Hlavní obsah

Vinylová podlaha v novém kabátě

FatraClick, Borovice karibská, 8063-8

Srovnávat výměnu podlahy s obměnou šatníku není v tomto případě nereálné. Vinylové plovoucí podlahy lze totiž instalovat velmi snadno.

Článek

Takže stejně jako při nákupu oblečení, bude i zde nejtěžší vybrat si tu, která k vám bude ladit.

Buďte však obezřetní při výběru té pravé. Oku lahodící design není všechno. Když při koupi zmíněného kabátu po čase zjistíte, že má hezký střih a elegantní barvu, ale je v něm zima a odpadly vám dva knoflíky, je to sice k naštvání, ale pokud byste zásadní kvalitativní a funkční nedostatky zjistili u nově položené podlahy, je to problém mnohem horší.

FatraClick, Dub sametový, 10691-5

Kvalita v kombinaci s moderními trendy a stylovým designem podlahových krytin představují vlastnosti, za nimiž stojí tradiční česká společnost Fatra. Ta také předvídavě reaguje na vývojové trendy, a nabízí tak zákazníkům podlahu FatraClick oděnou do nové kolekce 20 originálních vzorů. Inspirací se staly dřeviny z celého světa, a v kolekci proto naleznete moderní dekory, rustikální styly i nadčasový design.

Podlaha FatraClick v sobě účelně kombinuje výhody vinylových a klasických plovoucích podlah. Pokládá se tak, že stejně jako plovoucí podlaha není pevně spojena s podkladem, a zároveň její vinylový povrch zajišťuje vysokou odolnost vůči poškození. Díky korkové vrstvě je chůze po ní příjemná s minimálním kročejovým hlukem, a podlaha tím získává i skvělé tepelně izolační vlastnosti.

FatraClick, Dub letní, 5451-3

Pokládka této podlahoviny, jak sám název napovídá, je velmi jednoduchá – na jedno kliknutí. Díky patentu Uniclic oceníte kvality podlahy již při jejím pokládání. Praktický zámkový systém je založen na jednoduchém principu, kdy do sebe jednotlivé části na jedno kliknutí zapadnou, a to bez nutnosti lepení či použití drahého nářadí. Profesionální podlahář vám plovoucí podlahu položí velmi rychle, ale i průměrně šikovný člověk si díky jednoduchosti pokládky s tímto úkolem dobře poradí.

Jednotlivé palubky mají formát 1235 x 230 mm s celkovou tloušťkou 9,5 mm, z toho tloušťka nášlapné vrstvy činí 0,40 mm. Výhodou je, že po instalaci je podlaha ihned připravena k používání. Odpadá tak čas, který je nutné dopřát například lepené podlaze k jejímu perfektnímu vyschnutí. Pokud by došlo k poškození podlahy, je velmi jednoduché jednotlivé dílce vyměnit.

Důležitou vlastností podlahy je její údržba. U FatraClicku jsou nároky na běžný úklid minimální. V případě potřeby ji stačí jednoduše setřít mopem. Vysoká odolnost vůči mechanickým vlivům ji předurčuje také do domácností s malými dětmi. Pravděpodobnost, že dětem spadne hračka, vysype se miska se sušenkami nebo si na podlaze v nestřežené chvíli začnou třeba malovat, je v tomto věku vysoká, avšak na tuto podlahu se můžete spolehnout.

Stejně tak je vhodná i pro milovníky domácích mazlíčků, kteří kvůli svým ostrým drápkům podlahu také řádně prověří.

Podlaha dokáže podtrhnout vybavení místnosti, dá vyniknout designovému nábytku a dodává harmonickou atmosféru celému interiéru. Přirozený vzhled, linie, suky i široké barevné spektrum věrně napodobují kresbu přírodního dřeva nejen na pohled, ale díky povrchové struktuře i na dotek. Podlaha FatraClick se tak stává vhodným doplňkem interiéru obývacího pokoje, kuchyně či dětského pokoje.

Díky svým funkčním vlastnostem najdou podlahy FatraClick ale uplatnění i v hotelu, kavárně nebo restauraci.

Více informací o podlahovinách FatraClick získáte kliknutím zde.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek