Hlavní obsah

Víte, co vrátí vašemu tělu mladistvý vzhled?

Foto: Adobe Stock

Mladistvý vzhled a pružné tělo

Svižný krok, hladká pleť a ohebnost. V mládí jste to ani nevnímali, ale s přibývajícím věkem v těle přirozeně ubývá elastin, který napomáhá pružnosti kůže, ale také vazů a šlach. Čas zpět nevrátíte, ale můžete tělu doplnit chybějící elastin a vrátit mu alespoň mladistvou pružnost.

Článek

Elastin je velmi důležitá bílkovina, jejímž hlavním úkolem je zajišťovat pružnost, tedy elasticitu. Nachází se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Funkci elastinu můžeme pozorovat i pouhým okem, stačí si natáhnout kůži a pustit. Její pružné navrácení na původní místo je důkazem správné funkce elastinu. Přirozeným stárnutím bohužel elastinu v organismu postupně ubývá, proto je pro naše tělo stále těžší udržet potřebnou pružnost, tak jako tomu bylo v dětství a mládí. Naštěstí je možné elastin do těla doplňovat a zlepšovat tak pružnost pokožky a správné fungování orgánů.

Kapsle pro krásu

Elastin N-Medical kapsle, to je originální a jediný hydrolyzovaný bio elastin pro komfortní užívání. Vyrábí se v České republice za přísných hygienických podmínek, aby splňoval nejvyšší úroveň kvality. Nenajdete v něm konzervanty ani barviva. Každá tobolka obsahuje 200 mg hydrolyzovaného bio elastinu a 800 mg přírodního vitaminu C, získávaného šetrnou metodou ze šípků.

Foto: n-medical.cz

N-Medical Elastin 30 tobolek, 1450 Kč

Pro koho je Elastin vhodný?

1. HUBNUTÍ: Pokud hubnete, vaše kůže se stahuje velmi pomalu, protože nemá dostatek elastinu. Pokud tedy chcete urychlit smrštění kůže, je ideální společně s dietou začít do těla doplňovat právě elastin a pokračovat po celou dobu hubnutí, dokud kůže nedosáhne požadovaného vzhledu.

2. PO PORODU: Po porodu trápí ženy povolená kůže na břiše, jíž trvá velmi dlouho vrátit se do původního stavu. Důvodem je opět chybějící elastin. Elastin N-Medical je vhodný i pro tyto případy, kdy podpoří kůži, aby se s ubývajícími poporodními kily vracela rychle zpět do původního stavu.

3. SPORT – ŠLACHY A VAZY: Elastin je důležitý nejen pro krásu, ale také pro správnou funkci vazů a šlach. Během sportovních aktivit dochází k namáhání šlach a vazů v kolenou i ostatních kloubech. Pravidelné užívání elastinu podpoří jejich elasticitu.

4. ANTI-AGING: S přibývajícími roky ubývá v pokožce množství elastinu. Díky tomu je kůže povadlá a ochablá. Užíváním elastinu se znovu podpoří pružnost a s ní také mladistvý vzhled.

Elastin N-Medical můžete pro lepší účinky kombinovat s vnitřně užívanou kyselinou hyaluronovou Hyaluron N-Medical, která zajistí hydrataci a protizánětlivou funkci, ale také s kolagenem, přispívajícím k pevnosti pokožky a správné funkci kloubů.

Foto: n-medical.cz

Hyaluron N-Medical – 100% kyselina hyaluronová 100 ml, 1458 Kč

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek