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Karl Lagerfeld (prodává Zoot), 4999 Kč. Converse for Bershka, 2299 Kč

Líbí se vám trend, který se k nám vrátil z devadesátek?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek